Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší účesy podzimu 2022: Zeštíhlí váš obličej a omladí vás. V módě jsou nejenom drdoly

Na podzim bude trendy hned několik účesů, které jsou velmi dobrou volbou, pokud chcete zeštíhlit svůj obličej nebo vypadat mladší. Nejedná se přitom jen o drdoly, které jsou velkým hitem sezóny. Nahlédněte do naší galerie a nechte se inspirovat.

Devadesátkový sestřih zeštíhlí váš obličej

V devadesátých letech frčely postupně sestříhané vlasy. Tento účes v té době ještě více zpopularizovala Jennifer Aniston, která tehdy účinkovala v populárním seriálu Přátelé, kde hrála jednu z hlavních postav Rachel. Když divačky viděly Rachel v tomto účesu, chtěly jej také, a tak se kadeřnictví plnila ženami, které přicházely se stejným přáním, mít identický sestřih jako Jennifer Aniston. Teď se tento typ účesu vrací do módy, patří mezi nejvíce módní účesy podzimu. Nespornou výhodou sestříhaných vlasů je fakt, že sluší téměř každému. Je to univerzálně lichotivý účes. Jeho další předností je schopnost zeštíhlit obličej, proto je mimořádně vhodný, pokud máte kulatý obličej či byste rádi svou tvář opticky zeštíhlili. Důležité je požádat kadeřníka, aby vám vlasy sestřihal v blízkosti linie lícních kostí, tím zvýrazníte tuto oblast, a váš obličej bude vypadat užší. Je vhodné mít vlasy dlouhé alespoň pod bradu, aby byl efekt skutečně výrazný.

Móda: Štíhlejší za pár vteřin. Trendy oblečení, které vám ubere pár kilo a nestojí víc než tisícovku

Zima je obdobím, kdy převážná drtina z nás nosí především volnější a tmavé oblečení. Jenže při výběru takových módních kousků je dobré se zaměřit na to, jak v takovém oblečení vypadáme. To znamená, že pokud chcete vypadat štíhlejší a zároveň elegantně bez nutnosti utratit spousta peněz, musíme dávat pozor na styl a tvar módního kousku, který vybereme.
svetzeny.cz

V kurzu jsou drdoly, které váš obličej opticky zúží

Letos na podzim jsou velkým trendem drdoly ve dvou provedeních tím první je jednoduchý uhlazený drdol, který nosí tanečnice a baletky. Jeho velkou výhodou je rychlost, kterou ho vytvoříte. Druhým plusem je skutečnost, že nepotřebujete mít extra dlouhé ani objemné vlasy, za pomoci vycpávky vytvoříte objem snadno. Hlavní předností je však schopnost tohoto účesu „čarovat“ s proporcemi obličeje. Tvář dovede prodloužit a zeštíhlit. Skvěle vypadá v kombinaci s ombré vlasy. Dalším typem drdolu, který je teď velmi módní, je nízko posazený elegantní drdol. Bývá doplněn o jemný vkusný doplněk, například perlovou sponu či minimalistický šperk do vlasů. Pokud chcete, aby vaše tvář působila štíhleji a jemněji, natočte pár pramenů a nechte je volně podél obličeje, úspěch zaručen.

Vysoký culík prodlouží obličej

Dobrá zpráva pro všechny s kulatým obličejem. V kurzu jsou nyní vysoké culíky, díky kterým bude váš obličej vypadat opticky delší a méně zaoblený či baculatý. Pozor ale na to, aby culík nepůsobil neupraveně. Na jeho vzhledu si dejte záležet. Dokonale jej uhlaďte, můžete použít stylingový sprej pro extra lesk. Nosí se pouze dokonale hladké culíky, pokud máte od přírody neposedné, vlnité či kudrnaté vlasy, naneste na ně tepelnou ochranu a následně je žehličkou na vlasy narovnejte.

Triky atraktivních žen, které zaujmou každého muže. Není to jen o červené rtěnce

My ženy máme k získání mužské pozornosti spoustu zbraní. Jen je potřeba je objevit a nebát se je použít. Ale pozor, nepleťte si přitažlivost s vyzývavostí. Když to přeženete, mohly byste totiž působit na okolí spíš opačně a muži by brali nohy na ramena. Chce to trochu rafinovanosti s níž podtrhnete svůj přirozený půvab.
svetzeny.cz

Nedbalá francouzská elegance vám ubere roky

Hitem podzimu je i nedbalá francouzská elegance. Cílem je vypadat, jako byste právě vstala z postele s lehce rozcuchanými, ale stále chic vlasy. Kadeřníci se inspirovali v 70. letech, kdy „letěly“ objemné sestříhané vlasy, které působily neposedným dojmem. Takový účes vás dozajista omladí a dodá vám šmrnc.

Omladí vás i ofina, ale má to svá pravidla

Letos na podzim se budou nosit i dlouhé a výrazné ofiny, což je velmi dobrá zpráva pro všechny, kteří chtějí vypadat mladě a trendy zároveň. Dobře střižená ofina umí ubrat i několik let. Jen opravdu pozor na dostatečnou délku, krátké ofiny vskutku nejsou vhodné, pakliže toužíte po mladistvém vzhledu. Vhodnou alternativou je i prostříhaná patka.

Nejlepší účesy podzimu
Zdroj článku