Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Na jaře 2022 budeme nosit Barbie culík. Zvládne ho každý a sluší ženám každého věku

Ikonický účes zažívá vzrušující comeback v roce 2022 a dokazuje, že dívčí a cool se vzájemně nevylučují. Co je na tom nejlepší? Barbie culík dokáže každý.

Rok 2022 je rokem, kdy se konečně rušíme se stereotypy. V současné době se proto pracuje na filmové adaptaci plastové panenky Barbie s Margot Robbie a Gretou Gerwig, ve které je panenka přenesena do 21. století a historické genderové role jsou zborceny. Drsná povaha a růžová barva se už nemusí navzájem vylučovat. Ukazuje to i nový účesový trend, který už pro sebe objevily hvězdy jako Ariana Grande, Hailey Bieber nebo Jennifer Lopez – a my ho doporučujeme každému, kdo se ozvláštnit klasický culík.

Takto nosíme culík v roce 2022

V duchu feministického hnutí ukazujeme vše, co z hlediska „dívčího“ máme, a na jaře hrdě nosíme culík Barbie. Ikonický účes panenky Barbie se v roce 2022 mění: Culík Barbie, který miluje "královna culíků" Ariana Grande, má velmi vysoké postavení (na hlavě), často s ofinou na straně. Vzhled je navíc charakteristický zatočeným culíkem na konci, který lze snadno vykouzlit žehličkou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nejlepší věc na účesu: Je to vzhled, který funguje pro každého.‚‚Elegantní, ale moderní a krásný culík lze vytáhnout hodně nahoru nebo nechat jako klasický culík a funguje pro všechny typy vlasů," potvrzuje kadeřník. Dokazuje, že žena může být dívčí a zároveň cool.

Jak na to?

Kadeřník doporučuje nejprve oddělit přední část vlasů, která bude rámovat obličej. Zbytek vlasů stáhneme do vysokého, těsného culíku pomocí hřebenu a zajistíme gumičkou nebo (pro extra vzhled 90. let) scrunchie, což je tlustá výrazná látková gumička. Přední prameny lze nyní stáhnout do boční pěšinky a připnout podél spánků.

Pokud chcete, natočte konce culíku mírně ven pomocí žehličky nebo kulmy. Podle nálady lze culík zkrášlit sponkami, skřipečky nebo čelenkou.

zdroj: Freundin.de

Mohlo by se vám líbit

Vlasový trend: Účes z devadesátek vás omladí o deset let. Nosit ho může každá z nás

Roky před 21. stoletím jsou zpět a my je milujeme za to, že díky jejich účesu opět vypadáme mladší. Nejnovější trendy účes je hravý, stejně jako byla devadesátá léta a přelom století.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu