Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Zuzana Kanócz sbalila nejhezčího slovenského herce a zraje jako víno

Od natočení úspěšného snímku uplynulo neuvěřitelných osmnáct let. Zuzana Kanócz (43) se proměnila v krásnou ženu a stále má jiskru v očích, díky které jí leželi muži u nohou. Herečka je trojnásobnou maminkou a sbalila vyhlášeného slovenského krasavce.

Herci z legendárního seriálu M*A*S*H*: Plastiky k nepoznání, Parkinsonova choroba a výbuchy agrese

Na některé televizní seriály jsme již dávno zapomněli, ale některé nám do dnešního dne zůstávají v paměti. Jedním z nich je rozhodně americký seriál M*A*S*H*, který se vysílal v letech 1972 - 1983. Pamatujete si na jeho hlavní hrdiny? A co dělají dnes?
svetzeny.cz

Tehdy mladičká Zuzana okouzlila svým hereckým výkonem všechny diváky. Mile trhlou Lauru, jež vypráví své peripetie s láskou, zahrála Kanócz skvěle. Z neznámé herečky se přes noc stala hvězda, která ale bohužel nedokázala v našem rybníčku prorazit tak, jak by jí bylo hodno.

Od nahotinky po královnu

Postava Laury rozhodně nebyla stydlivka a Kanócz neměla problém vystavit své nahé tělo. Ve filmu Zuzana několikrát předvede ňadra. Tím ale její kariéra v Česku ke smutku především mužských diváků skončila. Po dlouhých letech od natočení životní role Laury si zahrála v pohádce O léčivé vodě (2020). Nebyla to ale žádná role hodné královny, naopak. Zahrála si chamtivou a zlou panovnici. Na rodném Slovensku je ovšem hojně obsazovanou herečkou, především seriálových rolí. 

Zuzana našla štěstí u mladšího partnera

Ve filmu Román pro ženy si Kanócz vyzkoušela, jaké to je být ve vztahu se starším partnerem. Osudového muže, Pažouta, jenž nejdříve randil s její matkou, si zahrál Marek Vašut (63). V reálném životě má ale po svém boku téměř o pět let mladšího krasavce. Životní láskou se jí stal Juraj Loj (39). S charismatickým slovenským hercem, jehož známe například z filmu Šarlatán, má Kanócz tři děti - holčičky Izabellu a Leylu a syna Lucase. 

Zuzana s Jurajem jsou krásný pár

Info ikona
pár

Podpora v hereckém životě

Stabilní vztah je všeobecně mezi herci spíš vzácností, ale když Juraj se Zuzanou výjimečně vyrazí do společnosti, i po letech na sobě mohou oči nechat a láska z nich jen čiší. ‚‚Oba si fandíme, držíme si palce a pomáháme si. Jsem šťastný za její úspěch a ona za můj,” prozradil Loj webu Super.cz tajemství dlouhodobého vztahu. Věkový rozdíl nehraje v jejich vztahu žádnou roli. Zuzana je nádherná žena a po třech dětech vypadá neskutečně. Navíc její život neprovází žádné skandály a je vždy mile naladěna. 

Zuzana se od své role naivní Laury proměnila v krásnou ženu.
Zdroj článku