Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na prosinec 2023: Býk bude řešit majetky, Raci přetvářku

Slunce putuje až do 22. prosince ohnivým znamením upřímného Střelce. Teprve pak vstupuje do ambiciózního Kozoroha. V tomto měsíci se můžete těšit na inspiraci a nové možnosti, které se před vámi otevřou. Zároveň vás mohou potkat změny, které otřesou vašimi emocemi, ať už v pozitivním či negativním slova smyslu. Co čeká zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho měsíčního horoskopu.

V prosinci nás z astrologického hlediska potkají dva důležité momenty. Půjde o novoluní ve Střelci, které vrcholí 13.12 v 00,35 hod. a úplněk v Raku, který se na nebi odehraje 27.12. v 1,33 hod. Zatímco novoluní otevře nové možnosti zejména pokud půjde o studium, práci či jednání na úřadech, úplněk uzavře témata spojená se zázemím a domovem. Tento úplněk bude navíc hodně citlivý a sáhneme si až na dno.    

Beran

Ve dnech kolem úplňku se otevřou možnosti k získání větších životních jistot ve smyslu zlepšení finanční situace. Naskytne se vám také možnost cestovat do zahraničí nebo takovou cestu alespoň naplánovat. Pokud jde o vztahy, přes vánoční svátky můžete cítit určité napětí v rodině a tendence řešit záležitosti, do kterých se vám moc nechce. Překonejte se a vyčistěte vzduch, ať vstoupíte do nového roku s čistým štítem.

Nejdůvěryhodnější znamení zvěrokruhu a jedno, kterému byste neměli věřit!

Oceníte ve svém okolí někoho, kdo je spolehlivý a důvěryhodný? Věřit druhému může být složité, ale pro život tolik potřebné. Jak takového člověka poznat? Můžete to zkusit podle horoskopu! Astrologie umí určit, kdo je nejdůvěryhodnější znamení a komu můžete věřit nejméně. Která znamení jsou nejdůvěryhodnější a které je naopak nejméně důvěryhodné?
svetzeny.cz

Býk

Ještě v první polovině měsíce bude nutné řešit majetkové záležitosti v rodině. Dotáhnete uzavření či výpovědi smluv, závětí, vyřízení dědictví, převody majetku či investice. Někdo blízký vás může v tomto ohledu mile překvapit. V rodině bude panovat klid a pohoda, takže je šance, že si letošní svátky užijete tak, že na ně budete ještě dlouho vzpomínat. Nepřepínejte se ale v rámci předvánočního shonu, nemusíte mít vše perfektní.

Blíženci

Mars není s vaším znamením zrovna v hezké postavení, což se může projevit problémy ve vztazích. Toto napětí vyvrcholí kolem novoluní 13.prosince. Ideální situace nebude panovat ani v práci, kdy se můžete dostat do konfliktů s nadřízenými kvůli nedodrženým termínům. Pokud vám ujíždí vlak a víte, že nestíháte, raději to řekněte včas a požádejte o pomoc. Vánoční svátky slibují překvapení v podobě nečekané návštěvy.    

Rak

V práci se hodně snažíte a pravděpodobně dosahujete i skvělých výsledků. I když peníze vyděláte, na druhé straně teď máte tendence utrácet více než si můžete dovolit. Naštěstí vám brzy dojde že tudy cesta nevede a pokud přijde možnost přivýdělku navíc, sáhněte po ní. Ve vztazích může panovat nějaká přetvářka či napjatá atmosféra. Nepouštějte se do řešení větších problémů a nekazte si Vánoce.

Predikce roku 2024 podle numerologie: Co přinese rok 2024 každému z nás?

S blížícím se koncem roku mnohé z nás napadá, jaký bude ten další. Také byste rádi poodhalili tajemství, která budoucnost skrývá? Pokud věříte v sílu čísel a vesmírnou energii, kterou nesou, pak by právě numerologie mohla být klíčem k odhalení tajemství vašeho osudu. Pojďme se podívat na to, co vás čeká v roce 2024 podle vašeho životního čísla.
svetzeny.cz

Lev

Máte jasné cíle a spoustu energie, takže v pracovní oblasti se blýská na lepší časy. Pozor si dejte snad jen na přetvářku kolegů, kteří vám úspěch nepřejí a čekají na sebemenší chybu. Zkuste si předvánoční shon trochu ušetřit tím, že najedete na vlnu minimalismu. Dohodněte se s rodinou, že dostane každý jeden či dva dárky, upečete jen dva tři druhy cukroví a hned se vám do adventu vstoupí veseleji.

Panna

Užívejte si všeho, co vám láska nabízí. Ať už jste zadaní nebo ne, dostanete několik příležitostí k tomu, abyste si potvrdili, že jste pro druhé pohlaví přitažliví. Dopřejte si i malý flirt, který nemusí vést k žádným závazkům. Pozor ale na alkohol na vánočním večírku, který by vás mohl dostat do řečí. Pokud to půjde vezměte si před svátky pár dní volna, choďte po vánočních trzích a nasávejte tu úžasnou atmosféru.

Váhy

Pokud jde o vztahy, máte jasno v tom, co chcete. Teď to jen uvést do praxe. Kolem 10.prosince se vám něco může vymknout z rukou a uniknou vám důležité věci v pracovní životě. Dejte si pozor, protože napravovat takové chyby nebude jednoduché. Merkur je totiž v negativní kvadratuře s vaším znamením. Krásné konstelace máte, pokud jde o peníze. Vypadá to, že budete moci rodině dopřát bohatého Ježíška.

Anděl strážný podle znamení zvěrokruhu: Koho ochraňuje Rafael, Zadkiel či Michael?

Když se narodíme, všichni máme určité anděly, kteří nás chrání a provádí našimi životy. To, jaký anděl chrání právě vás, určuje vaše znamení horoskopu. Zjistěte, který anděl je ten váš a co vám přináší do života.
svetzeny.cz

Štír

Cítíte se podráždění a vyčerpaní a do slavnostní nálady máte teď opravdu daleko. Netlačte na pilu a své pocity nehodnoťte, pouze je přijměte. Vaše splíny se mohou promítnout i do vztahů. I sebemenší podezření u vás může vyvolat žárlivou scénu, které můžete později litovat. Raději počítejte do deseti, než začnete partnerovi něco vyčítat nebo mu lézt, nedej bože, do telefonu či počítače.   

Střelec

Protože je až do 22.prosince Slunce právě ve vašem znamení, počítejte s tím, že vás ovlivní jeho energie více než ostatní. Už ve dnech kolem novoluní se otevřou příležitosti, které přesáhnout do ledna 2024. Na konci měsíce se do vašeho znamení přesune také planeta lásky Venuše, která zvýší vaši atraktivitu pro druhé pohlaví. Silvestrovský večírek může nabídnout seznámení s atraktivním protějškem, který by mohl ve vašem životě sehrát důležitou roli.

Kozoroh

Během novoluní vás může překvapit informace, kterou jste se neměli dozvědět. Může otřást důvěrou v blízkého člověka, ale na druhou stranu vnese jasno do věci, která vás už dlouho trápí. Planeta Mars, která vládne aktivitě, pro vás nastolí téma odstraňování a ukončování věcí nebo dokonce i vztahů. Všímáte si, že někteří lidé odcházejí z vašeho života. Je to ale přirozený proces a vítejte jej jako příležitost k otevření nových možností.  

Co se stane v roce 2024? Edgar Cayce předpověděl přírodní katastrofy i mimozemskou invazi

Lidí, kteří předpovídají budoucnost, je mnoho. Jedním z nich byl také Edgar Cayce, kterému se několikrát povedlo přesně předpovědět některé budoucí události. A ačkoliv je tento muž, známý také jako „spící prorok”, již dávno po smrti, stačil předpovědět i některé události pro rok 2024. Co nás podle něj následující rok čeká?
svetzeny.cz

Vodnář

Dojde k završení vašeho dlouhodobého úsilí, kdy budete sklízet plody své práce. Dostanete se tam, kde jste si přáli být a budete na to náležitě pyšní. Kolem novoluní budete prožívat pocity štěstí a naplnění, mělo by se vám dařit po všech stránkách. Úplněk pak vnese jasno do zdravotních problémů, ale i problémů v rodině. Věnujte pozornost všemu, co se vám v těchto oblastech nezdá. Dejte na svou intuici, která nikdy nezklame.

Ryby

Konečně budete mít pocit, že vycházíte z chaosu, ve kterém se topíte už delší dobu. Otvírají se vám nové možnosti spojené s prací, ale také cestováním a koníčky. Udělejte si ale jasno v prioritách, protože ve své euforii můžete kývnout na všechno a pak se v záplavě aktivit ztratíte. Protipólem vaší činorodosti může být duchovní usebrání se a procítění si dalších kroků, které chcete v životě udělat, zejména pokud jde o vztahy.  

Zdroj článku