Přejít k hlavnímu obsahu

71letá babička Wendy Ida vypadá o generaci mladší. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled

Trojnásobná babička Wendy Ida z Kalifornie se díky svému každodennímu cvičení v posilovně pyšní dokonalou postavou a mladistvým vzhledem, díky čemuž ji lidé často považují za mladší sestru její osmačtyřicetileté dcery Sky. Wendy se díky zdravému životnímu stylu udržuje ve vynikající kondici a vypadá o mnoho generací mladší. Její postavu jí mohou závidět i třicítky!

Mohlo by se vám líbit

Hubnutí po 50: není to nemožné, stačí změnit pár drobností ve vašem životě

Zhubnout po padesátce, kdy se obvykle přihlásí menopauza, není úplně jednoduché. Ale vzdát to můžete vždycky. Někdy stačí udělat i jednoduché úpravy v životním stylu a kila půjdou dolů. Nejdůležitější je myslet pozitivně a věřit si.
svetzeny.cz

Nikdy není pozdě začít s fitness

Když Wendy začala chodit do posilovny, bylo jí 43 let. Tehdy vážila téměř 88 kilogramů. Ale díky intenzivnímu dvouhodinovému cvičení v posilovně a změně stravovacích návyků ztratila přes 36 kilogramů a její váha se ustálila na zdravých 57 kilogramů. Wendy se cítí v novém těle skvěle a tvrdí, že je v nejlepší formě svého života. Wendy v minulosti přiznala, že cvičení jí pomohlo nejen fyzicky, ale také psychicky. Po ukončení násilnického vztahu, který zanechal její sebevědomí v troskách, začala chodit do posilovny, aby přišla na jiné myšlenky. Cvičení se stalo nejen prostředkem ke zlepšení její fyzické kondice, ale také ke zvýšení sebedůvěry a obnovení sebevědomého pohledu na svůj vlastní život. Díky svému úsilí Wendy Ida dokázala překonat předsudky a stereotypy spojené s věkem a ženskou kondicí. Inspirovala mnoho lidí, zejména ženy, aby se zaměřili na své zdraví a pohybovou aktivitu bez ohledu na věk.

Začátek nebyl snadný

Cesta k dosažení tak výborné fyzické kondice nebyla snadná. Wendy se na začátku cítila frustrovaná a nedůvěřovala si. Ale s podporou trenéra začala vidět výsledky, a to ji motivovalo k dalšímu cvičení a zdokonalování své postavy. Wendy začala pravidelně cvičit sedm dní v týdnu, věnovala se kulturistice, běhu, tanci a dalším aktivitám, které ji bavily. Její oddanost cvičení a zdravému životnímu stylu přinesla nejen změny jejího vzhledu, ale také získala novou životní energii. Wendy se stala příkladem a inspirací pro svou rodinu a mnoho dalších žen, které hledají motivaci a podporu při dosahování svých cílů v oblasti fitness a zdraví.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Dietní hit roku 2023: Neprůstřelné kafe. Zázrak na hubnutí, nebo pouhý marketingový tah?

Neprůstřelné kafe, v angličtině Bulletproof Coffee, je poslední dobou velmi často skloňovaný název. Jedná se o trend, se kterým přišel Dave Asprey, podle kterého by právě tento nápoj měl velmi výrazně napomoct při snaze o redukci váhy. Je však tento trend opravdu účinný, nebo se jedná o pouhý marketingový tah?
svetzeny.cz

Zdravá strava je stejně důležitá jako pohyb

Wendy se také zaměřuje na výživu a dodržování zdravého životního stylu. Má vyváženou stravu, která jí dodává energii a pomáhá udržovat její tělo v kondici. Věří, že kombinace cvičení a zdravé stravy je klíčem k dobrému zdraví a mladistvému vzhledu. Její úspěch není jen výsledkem tvrdé práce, ale také odhodlání a pozitivního přístupu k životu. Wendy věří v sílu myšlenek a přesvědčení a považuje je za klíčové při dosahování cílů. Sdílí své tipy a rady s ostatními, aby jim pomohla najít sílu a sebejistotu ve svém vlastním těle. Její inspirativní příběh připomíná všem ženám, že věk je jen číslo a že můžete dosáhnout výjimečných výsledků, pokud jste ochotni vložit do svého zdraví a kondice úsilí a vášeň.

Stala se rekordmankou

Wendy Ida je skvělým příkladem toho, že stáří nemusí znamenat omezení, ale spíše nové začátky a příležitosti. Její odhodlání a životní postoje lidem připomínají, že můžou ovlivnit své zdraví a kvalitu života bez ohledu na věk. Wendy Ida také dosáhla dvou rekordů v Guinnessově knize rekordů. Prvním z nich je rekord jako nejstarší aktivní instruktorka ve více disciplínách. Druhým rekordem je počet provedených „angličáků“ za jednu minutu, když dokázala udělat úctyhodných 37 opakování.

Wendy Ida během let
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku