Přejít k hlavnímu obsahu

Zábava pro děti: Seznamte se s doktorem Pacičkou

Během dlouhé zimy, kdy děti tráví víc času doma, bývá těžké je zabavit. Zkuste to s kreslenou postavičkou zvířecího lékaře – provede vás řadou příběhů a her.

Začalo to knížkou Příběhy doktora Pacičky, která vypráví o vždy usměvavém zvěrolékaři. Většinou léčí zvířátka ve své vlastní ordinaci, ale jednou za čas přijede i za zvířátky v nedaleké zoo, a jelikož je velmi oblíbený široko daleko, chodí za ním i zvířátka z blízkého lesa! Jeho největší kamarádi jsou papoušek Hugo a sanitka Emilka. Velmi kamarádský vztah má i s ředitelem zoologické zahrady – panem Bobečkem…

pacicka_do_textuAutor knížky Lubor Vokrouhlický se brzy rozhodl „spolupráci“ s doktorem Pacičkou rozšířit – tak vznikl charitativní projekt, který pomáhá dětem v dětských domovech. Ale pobavit se mohou i vaše děti – kromě knížky (chystá se pokračování) mohou získat trixeso (varianta pexesa) a omalovánky doktora Pacičky, z webu si stáhnout stránky k vybarvování, chystají se i aplikace pro tablety. Více informací získáte na www.doktor-pacicka.cz.

Foto: doktor-pacicka.cz (2)