Přejít k hlavnímu obsahu

Pitný režim: energie i hezčí pleť

Na jaře a obzvlášť v létě musíme myslet na pitný režim. Dostatek tekutin vám dodá energii, pleť bude hydratovaná, navíc tím zabráníte například bolesti hlavy.

Základem pitného režimu by měla být voda nebo neslazené minerálky, které neobsahují chemii. Vybrat si můžete i některou z příchutí nealkoholických nápojů Birell. Ty jsou vyráběny pouze z přírodních surovin a oproti běžným limonádám obsahují méně cukru.  

Pauza na výletě

Nezapomínejte pravidelně pít při výletech, ať už vyrazíte pěšky nebo na kolech. Ideální jsou minerálky či iontové nápoje, které vám dodají minerály. Uhasit žízeň můžete i Birellem s plnou chutí a hořkostí piva. Vyrábí se pomocí unikátních kvasinek, které produkují minimum alkoholu, a díky tomu u nealko Birellu dochází ke stejnému procesu kvašení a dokvašování jako u klasických piv. Užijete si tak chuť piva, osvěžíte se, ale zároveň si můžete bez obav sednout za volant.

Osvěžení na cesty

Ovocné osvěžení

Pokud nechcete pít samotnou vodu, přidejte si do ní ovoce nebo bylinky - plátky pomeranče, citronu nebo jahod či levandule dodají vodě hned jinou chuť. Těm, kdo upřednostňují ovocné příchuti, doporučujeme některou ze čtyř variant Birellu - Limetka & malina, Pomelo & grep, Polotmavý Citron a letošní novinka Hrozno. Všechny jsou bez konzervantů a umělých barviv, a jsou navíc obohaceny o vitamíny. Nemusíte se bát ani kalorií, obsahují jich daleko méně než klasické limonády.

Ovocný Birell

Pitný režim i v práci

Na doplňování tekutin byste neměli zapomínat ani v práci. Alkohol tam samozřejmě nepatří, proto je ideálním osvěžením řada nápojů Birell Botanicals, která vás příjemně překvapí podmanivou kombinací přírodních ingrediencí. Na výběr máte hned tři varianty - Zelený čaj s jasmínem a bergamotem, Bezový květ s citronem a tymiánem a Jablko se zázvorem a heřmánkem.

Osvěžení i v práci