Přejít k hlavnímu obsahu

Tři znamení zvěrokruhu, která ostatní nesnáší: Jste mezi nimi?

Info ikona
Znamení zvěrokruhu

Asi každému z nás alespoň trochu záleží na tom, jak nás vnímá okolí. A součástí tohoto vnímání je i naše hvězdné znamení, které má vliv na to, jak se chováme k ostatním a prezentujeme se na veřejnosti. V dnešním článku vám prozradíme, jaká tři znamení jsou ostatními viděna nejvíce negativně a nedokáží na ostatní udělat dobrý dojem.

Střelec

V roce 2020 byla publikována studie ve vědeckém časopise Journal of Personality and Social Psychology, kdy bylo takřka 500 respondentů dotazováno, jaké znamení vnímají nejvíc negativně. Nejhůře skončili Střelci, což bylo velkým překvapením. Toto znamení se totiž vyznačuje neutuchajícím optimismem, energičností, schopností bavit lidi kolem sebe a dobrodružnou extrovertní povahou. Střelci milují svobodu, cestování a umějí si užívat života plnými doušky. Co na nich tedy ostatním znamením může tak vadit?

V první řadě je to jejich nezodpovědnost. Mít za zaměstnance Střelce je opravdu za trest, jelikož jsou schopní ze dne na den se do práce nedostavit a vyrazit na cestu kolem světa. Také rodiče Střelců si zoufají a často naříkají nad tím, že si jejich potomek „dělá, co se mu zlíbí“. Být se Střelcem ve vztahu pak pro druhého partnera znamená být v neustále nejistotě nejen kvůli tomu, že Střelci rádi mění plány z minuty na minutu. Také totiž nemají rádi závazky. Ačkoliv na začátku vztahu se Střelec dokáže bezhlavě zamilovat, nečekejte, že se mu bude chtít do svatby. Toto chování může být pro druhého partnera dost matoucí, když vidí, že k němu Střelec chová city, ale zároveň se vyhýbá závazku jako čert kříži. Střelec si také škodí svou přehnanou upřímností, která může ostatní znamení ranit. Ostatní lidi také štve, že je impulsivní, výbušný a netrpělivý.

Co o vás prozradí datum vašeho narození? Budete překvapení, jak to sedí

Znamení zvěrokruhu, typologie obličeje, ale i čáry na naší ruce. Můžete najít desítky znaků, ale napadlo vás, co o vás vypovídá den vašeho narození?
svetzeny.cz

Lev

Na druhém místě v žebříčku nenáviděných znamení se umístil Lev. Lvi jsou velmi sebevědomí lidé, kteří se těší přirozené autoritě a mají excelentní vůdčí schopnosti. Velmi rádi jsou středem pozornosti a ještě raději se chlubí svými úspěchy a majetkem. Ostatním lidem na Lvech vadí nejvíce právě jejich pýcha a přehnané sebevědomí. I když Lev ještě nic nedokázal, vždy se bude tvářit, jako by mu patřil celý svět. Mnohdy se Lvi nevědomky chovají arogantně a povýšeně k ostatním.

Lvi by byli nejradši, kdyby je všichni jen chválili a obdivovali, absolutně nesnesou kritiku. V zaměstnání se tak často dostanou do konfliktu s ostatními, Lev totiž nedokáže uznat svou chybu a přispustit si, že jeho návrhy nejsou ty nejlepší. Někteří Lvi jsou otravní všeználci, kteří vás budou poučovat o své pravdě, což zvláště pokud jste se Lvem ve vztahu, může být skutečně ubíjející. Lvi se také někdy chovají velmi zle a nepřátelsky ke svému okolí, umí být pěkně nepříjemní a ani cholerické výbuchy jim nejsou cizí. Ačkoliv mají vysoké sebevědomí, bývají to příšerní žárlivci, kteří nesnesou, když jim byť na malou chvilku partner nevěnuje pozornost.

 

Ryby

Možná vás překvapuje, že třetí příčku obsadily na první pohled nenápadné, tiché a klidné Ryby. Ty jsou totiž popisovány jako jemné citlivé povahy, obdařené přirozenou intuicí, které se vyhýbají konfliktům a nechávají si svůj názor pro sebe. Na Rybách ostatní nejvíce nesnášejí to, že si žijí ve svém myšlenkovém světě a těžko je přimějete k nějaké akci.

Mít za kolegu Rybu vás brzy může začít štvát, protože nedokáže pružně reagovat a rychle plnit

zadání, často to končí tak, že kolegové dělají práci i za něj. Ve vztahu s Rybou si pak nikdy nejste jisti, na čem jste, protože se nedokáže druhému člověku úplně otevřít a nechává si svá tajemství pro sebe. Ryby jsou také rození manipulátoři. Ve snaze dosáhnout svých cílů jsou schopni se pasovat do role mučedníka a citově vás vydírat. Dokážou být pěkně falešní a není radno jim důvěřovat, i když se tváří jako vaši přátelé.

Jak čelit stresu podle znamení zvěrokruhu? Na každé znamení platí jiná metoda

Žijeme v uspěchané době. Je třeba někdy zvolnit a umět dát odpočinout svému tělu i mysli. Připravili jsme pro vás ty nejlepší metody, které platí pro vaše znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc jste atraktivní pro své okolí? Dnes se podíváme na to, které znamení zvěrokruhu je nejatraktivnější pro ostatní, kdo spadá do průměru, ale i na to, která znamení ostatní lidé vnímají jako nejméně přitažlivá. Zjistěte, jak si v žebříčku atraktivity vede vaše znamení.
svetzeny.cz