Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází vzácný růžový superúplněk: Bude ve znamení sexuální touhy i vyhrocených emocí. Na co si dát pozor a co dobrého nám přinese?

Blíží se magický růžový superúplněk. Nastane 27.4. v 5:31 a sebou přinese zvýšenou sexuální touhu, ale také vyhrocené emoce. Prozradíme vám, na co si v tomto období dát pozor a také, co dobrého nám tento astrologický jev přinese. Závěrem přinášíme návod na očistný rituál, který vás zbaví negativity.

Růžový superúplněk a jeho význam

Superúplněk nastane tehdy, když se Měsíc na své oběžné dráze kolem Země nachází v tzv. perigeu, je nejblíže Zemi. Na jaře nás čekají hned dva takto silné úplňky, jeden 27.4. v 5:31 ráno a posléze májový superúplněk ve Střelci. Superúplňku v tomto období se přezdívá růžový, ale to samozřejmě nemá nic společného s jeho barvou. Název vychází z amerického historického almanachu, ve kterém mu tak lidé přezdívali, protože na obloze zářil ve stejnou dobu, jak když v Severní Americe vykvétaly první rostliny – plamenky šídlolisté, které mají krásné růžové květy. V astrologii je Měsíc v úplňku považován za nejsilnější. V tuto dobu je nejvhodnější čas na provádění magických rituálů a sběr léčivých bylin. Obecně jsou lidské emoce i instinkty v tuto dobu na vrcholu, superúplněk může naše pocity a intenzivitu prožívání různých stavů ještě prohloubit.

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu čeká květen plný nástrah a problémů

V květnu hvězdy někomu přejí a někomu naopak štěstí ubírají. Není třeba smutnit. Tati tři znamení by se měla dát v následujícím měsíci větší pozor. Štěstí vám bude přáno jindy, slibujeme!
svetzeny.cz

Pozitivně ovlivní sexuální touhu

Úplněk je obecně časem radosti a zábavy, teď, když je jaro v rozpuku, to platí dvojnásob. Astrologové předvídají, že tento růžový úplněk bude ve znamení erotiky, zvýšené sexuální touhy a vzrušení. Pokud váš vztah už dlouho postrádá jiskru, nadchází skvělý čas, kdy to můžete změnit a znovu žažehnout plameny vášně. Pokud vám to v posteli klape, tak vás čeká v tomto období mnohem intenzivnější sexuální prožitek. Sexualita bude nástrojem pro hlubší emoční a duchovní spojení mezi vámi a vaším partnerem. Díky vlivu Marsu budete v tomto období sebevědomější a odvážnější. Pokud jste si dlouho netroufali oslovit osobu, která se vám líbí, je pravý čas to zkusit za růžového superúplňku.

Očistný rituál vás zbaví negativních emocí

Štír je vodní znamení, které má tendenci ponořit se hluboko do svých emocí a myšlenek. Superúplněk ve Štíru vás bude nutit se zamýšlet nad různými věcmi, těmi, které vám přináší radost, ale i negativními záležitostmi, které se vám v životě staly. Snažte se v tento čas myslet pozitivně, pamatujte, že dojde k vyhrocení emocí, a to může ovlivnit i vaše vztahy. Na povrch mohou vyplouvat staré křivdy a tajemství, v tento čas buďte opatrní na to, co řeknete, své okolí tím můžete ranit víc, než kdy jindy. Počítejte s tím, že v tomto čase můžete být náladoví a napjatí.

Abyste se od negativních emocí očistili, je třeba podstoupit magický rituál. Na ten budete potřebovat kameny buď černé barvy (onyx, láva, kyanit), nebo červené barvy (malachit, hematit). Umístěte je do středu místnosti. Zapalte vonné tyčinky, ideálně s vůní šalvěje, ta pročistí prostor i vaši mysl. Připravte si také svíčky, zapalte je a rozmístěte je v pokoji. Vezměte si tužku a papír a pohodlně se usaďte doprostřed místnosti. Přemýšlete nad svým životem – výzvami, strastmi i novými příležitostmi. Nepodléhejte emocím, pozorujte události ve vaším mysli jako divák. Hluboce dýchejte a tiše rozjímejte. Očistěte svoji mysl od všeho negativního, nechejte staré křivdy minulosti a dívejte se dopředu. V hlavě se vám objeví nové myšlenky a vize, ty sepište na papír. Po dokončení rituálu zhasněte svíčky a papír dejte na viditelné místo, aby vám připomínal vaše nové cíle.

Indigové, křišťálové a duhové děti: Mají mimořádné schopnosti a vyšší moc měnit svět. Které jsou ty vaše?

Určitě jste už slyšeli o indigových, křišťálových a duhových dětech a možná by vás zajímalo, které z nich máte doma vy. Každá z těchto skupin dětí totiž sdílí celý soubor společných charakterových vlastností. A příznivci hnutí New Age, kteří se zabývají transpersonální psychologií, věří, že každé dítě má na této planetě svůj specifický účel.
svetzeny.cz

Čtení z ruky: Co o vás prozradí tvar vaší dlaně?

Když se řekne čtení z ruky, spousta lidí si ihned vybaví čáry na dlani. To je však jen jedna část této metody odhalování osobnostních črtů a budoucnosti člověka. O vaší povaze toho hodně vypovídají i další charakteristické rysy vaší ruky, například tvar dlaně. Zjistěte, jakému živlu vaše dlaň náleží, a co to o vás prozradí
svetzeny.cz