Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na červen pro jednotlivá znamení: Blíženci otevřou zraňující téma, Štíři pocítí zvýšenou aktivitu v intimní oblasti

Nový měsíc už je skutečným příslibem léta, optimismu, sluníčka a vitality. Slunce se pohybuje ve znamení Blíženců, ale 21. června vstoupí do vodního znamení Raka, který je citlivý, empatický a vyznává tradiční hodnoty. Více než kdy jindy pro nás bude důležitý pocit soudružnosti, zázemí a rodinné pohody. Co čeká v červnu právě na vše hvězdné znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Díky postavení planety Mars budete mít nebývale silnou touhu tvořit, zkoušet něco nového a dělat činnosti, na jejich konci uvidíte hmatatelný výsledek. Pokud se snažíte o potomka, je právě tento měsíc slibným obdobím. Ve dnech kolem úplňku, který proběhne 4.6., očekávejte zprávy ohledně financí nebo majetku. Věci se mohou dít jinak, než jste si představovali, což ale nemusí nutně znamenat, že to bude špatně.  

Býk

Přichází vhodná doba pro vylepšování bydlení, ale i pracovního zázemí. Ať už půjde o složité rekonstrukce nebo jen drobné vylepšení interiéru, budete se cítit dobře a změny vám dodají energii. Malou bouři očekávejte v emocionální rovině. Budete pravděpodobně řešit nějaké otázky s důležitými ženami vašeho rodu, jež mohou být spojeny i s majetkem. Téma financí se naplno otevře spolu s novoluním, a to 18. června, kdy dostanete příznivé zprávy.

Mohlo by se vám líbit

Hodina narození ovlivní celý život: Co prozradí o vašich vlastnostech a budoucnosti?

Každý je jedinečný a jeho cesta životem je neustálým putováním mezi rozhodnutími, překážkami a příležitostmi. Existuje však teorie, že vaše hodina narození může mít vliv na to, jak se vyvíjíte, jaké výzvy vám život přináší a jaké skryté talenty v sobě máte. Naučte se lépe porozumět vašemu osudu a životnímu směru. Připojte se k cestě sebepoznání a objevte, jak vaše hodina narození může ovlivnit vaši cestu životem.
svetzeny.cz

Blíženci

Ve vašem znamení bude působit až 27. června Merkur, který přinese aktivitu a touhu realizovat nápady a plány pro další období. Novoluní pak otevře možnost posunout věci dál a bude přát jednání na úřadech a dalšímu podobnému zařizování. Těmto tendencím bude nápomocný Mars, jež vás podpoří také v oblasti vzdělávání a cestování. Na cesty se můžete vydat i v souvislosti s prací, kurzy nebo školeními. Pokud jde o vztahy, může se otevřít staré téma, které vás kdysi hodně zraňovalo. Dnes však budete na jeho uzavření připraveni.   

Rak

Na začátku měsíce využijte ještě vlivu Venuše, která stojí až do 5.6. při vás. Právě ona vám propůjčuje schopnost zářit a mít přitažlivost pro opačné pohlaví. Pohltí vás láska a vášeň, budete chtít být vidět. Opačná situace nastane s příchodem novoluní 18. června, kdy se projeví vliv Marsu a zejména Černé Luny. Nejlépe vám bude o samotě, budete mít potřebu udělat si inventuru ve vztazích a v dosavadním životě. Uzavřete v sobě otázky, které vás dlouho trápily a neviděli jste východisko. Pozitivní bude situace kolem financí, zejména těch, jež máte společné s partnerem či rodiči.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.
svetzeny.cz

Lev

Úplněk slibuje vyčistit vzduch v partnerských vztazích, ale i tam, kde máte již delší dobu problém něco uzavřít. Může to být i úřední jednání, spor se sousedy nebo nedorozumění ve škole. Pozitivní vliv má na vás od 5.června Venuše, která se přesunula ze znamení Raka. Zvýší vaše charisma a můžete se těšit na zájem okolí. Kam přijdete, tam na sebe automaticky strhnete pozornost. Pozor si dejte, abyste neplýtvali energií na věci, které za to nestojí.

Panna

Začátek měsíce budete potřebovat pevné nervy. Emoce budou jako na houpačce a vy nebudete vědět, co řešit dříve – jestli práci, zdraví nebo bydlení. Nepůjde o nic fatálního, ale klid nečekejte. Mars se postará o vše, co by mělo být ve vašem životě už ukončeno. Je možné, že vyplave na povrch něco z minulosti, co si žádá dořešení. Poslouchejte svoji intuici a snažte se být v klidu. Meditujte, relaxujte v přírodě, buďte sami se sebou se svými myšlenkami. Vše se vyřeší k vašemu dobru. Situace by se měla zklidnit po novoluní, které otevře nové možnosti zejména pokud jde o práci.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie jména: Jak význam vašeho jména ovlivňuje váš život

Jméno nás definuje od narození a hraje klíčovou roli v našem životě. Je to první věc, kterou se lidé dozvědí o nás, a v mnoha kulturách se věří, že naše jméno ovlivňuje naše osudy. Numerologie jména je studium toho, jak čísla a vibrace, které jsou spojeny s našimi jmény, ovlivňují naše životy a osobnost.
svetzeny.cz

Váhy

Vaše znamení čekají změny, zejména pokud jde o lidi, které máte ve svém životě. Mohlo by se jednat především o pracovní rovinu. Na druhou stranu se objeví ti, kteří pro vás budou hrát v dalším období důležitou úlohu. Překvapení může přijít v souvislosti s financemi, zejména ve dnech kolem novoluní. Dávejte si pozor na větší výdaje kolem domácnosti. Mars bude působit na vaši sociální stránku. Budete mít touhu být ve společnosti lidí, přátel a známých, kteří mají podobný pohled na svět jako vy.

Štír

Novoluní přinese zvýšení aktivity v intimní oblasti. Pokud máte mimomanželský nebo jinak komplikovaný vztah, budete řešit, co dál. Vyplavat na povrch mohou také otázky vyrovnání, dědictví, společného majetku, alimentů a jednání s úřady. Od 20. května bude vaše znamení ovlivňovat Mars, který vám propůjčí aktivitu v pracovní sféře. Budete mít hodně úkolů, které budete zvládat s nadšením, je to ideální čas pro kariérní posun.

Mohlo by se vám líbit

Jak stará je vaše duše určuje měsíc narození: Nejmladší ji mají Berani, jsou zcela nevyzrálí

Jak stará je vaše duše dle horoskopu? Nejmladší duši mají Berani, kteří se umí chovat pěkně dětinsky. Zjistěte, zda jste jejich pravým opakem, nebo máte stejně jako oni ještě duši dítěte. Horoskop zahrnuje všechna znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Střelec

Úplněk na začátku měsíce přinese únavu a ztrátu energie zejména těm Střelcům, kteří neumí odpočívat. Na druhou stranu si ale budete moci oddechnout, protože se podaří uzavřít spory v partnerském vztahu. Otevřou se nové možnosti a vy se budete cítit zase milovaní. Novoluní pak bude přát vzdělávání, kurzům a školením. Pokud přemýšlíte, že si zlepšíte vzdělání či změníte kvalifikaci, je vhodná doba. V červnu se také budou dít události spojené se zahraničím. Můžete cestovat nebo alespoň cestu naplánovat.  

Kozoroh

Červen bude obdobím začátku transformace. Čeká vás rekapitulace vašich hodnot, díky níž se můžete více zaměřit na duchovní stránku vaší osobnosti. Dost možná to bude také doba, kdy naprosto přirozeně odejdou někteří lidé z vašeho života, protože už svou úlohu splnili. Bude čas pokročit dál. Tento proces se pak uzavře v lednu 2024. Novoluní 18.června vás nasměruje k péči o zdraví své i vašich blízkých. Mnoho povinností vás donutí více odpočívat, jinak citelně pocítíte ztrátu energie.   

Mohlo by se vám líbit

Duchovní zvíře podle horoskopu: Beranům patří gepard, Blížencům liška. Jaké je to vaše?

Každý z nás má své duchovní zvíře. To umí reprezentovat duchovní energii a pomáhá mu přiřazovat určité vlastnosti, dobré i špatné stránky. Mohou být dobrým zdrojem inspirace a také umí provázet životem ty, kteří v ně věří. Jaké je vaše duchovní zvíře podle horoskopu?
svetzeny.cz

Vodnář

V tomto měsíci se budete dobře cítit doma, mezi svými blízkými, se svou rodinou. Otevřou se nové možnosti komunikace a témat, očekávejte harmonii a soulad, rodinné oslavy a příjemná setkání. V novoluní se projeví vaše kreativní stránka a vy budete naplno tvořit. Budete mít také chuť cestovat a poznávat vše, co jste dosud neznali. Aktivně se budete zajímat o dění kolem vás, a to i ve společenské sféře. Mohou přijít neočekávané zprávy ohledně financí a obchodů, které ovlivní váš budoucí život.

Ryby

Vaše citlivá povaha nenechá vaše blízké bez pomoci. Tento měsíc bude ve znamení spolupráce a služeb pro někoho druhého. Může jít o zdraví a sociální pomoc. Tranzit Marsu přes oblast zdraví se může dotknout i vás osobně. Pokud odkládáte nějaký problém, může se přihlásit k dořešení. Novoluní se ponese v rovině změn, ať už půjde o oblast bydlení či práce, bude s tím spojeno pravděpodobně i jednání na úřadech. Některé změny pro vás budou ze začátku neakceptovatelné, ale brzy pochopíte, že se dějí pro vaše dobro.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku