Přejít k hlavnímu obsahu

Zvířecí horoskop: Charakteristika vašeho mazlíčka podle znamení zvěrokruhu

Info ikona
zvířata

Mazlíčci jsou pro mnoho lidí důležitými členy domácnosti. Máte-li už několikáté zvíře jistě víte, že každé z nich je maličko jiné. Jednomu vadí mazlení, druhý by strávil den ve vaší náruči. Jiný je rád venku, další chce strávit všechny dny na pohovce. Víte, kdy se váš mazlíček narodil? Zjistěte, jaká je jeho charakteristika podle znamení zvěrokruhu.

Jak by dnes vypadaly celebrity, které jsou po smrti: Fotograf vytvořil jejich podoby pomocí umělé inteligence

svetzeny.cz

Kozoroh

22. prosince - 19. ledna

Mazlíčci narození v tomto znamení jsou velmi oddaní, disciplinovaní a také pracovití, můžete je využívat v mnoha ohledech. Jsou dobrými pasteveckými psi, mají velké odhodlání a nesmírnou chuť něco dělat. Je dobré jim dopřát dostatek pohybu a možnosti pracovat.

Vodnář

20. ledna - 19. února

Domácí mazlíčci narození v tomto období jsou velmi vynalézaví. V jejich těle tluče svobodné srdce, takže mají potřebu být jiní, mohou často utíkat, protože se tak jednoduše rozhodli. Mají vlastní vůli, nemusí stoprocentně poslouchat, ale ne, že by nebyli schopni, ale protože mají svou hlavu.

Ryby

20. února - 20. března

Domácí mazlíčci narození v tomto znamení jsou citliví ke svému prostředí a je dobré je pravidelně trénovat. Potřebují svůj vlastní prostor (pelíšek, koberec, polštář, klec a podobně) kde se budou cítit bezpečně a v pohodě. Jsou loajální a vycítí, jakou náladu mají jejich majitelé. 

Beran

21. března - 20. dubna

Domácí mazlíčci narození v tomto období mají elánu na rozdávání a doslova milují svobodný pohyb venku. Jsou zvídaví a prozkoumat svět je jejich snem. Vyplatí se mít je pod dohledem, jinak je přemůže jejich zvědavost. Jsou svéhlaví, umí být dotěrní, impulzivní a svou energií vás někdy mohou unavovat.

Info ikona
psi a kočky

Býk

21. dubna - 20. května

Domácí mazlíčci jsou velmi odvážní, prakticky založení a často mají svou hlavu a jsou tvrdohlaví. Milují jídlo a když ho někde cítí, přemůžou svou lenost a aktivně se dožadují své porce. Rodina je pro ně svatá a umí být velmi ochranářští vůči svým majitelům, které bezmezně milují.

Blíženci

21. května - 20. června

Tito domácí mazlíčci jsou inteligentní, milují zábavu a jsou neustále v pohybu. Vidět je někde sedět nebo ležet je tak trochu zázrak. Jsou velmi zvědaví a budou tak všude, kde se něco děje. Jsou velmi přátelští, mají rádi lidi a rádi si hrají s hračkami, které chrání jako oko v hlavě.

Rak

21. června - 22. července

Mazlíčci ve znamení Raka jsou velmi citliví a extrémně fixovaní na rodině, ve které žijí. Milují bezmezně své páníčky a milují také jídlo. Svou rodinu mají za cíl chránit a to za každou cenu. Jsou to přesně ta zvířata, která se pro ně neohroženě vrhnou do vody nebo ohně, pokud je to třeba.

Lev

23. července - 22. srpna

Mazlíčci ve znamení Lva mají spoustu energie a potřebují ji někde vybít. Stejně jako lvi mají svou hrdost a nejsou tak úplně poddajní, jako jiní mazlíčci. Chrání si svůj prostor, mají rádi pozornost a jsou přirozeně inteligentní.

Léčivé vlastnosti domácích mazlíčků: Co udělá jejich každodenní přítomnost s vaším tělem a psychikou?

svetzeny.cz

Panna

23. srpna - 22. září

Mazlíčci ve znamení Panny jsou inteligentní a mají přirozenou touhu sklízet ovace, takže se dají velmi dobře cvičit. Snadno s nimi natrénujete i složitější pokyny. Jsou vybíraví, ale velmi rychle se adaptují do nové domácnosti a zamilují se do svých pánů.

Váhy

23. září - 22. října

Mazlíčci narození ve znamení Vah mají neustálou potřebu mít jakýkoliv vztah - s jinými zvířaty okolo i v domácnosti, se svými páníčky a podobně. Chtějí svou rodinu, ve které žijí, potěšit a jejich pozornost jim dělá dobře. Rádi spí v lidské blízkosti.

Štír

23. října - 22. listopadu

Štíři jsou nejsilnějšími členy zvěrokruhu a mazlíčci narození v tomto znamení jsou tvrdohlaví, inteligentní a také umí být někdy lehce škodolibí, takže si s nimi jejich majitelé užijí. Jsou velmi zvědaví, všude musí být, všechno musí vidět a nespokojí se jen tak s něčím.

Střelec

23. listopadu - 21. prosince

Mazlíčci narození v tomto znamení jsou velmi rádi v pohybu, mají mnoho energie a milují výzvy. Potřebují k životu akci, takže jim vymyslete program, učte je nové kousky. Zvládnou s vámi výšlap do hor nebo běžet vedle kola.

Zdroj článku