Přejít k hlavnímu obsahu

Měsíc ve Štíru: Tyto tři znamení v sobě objeví nadpřirozené schopnosti. Jste mezi nimi i vy?

Info ikona
Luna

Měsíc dnes vstoupí do znamení Štíra. To vždy znamená vyšší intenzitu prožívání emocí. Ovšem srpnový měsíc ve Štíru dokonce třem znamením propůjčí nadpřirozené schopnosti, jste mezi nimi i vy? Na tyto záležitosti musíte být připraveni!

Energie Štíra

Dnes vstupuje měsíc do znamení Štíra, to vždy znamená jediné – lidé se obecně stávají více emocionálními. Skryté pocity a touhy začnou vyplouvat na povrch, lidé už nejsou schopni tak dobře se ovládat. Často se v tuto dobu dějí změny ve vztazích. Štír je totiž znamení, které souvisí s vášní, touhou, sexualitou a intenzitou. V lidech může probudit temné myšlenky. Pro všechna znamení zvěrokruhu platí, že mohou nastat „zkoušky partnerských vztahů“. Ty mnohdy rozhodnou o tom, zda vztah vydrží, nebo skončí. To byste v tomto čase měli mít na paměti. Také se stává, že touto dobou bývají odhalena tajemství, která dlouhý čas zůstávala skrytá. Štír je ovládán Plutem, což souvisí i s rizikem a odvahou. V tomto čase bývají lidé méně obezřetní. Tento měsíc ve Štíru bude speciální v tom, že třem znamením zvěrokruhu propůjčí nadpřirozené schopnosti a zesílí jejich intuici. Jste mezi nimi i vy?

Beran

Dnes vás vlivem měsíce ve Štíru mohou ovládnout paranoidní představy. Zejména se to projeví v partnerském vztahu, kdy můžete začít partnera podezírat. Tento pocit bude velmi intenzivní a bude těžké se jej zbavit. Vše se bude točit kolem vaší žárlivosti a posedlosti. Váš šestý smysl totiž křičí, že vám partner v něčem lže nebo vám něco zatajuje. Důvěřujte své intuici, tentokrát vás neklame. Je možné, že vám někdo z vašeho okolí skutečně zalhal, nemusí to být jen partner, ale také někdo z přátel či blízké rodiny. Je možné, že odhalíte tajemství a budete se muset vyrovnávat s následky. Pátrejte jen, pokud jste ochotní smířit se s tím, co se dozvíte.

Info ikona
Žárlivka

Býk

Měsíc ve Štíru posílí vaši intuici a také se u vás mohou objevit jasnovidecké vize. Ty mohou mít podobu vnuknutí, kdy vás napadne velmi dobrá myšlenka týkající se vašeho budoucího směřování. Rovněž se může jednat o jasnovidecké sny, ve kterých uvidíte svou budoucnost, můžete v nich najít inspiraci, ale i varování. Sny jsou velmi často abstraktní záležitost, možná vám dnešní sen nebude hned dávat smysl, neváhejte případně využít výkladový snář, který vám objasní, co se vám vaše mysl snaží naznačit. Pamatujte na to, že naše vědomí je jen špičkou ledovce, v podvědomí se toho ukrývá mnohem víc a vlivem Štíra to může vyjít na povrch tímto způsobem. Je dost možné, že vás tyto vize inspirují a nasměřují na odlišnou životní cestu. Jestliže jste delší dobu odkládali důležité rozhodnutí, udělejte ho teď, nadešel ten vhodný okamžik. Zejména, pokud se to týká změny kariéry či vzdělávání, neotálejte!

Štír

Měsíc je v tento den ve vašem znamení, to znamená, že jeho vliv pocítíte nejsilněji. Tranzit vám dodá hodně energie a nadšení. Rovněž posílí vaši intuici, vaše znamení je i za běžných okolností velmi dobré v čtení lidí a předvídání jejich jednání, ale nyní bude vaše intuice na úplném vrcholu. Snadno odhalíte tajemství druhých, pokud po tom toužíte. Pozor v tomto čase na žárlivost, od přírody máte tendence kontrolovat partnera a dnes to pocítíte ještě silněji. Také se zintenzivní vaše sklony k perfekcionismu, možná se s někým pohádáte kvůli tomu, že jím odvedená práce nesplňuje vaše představy.