Přejít k hlavnímu obsahu

Ze kterých znamení zvěrokruhu mají ostatní strach? S těmito 3 znameními si dle průzkumu nikdo zahrávat nechce!

Info ikona
Strach

Z těchto třech znamení zvěrokruhu mají ostatní strach. Budí respekt a nikdo s nimi nechce přijít do křížku. Není mezi nimi náhodou i vaše znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jestli patříte mezi ty, se kterými si to ostatní opravdu nechtějí rozházet.

Štír

Web Buzzfeed se svých uživatelů ptal na to, ze kterého znamení mají největší strach. S naprostou převahou zvítězil Štír, ten děsí dle průzkumu celých 46 % lidí (obdržel více jak 26 000 hlasů). Výsledky průzkumu nejsou překvapivé, Štíři jsou totiž mistři ve skrývání své nejistoty a budí respekt. Není to tak, že by si Štír nebyl vědom svých slabin, je dost chytrý na to, aby věděl, kde přesně je jeho Achillova pata. Jen to absolutně nedává najevo, Štíři působí velmi sebejistě. Jsou také známí tím, že mají velmi pronikavý hluboký pohled, doslova jím lidi kolem sebe probodávají, když se jim něco nelíbí. Navíc si nepouští lidi k tělu, je známé, že spousta lidí má strach z neznáma, a Štír je tím pádem může děsit, protože vůbec nevědí, co od něj čekat. Navíc bývají někdy také paranoidní, zejména pokud jde o vztahy. Štíři mají také problém lidem odpouštět, většinou to nedokážou a prahnou po pomstě. Ublížit Štírovi je skutečně hloupý nápad, který nemusí dobře dopadnout. Štíři jsou mistři manipulace a umí zařídit, aby pomsta byla sladká.

Beran

Na druhém místě se shodně umístili Berani a Blíženci. Nutno ale dodat, že strach z nich má podstatně méně lidí, pouhých 8 % (necelých 5000 hlasů). Berani jsou velmi temperamentní, energičtí, vášniví, ale také impulsivní. Vytočí je každá maličkost a vztekle pak kopou kolem sebe. Někdy se bohužel může stát, že si svou agresivitu vybijí i na někom, ale většinou to zůstane u záchvatu vzteku. I tato situace je však pro některé lidi velmi nepříjemná, protože v ten moment se Beran nechá zcela ovládnout emocemi, v tu ránu ho ostatní nepoznávají. Z Beranů vyzařuje ohromná duchovní síla, ostatní vycítí, že v něm mají silného soupeře. Proto s ním nikdo nechce přijít do křížku. Tento pocit je správný, Berani se nezaleknou ničeho. Na druhou stranu se jim musí nechat, že většinou této své schopnosti využívají k dobrým účelům, často se Berani zastávají slabších. Cítí, že je to jejich morální povinnost.

Blíženci

Na shodném místě jako Berani se umístili i Blíženci, z těch má dle průzkumu rovněž strach 8 % dotazovaných. Blíženci ostatní děsí svou nepředvídatelností. To je něco, co ostatní znamení jen těžko chápou. V jednu chvíli je na ně Blíženec milý a usmívá se, během chvilky se však může naštvat a probodávat ostatní pohledem. Tato proměna může ostatní znamení vylekat. Ještě jedna vlastnost ostatním připadá strašidelná, Blíženci umějí být velmi chladní. Když jim něco „přelétne přes nos“, začnou být velmi odtažití a chladní. Někdy mohou působit až bezcitně a také umí být krutě upřímní. Nejhorší je, že upřímnost Blíženec považuje za svoji výsadu a mnohdy mu nedochází, že mu chybí takt a empatie. Blíženci stejně jako Štíři prahnou po pomstě, pokud jim ublížíte. Tu umí velmi dobře plánovat a počkat si na správný okamžik. S Blíženci není radno si zahrávat.