Přejít k hlavnímu obsahu

4 nejúčinnější diety celebrit: Slavná herečka Rebel Wilson shodila více než 30 kilo

Udržet si skvělou formu celoročně chce silnou vůli a odhodlání. Celebrity ale sází na ozkoušené tipy a triky, díky kterým shodíte přebytečná kila rychle a efektivně. Chystáte se na nějakou akci, nebo se zkrátka chcete cítit o něco lépe? Inspirujte se dietami, na které nedají světové celebrity dopustit.

1. Dieta podle Jennifer Aniston

Ve svých 54 letech má postavu jako dvacetiletá slečna. Jennifer Aniston se stala ikonickou nejen, jako Rachel v seriálu Přátelé, ale také tím, jak skvělou figuru si celoživotně udržuje. Tajemství její postavy tkví ve vyváženém jídelníčku, který striktně dodržuje a málokdy se od něj odchýlí. Její obecná filozofie je jíst zkrátka zdravě a vyváženě. Hlídá si, aby každé jídlo, které sní, mělo vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a zdravých tuků, které tělo potřebuje. Zároveň je si vědoma toho, že pokud chce svou dokonalou figuru udržet ve formě, musí být disciplinovaná. V rozhovoru pro časopis InStyle v roce 2021 řekla, že je schopná si otevřít balíček chipsů, ale sníst pouze jeden jediný a to její chutě uspokojí. Když přijde na alkoholické nápoje, nedá dopustit na Margaritu - ovšem čistou a bez cukru! Herečka také dává velký apel na dodržování pitného režimu a kvalitní spánek.

Přibírání na váze a pomalý metabolismus po 50: Zachrání vás jednoduché změny nejen v jídelníčku

Chcete si po padesátce udržet svoji hmotnost a zůstat zdraví? Pokud cítíte, že začínáte nabírat kila a necítíte se tak dobře, jako dřív, udělejte si v první řadě rekapitulaci životních návyků. Právě ty mohou mít na stav vašeho metabolismu obrovský vliv.
svetzeny.cz

2. Stritkní dieta Kim Kardashian

Hvězda reality show „Držte krok s Kardashians” a bývalá manželka rappera Kanyeho Westa, Kim Kardashian, rozhodně nepatří mezi vyzáblé ženy. Naopak, na jejích bujných křivkách si zakládá a své přednosti si velmi dobře uvědomuje. I tak ale dbá na to, aby měla ploché břicho, pevná stehna a aby se zkrátka cítila dobře. Kromě cvičení, které denně praktikuje, si také hlídá stravu. Je matkou čtyř dětí, ovšem nejmladší dvě jí kvůli zdravotním komplikacím odnosila náhradní matka. Kim se nechala slyšet, že ke shození přebytečných kil jí po těhotenství pomohla Atkinsova dieta. Ta si zakládá na striktním omezení všech forem sacharidů. Člověk se tak vyvaruje všem slazeným potravinám, pečivu, přílohám, těstovinám a dalším potravinám. Dieta je striktní, avšak velmi účinná.

3. Rebel Wilson shodila pomocí diety 35 kg

Australská herečka šokovala celý svět, když se jí podařilo shodit neuvěřitelných 35 kilo. Rebel prozradila, že tajemstvím jejího úspěchu byla Mayrova dieta. Z diety udělala herečka svůj životní styl a tak se pro ni stala dlouhodobě udržitelnou, což o jiných striktních dietách často nelze říci. Dieta si zakládá na příjmu potravin s vysokým obsahem bílkovin a zásaditých látek. Povolené potraviny tedy jsou například: čočka, fazole, ořechy, luštěniny, kuřecí maso, ryby, ovoce a zelenina. Vyhnout byste se naopak měli mléčným výrobkům, potravinám obsahující lepek a nadměrnému množství sacharidů. Zároveň byste se měli snažit své porce jídla o něco zmenšit, soustředit se na to, když jíte a každé sousto několikrát pořádně přežvýkat předtím, než jej spolknete.

Atkinsova dieta: Efektivní, rychlá a účinná. Stačí vyřadit jedinou složku

Atkinsova dieta je jednou z nejpopulárnějších a nejkontroverznějších zároveň. V 70. letech s ní přišel doktor Robert Atkins a od té doby se k ní lidé s oblibou vrací. Je efektivní, rychlá a účinná. Může s sebou přinést ale i určitá rizika.
svetzeny.cz

4. Dieta podle Lady Gaga je založena na stravě pro malé děti 

Nejen tato kontroverzní zpěvačka a herečka, ale i mnohé další celebrity, jako třeba Madonna, či Gwyneth Paltrow, vyzkoušely dietu jménem „Baby food diet”. V překladu se jedná o dietu, která je založena na stravě pro malé děti. Ano, čtete dobře. Pokrmy se skládají z rozmixovaného ovoce či zeleniny a bílkovin, které běžně jí miminka a batolata. Tuto výživu si oblíbily zejména proto, že má nízký obsah soli, cukru a tuků. Dá se předpokládat, že po chuťové stránce tato strava nebude zrovna vynikající. Hvězdy si ji ale nemohou vynachválit, a to především protože skleničky se stravou mohou mít na cestách vždy u sebe a mají pod kontrolou velikost porcí i jejich kalorickou hodnotu. Odborníci tuto stravu ale dospělým lidem nedoporučují, a to zejména protože jídla v dětských příkrmech obsahují příliš málo vlákniny, vápníku a dalších vitamínů, které dospělý člověk zkrátka potřebuje.

Celebrity, které mají díky své stravě úžasné postavy
Zdroj článku