Přejít k hlavnímu obsahu

Velký říjnový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Býci, nejednejte impulzivně

Nový měsíc a nové výzvy. Přesně tak se dá charakterizovat říjen. Umí přinést neočekávané, nabídne plno příležitostí a změn ve vašem životě. Jste připraveni? Jak využít svou energii a jakým směrem ji zaměřit, aby byla zúročena a přinesla přesně to, co potřebujete? Horoskop na měsíc říjen může být skvělou nápovědou, kterým směrem se ubírat.

Horoskop na říjen: Trpělivost, finance a komunikace

Beran

Pro ně jde o dynamický měsíc, který bude plný energie a příležitostí k pokroku. Jejich vášeň a odhodlání budou posíleny. Máte stanovené své cíle? Pak vám právě vaše vášeň a odhodlání může pomoci v tom dosáhnout jich. Obrňte se trpělivostí, bude se hodit a vyhněte se zbytečným konfliktům.

Býk

Říjen je pro ně měsíc, který ovládá jejich finance. Zaměřte se na to, aby byla vaše situace s penězi stabilní a dodala vás pocit klidu, že máte něco naspořeno. Jde o příležitost, jak se naučit lépe hospodařit s penězi, je čas ke zvyšování příjmů. Soustřeďte se a nejednejte impulzivně.

Blíženci

Komunikace je pro ně priorita a někdy je to velký problém. V říjnu je tématem právě komunikace a to především směrem ven. Vyjádřete správně své myšlenky a pocity. Nechoďte kolem horké kaše, buďte jasní, přímí, ale ne nijak zlí. Pomáhá to předcházet drobným nedorozuměním a pomáhá zlepšovat vztahy.

Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Blíženci sbližují lidi, Váhy touží po spravedlnosti

Také si pokládáte věčnou otázku: “Jaký je smysl života?”. Ať už chcete vědět, jaký je ten váš smysl, proč jste tady nebo hledáte hluboké odpovědi, nejrůznější teorie a přesvědčení, které jsou známé napříč kulturami. Hledání smyslu je přirozeně zakořeněno v naší přirozenosti. Už od dávných dob se lidé zabývali těmito otázkami. Smysl života můžete odhalit například podle astrologie. Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Horoskop na říjen: Láska, kariéra a zdraví

Rak

Pro ně je říjen měsícem lásky a vztahů. Posiluje se jejich pozice a jste-li bez partnera, může se to změnit. Objeví se okolo vás někdo výjimečný a jiný, tak ho nepropásněte. Dbejte v tom všem shonu také na své emocionální zdraví. Nenechávejte si pocity pro sebe, vyjádřete je těm, kterým jsou určeny.

Lev

Lvi se mají zaměřit na svou kariéru, která dostává nový impuls a může se významně pohnout kupředu. Na nový měsíc si stanovte své cíle, které vedou ke kariérnímu postupu. Nezapomeňte k tomu využít své vůdčí schopnosti, které jsou tím pravým pro rozhodování a dosažení všeho, co chcete.

Panna

Pro Panny bude říjen měsícem, kdy se musí zaměřit na své zdraví a to jak duševní, tak i to fyzické. Rozhodně nepodceňujte pravidelný pohyb, vyváženou stravu. Pečujte o svou pohodu a necítíte-li se komfortně, změňte to. Snažte se najít rovnováhu mezi prací a volným časem, aby vás bavil život.

Info ikona
žena

Horoskop na říjen: kreativita, vztahy a převrat

Váhy

V říjnu je pro ně klíčová kreativita. Váhy jsou ve své podstatě kreativní, proto je potřeba jejich přirozenost podpořit. Věnujte se věcem, které vás inspirují, pomohou vám se soustředit a podnítí vaše uvažování. Vedle toho se zaměřte na osobní růst a nevynechejte ani své vztahy. O ty je potřeba taky pečovat.

Štír

Štíři by se měli zaměřit v měsíci říjnu na vztahy. Zamyslete se nad svými emocemi a především tím, jak komunikujete v klíčových životních vztazích. Cítíte problém? Jděte hlouběji do svých myšlenek a řekněte si, zda jste připravení na nový start nebo změnu, ať už bude jakákoliv.

Střelec

Střelci jsou ti, kteří v říjnu objevují nové věci. Možná vás v životě čeká velký převrat, nové cíle, kterých chcete dosáhnout a je potřeba je pojmenovat. Neuzavírejte se novým věcem, jsou klíčem o dosažení cílů. Pracujte na svém duchovním růstu, bude se vám hodit.

Zvířecí horoskop: zjistěte, kdy se narodil váš mazlíček a jaká je jeho charakteristika

Mazlíčci jsou pro mnoho lidí důležitými členy domácnosti. Máte-li už několikáté zvíře jistě víte, že každé z nich je maličko jiné. Jednomu vadí mazlení, druhý by strávil den ve vaší náruči. Jiný je rád venku, další chce strávit všechny dny na pohovce. Víte, kdy se váš mazlíček narodil? Zjistěte, jaká je jeho charakteristika podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Horoskop na říjen: kariéra, rodinné vztahy, duchovní růst

Kozoroh

Kozorozi mohou v říjnu zažít kariérní úspěch a posun v pracovní rovině. Na začátku si stanovte svůj cíl nebo cíle, kterých chcete v této oblasti dosáhnout a následně na nich začněte vytrvale pracovat. Nenechte se odradit a zastrašit možným neúspěchem, jděte kupředu a nezastavujte.

Vodnář

Pro ně bude říjen ve znamení rodinných vztahů a rodinného života. O vztahy se musí pečovat a to bude vaše téma. Věnujte rodině a vztahům dostatek pozornosti a snažte se je budovat a zlepšovat. Podporujte své blízké a rodinu, buďte otevření a vězte, že kompromis neznamená selhání.

Ryby

Pro Ryby je říjen měsícem sebereflexe a duchovního růstu, který musíte znovu nastartovat. Zaměřit se můžete na meditace, duchovní rozvoj, vnitřní růst a to, co vás pozvedá a pomáhá vám být vyrovnaní. Mějte před sebou vždy své vize a cíle, abyste na nich vždy pracovali.

Zdroj článku