Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Každé znamení zvěrokruhu se s rozchodem vyrovnává po svém. Lvi si brzy najdou náhradu, Raci vás pomluví

Rozchod není nic příjemného a když se s někým seznamujete, obvykle doufáte, vám to vydrží napořád. Ne vždycky to tak je a po rozchodu zůstávají oči pro pláč, bolavé srdce a kilo zmrzliny, které sníte. Podle hvězd se každé znamení zvěrokruhu vyrovnává se smutnou životní událostí po svém. Zjistěte, jak se s rozchodem vyrovnáváte vy a vaše milovaná polovička. Rozdíly jsou markantní.

Každý se s rozchodem vypořádá jinak. Někdo si potřebuje zalézt do postele a brečet a brečet, jiný se zase snaží naučit se něčemu novému, další se ničí spalující nenávistí a spřádá pomstu. A jak to mají jednotlivá znamení? Jak se s rozchody vypořádavají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

Jde o ohnivé znamení, které je známo pro svou výbušnou povahu. Berani jsou raději ti, kteří dávají kopačky než ti, kteří jsou jejich příjemci. Bývají často první, kdo se z rozchodu oklepe, ale jsou to také ti, kteří mají tendence ihned skočit do nového vztahu.

Býk

Miluje romantiku a ve vztahu ji svému partnerovi hojně dopřává. Nevzdá se tak snadno, proto objeví-li se problémy, pak se snaží vztah udržet a bojovat až do konce. V rozchodech jsou rozvážní a neochvějní. Jsou to lidé srdeční, ale velmi tvrdohlaví, pokud se rozhodnou, tak s nimi nic nepohne.

Blíženec

Jde o vzdušné znamení, které charakterizuje jeho dualita. Během rozchodu tak odhalí celou škálu svých osobností, podle toho, jak se zrovna cítí. Nesnáší konfrontaci, proto se jí při rozchodu vyhnou za každou cenu. Rozchodové drama si upraví tak, aby v nich vypadali jako oběti a všichni okolo je litovali.

 

Mohlo by se vám líbit

Proč vám vztahy nevychází dle astrologie: Štíři své partnery sekýrují, Vodnáři se neumějí chovat zodpovědně

Zamýšleli jste se poslední dobou nad tím, proč vám vztahy nevycházejí? Možná by vám odpověď mohla poskytnout astrologie, která má za to, že každé znamení zvěrokruhu chybuje ve vztazích specifickým způsobem. Na čem ztroskotáváte vy?
svetzeny.cz

Rak

Jde o vodní znamení, které svou skořápku používají k ochraně svých citů. Není pro něj snadné vstupovat a definovat vážný vztah, takže když se v něm cítí dobře, přirozeně nechtějí, aby skončil. Po rozchodu potřebují na své bývalé partnery nadávat, hanit je. Bez pomoci přátel a srdceryvného pláče to časem překonají.

Lev

Lvi jsou temperamentní a ohnivá znamení, která jsou okouzlena romantikou. Ve vztahu musí být vášeň, jinak ho bez problému opustí. Umí se velmi rychle vyvázat i z dlouhodobého vztahu, stačí, když se v něm necítí komfortně. Obvykle si umí najít velmi rychle partnera a rychle se také oklepou ze vztahu, který ukončili. Když dostanou kopačky, je to pro ně šok. Velmi často dávají až teatrálně najevo svou bolest.

Panna

Velmi analytické znamení, které berou vztahy jako ideální partnerství. Mají od něj často až nereálná očekávání. Raději se vyhnou konfliktu a oddálí nevyhnutelné. Rozchody je zaskočí, ale jsou také analytické, takže si sestaví celou škálu argumentů, které podrobně popisují vztah a co na něm nefungovalo.

Info ikona
Rozchod
Mohlo by se vám líbit

Neřesti podle horoskopu: Štíři a Střelci milují zakázané zálety, Býci každému závidí

Snad každý člověk má nějakou tu neřest nebo nešvar, který ho provází životem. Ať je to kouření cigaret, pojídání sladkostí, cvakání propiskou nebo lhaní či závist. Každý má nějaký nešvar. Jak se na to dívá právě vaše znamení?
svetzeny.cz

Váhy

Váhy jsou milovníci vztahu a harmonie, řídí je planeta lásky. Jsou nejšťastnější, když mají vztah. Rády nechávají dveře otevřené, zachovat si své možnosti, když neví, co chtějí je pro ně důležité. Váhy volí při komunikaci nejednoznačné výrazy a říct naplno, že se rozchází by mohlo ublížit druhým.

Štír

Umí vstát z popela, ale to neznamená, že jsou pro ně rozchody snadné. Je nesmírně těžké pustit druhého, ať už to klape nebo ne. Po rozchodu se vždycky cítí zklamaní a podvedení. Zachovávají si svůj klid. Emoce nedávají najevo před lidmi, drží je raději v sobě.

Střelec

Střelci neustále hledají nová vzrušení a jejich svoboda je pro ně ve vztahu nedotknutelná. Jakmile se cítí, že je partner kontroluje, dusí se. Mnohdy je to pro ně signál k rozchodu. Když dostává kopačky, snaží se svou lásku získat zpět a nezastaví se před ničím - romantické překvapení, krabice plná růží, jen aby dosáhli svého.

Mohlo by se vám líbit

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

Je váš partner ten pravý? Vaše spřízněná duše existuje a můžete ji najít například podle znamení zvěrokruhu. Ať už jste momentálně ve vztahu nebo single, zjistěte, jaké znamení je pro vás tím pravým.
svetzeny.cz

Kozoroh

Říká se o nich, že jsou to lidé bez emocí a když dojde na rozchod, přijmou to a jdou dál. Raději jsou iniciátory rozchodu než jeho příjemci. Jsou zastánci tvrdé reality než mazání medu kolem pusy, proto chtějí férový rozchod než nicneříkající “chci pauzu”.

Vodnář

Vodnář je vzdušné znamení, které má k životu poměrně netradiční přístup. Jsou hraví, inspirativní, ale při rozchodech přejdou na svou typickou rezervovanost. Když se rozejdou, obvykle analyzují úspěchy a neúspěchy vztahu. I když nedávají emoce najevo, podpora od jejich blízkých je pro ně důležitá.

Ryby

Jsou to empatičtí jedinci, kteří neradi řeší složité situace. Jejich styl rozchodu je proto často vágní a nejsou z těch, kteří rádi konfrontují a řeší situaci. Jsou z těch, kteří za vztahem neudělají definitivní tečku a tak za sebou nechávají mnoho nevyřešených otázek.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček