Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologický průzkum: Tato 3 znamení jsou podle lidí zahleděná do sebe, patříte mezi ně i vy?

Info ikona
Zahleděná do sebe

Tato znamení jsou podle lidí zahleděná do sebe, milují své já nade všechno a na ostatní mohou působit namyšleně. Jste mezi nimi i vy? Také se dozvíte, která znamení jsou jejich naprostým opakem.

Lev

Web BuzzFeed nechal své uživatele hodnotit jednotlivá znamení zvěrokruhu. Ptal se jich i na to, která znamení zvěrokruhu jsou podle nich nejvíce zahleděná do sebe. Výsledky nepřekvapují. Na prvním místě se s naprosto suverénním náskokem umístil Lev. Celých 42 % respondentů (odpovídá více než 30 000 hlasů) toto znamení vnímá jako zahleděné samo do sebe. Lev se podle nich miluje víc, než by bylo zdrávo. Lidé narození ve znamení Lva velmi prahnou po pozornosti. Touží po tom, aby se zraky všech upínaly k jejich osobě. Jsou pro to ochotní udělat cokoliv, pokud se Lvovi pozornosti nedostává, můžete si být jisti, že najde způsob, jak ji na sebe strhnout. Lvi mívají velmi vysoké sebevědomí a milují se takoví, jací jsou. To je v jistém ohledu dobrá vlastnost, ale jejich sebeláska někdy přerůstá do nezdravé formy, kdy sami sebe nekriticky obdivují. Lev se bude vždy snažit budovat image atraktivního, úspěšného člověka, který inspiruje druhé. Touha po slávě jej žene dopředu.

Numerologie vztahů: Váš den narození prozradí, jaký jste partner. Budete se divit, jak to sedí!

svetzeny.cz

Blíženci

Jako uctívače sebe sama vnímají lidé i znamení Blíženců. Celých 10 % uživatelů (více jak 7000 hlasů) uvedlo, že jsou Blíženci zahledění sami do sebe. Ve skutečnosti to však bude jejich mylný dojem, protože Blíženci opravdu nepatří mezi největší „náfuky“. Ba naopak, pokud něco Blíženci nesnáší, tak je to nabubřelost, okázalost a namyšlenost. Sami tak ale bohužel na některé lidi mohou působit. Na první pohled se vám takto skutečně může Blíženec jevit, ale když jej poznáte více, zjistíte, že jste se velmi spletli. Problémem u Blíženců je také jejich urážlivost, toto znamení nesnáší kritiku zrovna dobře. Ostatním pak může připadat, že si o sobě Blíženci myslí, že jsou nejlepší na světě a nerespektují názor druhých. Ve skutečnosti je to způsobeno tím, že Blíženci jsou znamením, které ctí komunikaci nade vše. Mnohdy se ho více dotknou vaše poznámky než činy.

Info ikona
Blíženci

Energie barev vašeho domova podle feng shui: Zjistěte významy jednotlivých barev a objevte sílu jejich použití

svetzeny.cz

Štír

Těsně za Blíženci skončili Štíři s 9 % (6253 hlasů). Důvod je nasnadě, toto znamení ostatním připadá velmi tajemné, a tak na některé lidi může skutečně působit namyšleně, odtažitě a zahleděně do sebe. Platí to, co u Blíženců, u těchto dvou znamení nikdy nedávejte na první dojem! Mohli byste si o takovém člověku udělat mylně špatný obrázek a přijít tak o úžasného partnera či kamaráda. Štíři se navíc neradi seznamují, nesnášejí „small talk“ o ničem a konverzaci z donucení. Nedokáží to moc dobře skrývat, proto na druhé mohou působit jako namyšlení mrzouti. Dejte jim šanci, poznejte je blíž a uvidíte, že pod touto drsnou slupkou se skrývá velmi zajímavý, ambiciózní a vášnivý člověk.

Která znamení naopak do sebe zahleděná nejsou?

Která znamení na lidi působí sympaticky a nejsou podle nich zahleděná do sebe? Shodně se umístili Raci, Ryby a Býci. Pokud jste narození v těchto znameních, pak vás ostatní berou jako pohodáře, kteří mají zdravé sebevědomí a umí přijmout i své chyby.