Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion

Tarotová předpověď na 4.-6. listopadu: Kdy se dle kartářky zamyslíte nad svým vztahem a ve který den zazáříte?

Placeholder image

Přinášíme vám tarotovou předpověď na 4. až 6. listopadu. Dle kartářky Alice Cross nás v těchto dnech čekají povětšinou pozitivní události. Kdy se dle kartářky zamyslíte nad svým vztahem, ve který den zazáříte a jaký den bude štěstěna na vaší straně?

Promotion

4. listopadu – Den splněných přání

Info ikona
9 pohárů

Je to právě měsíc, co ve stejný den vyšla karta Devět pohárů. Tato karta symbolizuje splněná přání. Možná nejste v rozpoložení, kdy byste na jejich splnění uvěřili. Už jako malým nám rodiče vyprávěli o zlaté rybce, která byla schopna splnit svému nálezci tři přání, v dospělosti však už na pohádky nevěříme. V tento den byste ale měli otevřít svá srdce a nahlas vyslovit své tužby. Otevírá se vám brána ke štěstí a spokojenosti, je to den dobrých zpráv. Pokud byste náhodou obdrželi zprávu, která vás na první pohled nepotěší, zkuste se zamyslet, jestli nakonec vše špatné není k něčemu dobré. Přistupujte k věcem, které se dnes stanou pozitivně. Karta Devíti pohárů také souvisí s emocemi. Dnes byste jim měli dát volný průchod. Smějte se, plačte, dostaňte ze sebe pocity, které ve své mysli „vězníte“. Jen tak se vám skutečně uleví. Dát volný průchod emocím je velmi důležité, máte připraveno 9 pohárů, které vaše slzy pojmou. Dnes se nepřepínejte a udělejte si čas i na odpočinek.

5. listopadu – Čas zamyslet se nad svým vztahem

Info ikona
Tarot rytíř pohárů

Kartou tohoto dne je Rytíř pohárů jedoucí do neznáma. Takto je to i ve vztazích. Možná i vy prožíváte mileneckou lásku – vášnivou, plnou přitažlivosti a pocitu spříznění. Jenže mnohdy se zamilovanost v lásku nezmění. Je zde riziko, že se ocitnete v „prázdném vztahu“, který vám mnohdy více bere, než dává. To pak stojí hodně slz a trápení. Zkuste dnes zaujmout pragmatický přístup a racionálně zvážit, co vám vztah dává. Iluze vás dnes budou ovlivňovat více, než by bylo zdrávo. Nepodléhejte jim, soustřeďte se na realitu. Pozitivní zprávou je, že dnes budete plní energie, využijte ji k tomu, abyste prožili radostný den. Naplánujte si setkání s partou přátel a od srdce se zasmějte, smích léčí. Část lidí však tuto energii nepocítí, někdo se dnes může naopak cítit sklíčený a vyčerpaný. Je potřeba, abyste se od těchto negativních emocí oprostili. Je jedno, že dnes nevyřešíte to, co vás trápí, důležité je, abyste zastavili tok myšlenek, které vás jen ubíjejí.

6. listopad – Využijte svoji chytrost

Info ikona
Rytíř mečů

Kartou pro 6. listopad je Rytíř mečů, který rázně velí, aby se věci daly do pohybu. Stagnace totiž nikam nevede. Dnešek by se také dal nazvat „dnem dobrých nápadů“, budete oplývat mimořádnou kreativitou a bystrostí. Využijte toho naplno. Dnes se věci dají do pohybu, pokud jste měli pocit, že už delší dobu stojíte na místě, dnes by se to mohlo „zlomit“. Rytíř mečů je také znám jako odhodlaný bojovník, který chrání své blízké. Dnes nebudete váhat postavit se za své příbuzné, přátele či kolegy. Najdete vnitřní sílu ukázat, že se nezaleknete. Dnes jednejte čestně, nekalé jednání by se vám mohlo velmi vymstít. Pokud jste krátce v novém zaměstnání, dbejte na to, abyste udělali dobrý dojem. Máte šanci zazářit, vlivem energie Rytíře mečů se vám bude dařit jednat rychle a efektivně. Vydejte ze sebe to nejlepší a dokažte, že jste mistři komunikace. Rozhodně se dnes vyhněte milostným intrikám, nedopadlo by to ve váš prospěch.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.