Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadají známé tváře z Kinder čokolády: Jeden z chlapců se stal modelem, další na focení vzpomíná s nechutí

Tváře dětí z obalů Kinder čokolád se vryly do paměti nám všem. Málokdo ale ví, jak dnes vypadají ti, které jsme roky viděli usmívat se z balení oblíbené cukrovinky. Podívejte se, jak dnes vypadají dva chlapci, kteří kdysi nafotili kampaň pro legendární čokoládu.

Chlapec z obalu Kinder čokolády

Ikonický červenobílý obal Kinder čokolády od společnosti Ferrero vždy ještě navíc zdobí tvář dítěte. Během posledních 50 let se na obalech Kinder čokolád vystřídalo přes 300 dětských obličejů. Jedním z dětí, které mu se poštěstilo, a mohl se objevit na obalu jedné z nejznámějších čokolád světa, je dnes už dospělý Josh Bateson.

Mohlo by se vám líbit

Využijte čokoládu pro své zdraví. Pozor ale na výběr!

Jen málokdo nemá rád čokoládu. Pokud vám chutná, dopřejte si ji, protože obsahuje řadu prospěšných látek. Ale pozor na snědené množství, druh a kvalitu.
svetzeny.cz

Vyrostl do krásy a stal se modelem

Jeho jméno vám asi nic moc neřekne, ale jeho obličej si dozajista vybavíte, řadu let se na nás usmíval z obalu oblíbené čokolády. V dnešní době je mu 28 let a můžeme o něm říct, že rozhodně vyrostl do krásy. Asi vás tedy nepřekvapí, že se živí jako model. Díky této práci může cestovat po světě a poznávat nové lidi a kultury. Často létá za oceán, řadu zakázek má ve Spojenžch státech amerických. Spolupracuje také s dalšími značkami, jejíchž tváří je. Je to rovněž influencer, na Instagramu ho sleduje přes sto tisíc lidí. Není to však jen pěkná tvářička, Josh Bateson je také velmi inteligentní. Na univerzitě Loughborough vystudoval politologii a mezinárodní vztahy.

Další známá tvář z Kinder čokolády na focení vzpomíná s nechutí

Josh Bateson však není jedinou známou tváří známé čokolády. V našich končinách se prodávala i Kinder čokoláda s Günterem Euringerem na obalu. Určitě si na chlapce vzpomenete, až uvidíte balení níže. Na kupující se z obalu usmíval od roku 1973 do roku 2005. Günter Euringer je původem Němec a dnes je mu 58 let.

Jak se mu povedlo na obal legendární čokolády dostat? Jeho matka tehdy pracovala pro reklamní společnost. Lidé neustále Güntera chválili, jaký je to krásný chlapeček – blonďatý andílek s pomněnkově modrýma očima. Jeho matce bylo nabídnuto, aby se Günter zúčastnil zkušebního focení. Nakonec se jim Günter natolik zalíbil, že se stal tváří známé čokolády.

Mohlo by se vám líbit

Chcete konečně zhubnout? Pak si podle vědců musíte dopřát velmi neobvyklou snídani

Hubnutí je věčné téma. Jste jedni z těch, kterým se dlouhodobě nedaří shodit nabraná kila? Pak pro vás máme vědecky ověřený tip. Stačí si dát velmi neobvyklou snídani, kterou byste na dietní rozhodně netipovali. Navíc má i další zdravotní benefity.
svetzeny.cz

Později dával rozhovor pro časopis Süddeutsche Zeitung, ve kterém vyvrátil častý omyl. Lidé si totiž myslí, že díky kampani velmi zbohatl – to ale není pravda. Dle jeho tvrzení tehdy vydělával na fotce 300 marek. Na rozdíl od Joshe Batesona si focení rozhodně neužíval.

 

Už mě to hodně štvalo, protože focení trvalo dlouho, ale celou dobu jsem se musel usmívat do fotoaparátu. Mezitím jsem poslouchal fotografovo neustálé nadávání. Když jsem se díval na svůj vlastní portrét na čokoládě, tahle scéna mi vždy naskočila.

Ani tak ale fotografie nebyla dokonalá. V rámci postprodukce měly být podle knihy Das Kind der Schokolade z roku 2005 zkráceny Günterovy vlasy a dodělány uši, které prý na původní fotografii nebyly vidět. Günter Euringer nakonec do světa modelingu nikdy nezamířil, zlákal ho obor filmové produkce a kinematografie. Je ženatý a má dvě děti.

Zdroje: Gossip World, Archyworldys, Packaging 360

Zdroj článku