Přejít k hlavnímu obsahu

Módní trendy: Nejkrásnější svetry na podzim a zimu

Info ikona
Móda

Hezké, teplé a stále stylové. Tyto svetry dokazují, že pletená móda je všechno, jen ne nudná. Vyberte si podle barev a typů svetr, který vám padne nejlépe a najděte tak kousek, který budete milovat. Výběr je nekonečný, a to bez nadsázky!

V chladné době jsou pleteniny volbou číslo jedna pro každou ženu. A přestože je rozmanitost obrovská (volánové rukávy, pólové límce, výstřihy do V), jednobarevné svetry mohou být z dlouhodobého hlediska trochu nudné. Jak dobře, že existují elegantní svetry, které okoření každý vzhled a osvěží náš zimní šatník. Ať už poutavé vzory, jasné barvy nebo neobvyklé potisky: tyto svetry jsou poutavé!

Tip: Zkombinujte poutavé svetry se základními kousky v šatníku tak, aby zůstaly výrazným kouskem vašeho outfitu.

Jak jste viděli v naší galerii, svetry nemusí být za každou cenu výstřední, jde také o střih a nápadité spojení svetru s celým outfitem. Pletená móda už byla v kurzu během loňského a letošního roku. Mohli jste potkávat módou zasvěcené v pletených kalhotách, mikinách, svetrem, ale i ve vestách a dalších kouscích. Pletená móda je jednoduše na vrcholu a je jen na vás, jestli zůstanete u vytahaného svetru po doma nebo se vydáte do ulic s pletenou módou na sobě.  

Leoš Mareš a Monika Marešová čekají své první dítě. "Klokan přijde v březnu," napsal moderátor na sociální síti

svetzeny.cz

Úplněk v říjnu: Beran, Rak a Váhy zažijí nečekanou změnu, která jim může změnit život

svetzeny.cz