Přejít k hlavnímu obsahu

Usmíření v královské rodině: Královna Alžběta ruší svůj program, aby mohla konečně vidět svou vnučku

Info ikona
královna Alžběta

Lilibet by mohla slavit své první narozeniny s královnou! Princ William a Kate Middleton ale mohou večírek vynechat. Co se děje v královské rodině?

Tento týden princ Harry a Meghan Markle opustí svůj idylický přímořský domov v Kalifornii a vrátí se přes velkou louži, aby oslavili platinové jubileum královny Alžběty. Podle časopisu People je tu ještě jeden důvod k oslavě rychlého výletu: královna Alžběta bude mít šanci potkat Lilibet, která také oslaví své první narozeniny. Časopis dodává, že setkání bude „obzvlášť dojemné“, protože Lili se jmenuje po své prababičce, jejíž přezdívka v dětství byla Lilibet.

Shledání celé rodiny ale neproběhne

Sussexové by mohli zůstat ve svém bývalém britském domě, Frogmore Cottage, který je shodou okolností půl míle od královnina domu na hradě Windsor. I když nebylo oficiálně potvrzeno, že se Harry a Meghan setkají s královnou, královna Alžběta v sobotu "vyčistila" svůj program a odmítla pozvání na Epsom Derby. Princ William a Kate Middleton však ve městě nebudou. Tento víkend mají být ve Walesu na koncertě v Cardiffu, což je další naplánovaná událost k jubileu.

Královská rodina zveřejnila unikátní záběry královny Alžběty, které dosud nikdo neviděl. Uvidíte její tajné zásnuby nebo chvíle s otcem

svetzeny.cz

Harry a Megan budou na "balkoně slávy" chybět. Nepatří tam totiž!

Liliin starší bratr Archie se s královnou a princem Philipem setkal jen pár dní poté, co se narodil. Na tomto setkání, jehož součástí byla i fotografie, byla také Meghanina matka Doria Ragland.

Předchozí zprávy uváděly, že zatímco Harry a Meghan budou v Anglii na slavnostech Platinového jubilea, nebudou na balkóně během Trooping of the Colour, který je vyhrazen pouze pro pracující členy královské rodiny. Očekává se však, že budou v pátek na bohoslužbě díkůvzdání v katedrále sv. Pavla.

Zdroj: People, Instyle