Přejít k hlavnímu obsahu

Pryč s břišním tukem díky radám Kate Middleton! Vévodkyně prozradila, díky čemu má dokonale ploché bříško

Info ikona
Kate Middleton

Mnoho žen závidí vévodkyni Kate její štíhlou postavu – zejména břicho má pozoruhodně ploché, a to i přesto, že už třikrát porodila. Odhalíme vám její fitness tajemství a vy tak můžete získat stejně perfektní postavu jako má ona.

Mít po třech dětech stále takto dokonalou postavu je přímo fenomenální. Skoro až záviděníhodné. Jak to vévodkyně Kate dělá? Po každém ze tří porodů se vrátila na svoji váhu vskutku rychle. Odhalíme vám tajemství jejího plochého bříška.

Vévodkyně Kate a osobní trenér

Tak přesně to údajně vévodkyně nepotřebuje. Krásná Kate nemá nikoho, kdo by ji motivoval ke sportu, vystačí si sama. Už od dětství se s oblibou věnuje sportu (hokej, tenis, veslování) a aktivní zůstala dodnes. Nyní Kate každý den trénuje doma. Věnuje se vytrvalostním sportům nebo posiluje s vlastní vahou těla. Když je v Nortfolku, obuje si běžecké boty a chodí běhat tak často, jak jí to jen její královské povinnosti dovolí. A to je podle Kate nejúčinější recept na krásné a ploché bříško!

Prkno pro dokonalou postavu

Prkno neboli plank je další cvik, který Kate opakuje každý den minimálně desetkrát po 45 sekundách. Ať už se jedná o klasický plank nebo různé těžší varianty, vždy musíte vydržet minimálně deset opakování.

Dobré geny a správná strava

Dokonalou postavu mají některé ženy i muži jednoduše ve vínku a nemusí se tolik nadřít. Mezi tyto šťastlivce patří i vévodkyně Kate. Dalším důležitým krokem, který Kate nevynechává, je zdravá strava. „Vévodkyně Kate ráda vaří a dbá na to, aby jedla zdravou stravu s vysokým obsahem bílkovin,“ prozradil blízký zdroj vévodkyně,

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.