Přejít k hlavnímu obsahu

Stárnutí podle horoskopu: Váhy stárnou s elegancí, pro Blížence je věk jenom číslo. Jak je na tom právě vaše znamení?

Stárnutí je jev, který dříve či později dostihne snad každého z nás. Někdo umí stárnout s elegancí, jiný se zase urputně snaží zmírnit procesy a známky stárnutí. Víte, že stárnout se dá i podle vašeho znamení horoskopu?

Zapsáno je ve hvězdách, jak stárnete. Přesněji každé znamení může mít určité projevy stárnutí a můžete se nad nimi pozastavit a přemýšlet, jak je tomu u vás. Každé znamení má jistou charakteristiku, víte například, jaký je nejdokonalejší pár podle znamení nebo která znamení milují lásku na jednu noc. A jak je to se stárnutím podle znamení horoskopu?

 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejšťastnější den v měsíci pro všechna znamení zvěrokruhu. Rakům a Lvům patří 11. srpen

Jeden den v srpnu byste měli mít na paměti. Díky konstelaci hvězd se všechna znamení zvěrokruhu mohou těšit na kosmickou dávku štěstí - zde se dozvíte, kdy přijde čas.
svetzeny.cz

Stárnutí podle Vodnáře

Jste lidé, kteří rádi přemýšlí o budoucnosti a mají velmi často nové nápady a vize. Díváte se vždy napřed což vás udržuje svěží. Máte rádi intelektuální stimulaci a řešení problémů, takže se zaměřte na to, co vaše tělo potřebuje. Věnujte se pohybovým aktivitám, které vás udržují v dobré kondici.

Stárnutí podle Ryb

Ryby jdou s proudem a milují své okolí. Ve vašich mladých letech jste mohli trávit večery a noci na večírcích, to si později může vybírat svou daň. Proto se budete muset o své tělo dobře starat. Určitě se zaměřte na pohybové aktivity, jděte na kurz tance, vnímejte, co jíte. Tělo vám za to později poděkuje a navíc lidé se spoustou přátel mají tendence žít déle.

Stárnutí podle Berana

Máte neutuchající energii a životní výdrž jako málokdo. Vaše tvrdohlavost vám ve stárnutí dobře poslouží, protože pokud se rozhodnete žít zdravě, budete se toho držet. Jste ochotni zjistit, co znamená být zdravý a nejlepší verzí sama sebe v každém věku a uděláte pro to maximum. Prospívá vám také dobrodružství, udržuje vás mladé.

 

Mohlo by se vám líbit

Rituály při úplňku, které vám mohou změnit život: Přivolejte si lásku nebo si vyčarujte peníze

Létu v září definitivně odzvoní, blíží se barevný podzim, ve kterém se toho může také mnoho stát. Úplněk padá na 10.září a tím, že je velmi blízko podzimní rovnodennosti, tak jde o poslední velkou lunaci tohoto léta.
svetzeny.cz

Stárnutí pro Býka

Jste lidé, kteří milují vše, co je dobré. Dobré jídlo, pití, krásné oblečení a další požitky, které život nabízí. Vaše heslo je, že kdo se chce dožít sta let, pokud to znamená vzdát se kofeinu, alkoholu a cukru? Možná s přibývajícím věkem zjistíte, že život není jen o požitcích. Vždy je dobré začít se o sebe starat a myslet na své zdraví.

Stárnutí podle Blíženců

Vaše znamení je příkladem duality a vy jste toho živým důkazem. Věk je pro vás jen číslo, mládí stav mysli. Jak stárnete, vaše osobnost je stále stejná, neměníte priority, nevzdáváte se své životní energie. Láska a aktivní mysl, spolu se zdravým životním stylem vám pomůže udržet se vitální i ve vyšším věku.

Stárnutí podle Raka

Jste milovníci rutiny a rituálů, takže to hraje prim pro vás a vaše zdraví. Každodenní cvičení, správná strava, péče o sebe, to vše je pro vás samozřejmostí. Potřebujete v životě dostatek lásky a to nejen od partnera a okolí, ale také sami od sebe. Dopřávejte si velkou dávku lásky, pečujte o vztahy se svými blízkými a zestárnete s grácií.

 

Mohlo by se vám líbit

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

Hledáte toho pravého člověka a ten stále ne a ne přijít? Pak musíte vydržet, ten pravý dorazí v tu samou chvíli, kdy je vám to souzeno. Co jasně ukazuje na to, že jste již připraveni se setkat se svou láskou?
svetzeny.cz

Stárnutí podle Lva

Smích je ten nejlepší lék a právě toho se vám v životě dostává přehršle. Váš smysl pro humor umí pomoci i v těch nejtěžších časech a smích umí potlačit také stárnutí. Ageismus neberete na lehkou váhu, i když si rádi dopřáváte požitků života, chcete se dožít vysokého věku a jste ochotni udělat cokoliv.

Stárnutí podle Panny

Jsou ve svém životě velmi organizované a praktické, takže hodně dbají na zdravé jídlo a cvičení. To jim pomáhá soustředit se na detaily a mít své zdraví pod kontrolou. Strach rovná se stres, což vede k předčasnému stárnutí. Pomoci může meditace nebo jóga.

Stárnutí podle Vah

Zlatá střední cesta neboli rovnováha je pro Váhy klíčová. Stárnou s elegancí, protože dbají na zdravý životní styl a pohyb. Musí to však být pohyb, který mají rádi a jídlo, které jim chutná, jinak to není zábava. Jsou společenští a je pro ně důležité mít okolo sebe ty správné lidi. Udržuje je v kondici také intelektuální a umělecká činnost.

 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop 2022: V září čeká tři znamení zvěrokruhu štěstí v lásce. Býk vítězí na plné čáře

Se třemi znameními zvěrokruhu je v září ve vzduchu spousta lásky. Amor v září pilně střílí šípy lásky a nechává se tři znamení zvěrokruhu vznášet na obláčku. Láká vás také měsíc plný milostného štěstí?
svetzeny.cz

Stárnutí podle Štírů

Štíři snad nikdy nestárnou a to nejen díky dobrým genům, ale především díky skvělé disciplíně. Pokračujte ve své oddanosti - cvičte, hydratujte a myslete na to, co jíte. Někdy máte potřebu být spíše sami doma, ale k životu potřebujete lidi, proto se jich nestraňte.

Stárnutí podle Střelců

Máte aktivní přístup k životu a to vám může usnadnit postupné stárnutí. Máte na výběr, zda chcete stárnout v aktivním životním stylu, který bude zdravý a prospěšný nebo se mu poddáte. Dosahování cílů je něco, v čem jste dobří. Jakmile se rozhodnete pro něco, jdete si za tím.

Stárnutí podle Kozorohů

K životu i práci přistupujete realisticky a prostě a to vám může být ku prospěchu při stárnutí. Umíte se postarat o své finance, práci i o tělo a mysl. To má vliv na to, že stárnete s grácií a elegancí. Neděláte si hlavu, součástí elegantního stárnutí je umět se smát a nebrat se tak vážně.

 

Zdroj článku