Přejít k hlavnímu obsahu

6 nápadů na dárky ke Dni matek

Kytičkou nic nezkazíte, ale nápaditý dárek udělá mamince opravdovou radost!

Připravili jsme pro vás v redakci speciální nabídku ke Dni matek. Celoroční předplatné teď můžete mít se 40% slevou, a to za pouhých 202 Kč. Zde si ho můžete objednat a stáhnout dárkový certifikát.

sz_1

Má-li vaše maminka smysl pro humor, objednejte jí stylové tričko ze Zootu. Bílé triko s medvědicí a nápisem Mama Bear stojí 309 Kč, sněhobílé s nápisem Nej máma 319 Kč. Preferujete-li barevné provedení, vsaďte na červené tričko s perleťovým srdíčkem. Stojí 399 Kč. Více na zoot.cz.

Snimek_obrazovky_2016-04-27_v_14.24.21

Vůně jsou kouzelné v tom, že nám připomínají různá období, chvíle i osoby z našeho života. Sladký med dokáže připomenout les, nemocné dny s čajem v ruce, růže lásku, pampelišky zas začínající jaro nebo prázdniny u babičky. Vůně Honey Blossom (směs nektaru z květů, medového pižma, frézie a dřev) a Pink Dragon Fruit (tropické ovoce) jsou vůněmi Yankee Candle měsíce května, a tak na ně dostanete 20% slevu. Další info a seznam prodejen najdete zde.

KVETEN

Pokud chcete utratit víc peněz, investujte do dárku, který udělá radost každé ženě. Šperk. Vybírejte ho tak, aby vyjadřoval, jakou povahu má vaše máma. Romanticky založeným ženám se budou líbit něžné motivy s květinami. Maminkám, co jsou samý žert a zábava, pořiďte veselý barevný kousek. Nebo se během Perlových dnů zastavte v brněnském či pražském obchodě Halada a vyberte si perlový šperk za zvýhodněnou cenu. Více info zde.

Snimek_obrazovky_2016-04-27_v_14.23.17

Pokud stále bydlíte u svých rodičů, jistě se vám občas stane, že vám vytýkají, že doma dostatečně nepomáháte. Za 69 Kč můžete mámu rozesmát balením kartiček splněných přání (obsahuje mj. kartičku na týdenní chození s odpadky nebo venčení mazlíčků). Objednávejte zde.

Koho baví vaření a zahradničení, tomu může být hezkou inspirací kniha Zahrádka v květináči (Smartpress, 339 Kč), ve které vám poradí, co a jak pěstovat, ať už máte jen okenní parapet, nebo celou zahradu. Další info tady.

Tip redakce: Máte už pro maminku dárek dávno koupený, ale nevíte, jak ho nápaditě zabalit? Pamatujte si, že v jednoduchosti je krása! Můžete použít celofán a pevnou mašli. Tvrdý dárek vynikne v barevném balicím papíře, který ještě více vyšperkujete washi lepicí páskou (Papelote, balicí papír 35 Kč, washi pásky od 85 Kč).

papelote_papir_35kc_washi_od_85kc

Větší dárek schovejte do krabice. Nám se líbily červenobílé s anglickým nápisem Láska (Butlers, 119 Kč).

LOVE_LETTERS_Darkove_krabice_3ks_Butlers_119_Kc