Přejít k hlavnímu obsahu

Jak stará je vaše duše určuje měsíc narození: Nejmladší ji mají Berani, jsou zcela nevyzrálí

Jak stará je vaše duše dle horoskopu? Nejmladší duši mají Berani, kteří se umí chovat pěkně dětinsky. Zjistěte, zda jste jejich pravým opakem, nebo máte stejně jako oni ještě duši dítěte. Horoskop zahrnuje všechna znamení zvěrokruhu.

Nejmladší duši mají Berani

Nejmladší duši ze všech mají Berani. Jejich zkušenostmi nepolíbená duše je činí neklidnými, impulzivními, někdy dokonce i agresivními. Je na nich znát jejich nevyzrálost. Zejména se tyto vlastnosti projeví v hádkách s Berany.

Býk

Býci patří spíše k mladším duším. Stejně jako Berani, i oni patří ke starším duším. Také mají problémy se svou výbušností. Navíc jsou neuvěřitelně tvrdohlaví, to až do té míry, že přesvědčit je o opaku je téměř nemožné. Také netolerují selhání a hroutí se z neúspěchů.

Blíženci

I Blíženci jsou mladé duše. Někdy se umí chovat opravdu velmi dětinsky. Jsou dramatičtí a rádi na sebe strhávají pozornost. Nejvíce na nich druhé štve jejich pasivní agresivita a jedovaté poznámky. Mají před sebou ještě dlouho cestu k emoční vyzrálosti.

Mohlo by se vám líbit

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

Je váš partner ten pravý? Vaše spřízněná duše existuje a můžete ji najít například podle znamení zvěrokruhu. Ať už jste momentálně ve vztahu nebo single, zjistěte, jaké znamení je pro vás tím pravým.
svetzeny.cz

Rak

Raky bychom z hlediska stáří duše mohli zařadit do pomyslného středu. Na jednu stranu jsou velmi empatičtí, citliví a umějí naslouchat, na stranu druhou se jim mnohdy nevyhnou emoční výlevy. Jsou také známí pro svou nestálost nálad. Ještě je určitě co zlepšovat.

Lev

Lvi mají velmi mladou infantilní duši. Nebývají to vyzrálé osobnosti. Nedokáží vystát, když nejsou v centru dění, a tak na se na sebe snaží upozornit za pomoci dramatických scén. Jsou velmi soutěživí a chtějí být vždy za hvězdy. Jejich duše se ještě musí zdokonalit v týmové spolupráci.

Panna

Duše Panny není ani vloženě mladá, ani stará. Jejich velkou předností je moudrost a schopnost zůstat v klidu, i když ostatní panikaří. Na druhou stranu mnohdy mají problém komunikovat zásadní problémy, což se jim může vymstít.

Váhy

Váhy mají druhou nejstarší duši v pomyslném žebříčku znamení. Jsou to emočně zralí lidé, kteří se dovedou na věci dívat nestranně, jednat diplomaticky a umí naprosto výtečně komunikovat. Tyto vlastnosti využívají ke konání dobra a ochraně slabších.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie minulých životů

Podle numerologů ovlivňuje numerologie vaše štěstí, životního partnera a také směr, jakým se bude váš život ubírat. Dokáže ale mnohem víc – poodhalí totiž roušku tajemství vašeho minulého života a může vám napovědět, jakou energii jste si s sebou z minulých životů či dokonce jiných sfér přinesly.
svetzeny.cz

Štír

Duše Štíra není ani mladá, ani stará, nachází se v jakémsi středu. Na jednu stranu je zde Štírova touha po dobrodružství, zahrnující mnohdy nerozvážná rozhodnutí, na stranu druhou je tu vůle, odhodlání a mistrná komunikace, kterou Štíři vládnou.

Střelec

Střelci mají nejstarší duši, i když byste to možná netipli. Milují, když mohou nasávat moudrost, vzdělávat se, cestovat a objevovat. Dovedou si užívat přítomný okamžik a vyhýbají se konfliktům. Znají mnohá tajemství vesmíru a k druhým se vždy chovají laskavě.

Kozoroh

Duši Kozoroha už řadíme k těm starším. Toto znamení je velmi disciplinované a dokonale umí krotit své emoce. Druzí na něm oceňují zejména to, že je na něj spolehnutí. Kozorozi si však musí dávat pozor, aby nepůsobili jako „všeználci“, měli by se naučit vyslechnout si názor druhých.

Vodnář

Vodnáři jsou staré duše, které lze považovat za jedny z nejspolehlivějších lidí. Co slíbí, to dodrží. Jsou emočně vyzrálí a nemají problémy s egem. Pro druhé by se rozkrájeli. Umí být trpěliví. Typická je pro ně upřímnost, nikomu nemažou med kolem pusy.

Ryby

Ryby se řadí ke starým duším, i když je občas mohou postihnout výkyvy nálad a návaly emocí. V nitru jsou to ale velmi vyrovnaní lidé, kteří se přijímají takoví, jací jsou. Rádi se učí a prahnou po znalostech.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon