Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 25. do 31. prosince: Býci vylezou z ulity, Štíři řeknou konečně pravdu

Info ikona
Týdenní horoskop

Je tu poslední týden letošního roku, kdy stojí Slunce ve znamení zemského Kozoroha. Tyto dny významně ovlivní úplněk v emocionálně založeném Raku. Proto se nenechte zaskočit tím, že budete mít emoce jako na houpačce. Uzemněte se dobrým jídlem a procházkami v přírodě. Neodkládejte ale řešení toho, co vás tíží. Je vhodná doba na úklid toho, co nám už neslouží. Co dalšího nabídnou planety jednotlivým znamením zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

O svátcích jste si nechtěli narušovat pohodovou atmosféru, ale vaši mysl stále tíží dost věcí, které potřebujete se svými blízkými probrat. Udělejte to, protože se vám uleví. Jděte na to ale diplomaticky a nenechte se přemoci emocemi, jak se vám to občas stává. V klidu sdělte, co máte na srdci. Připravte si ale argumenty. Příchod nového roku oslavíte trochu bouřlivěji, než jste měli v plánu, ale užijete si to.

Býk

Milujete svůj domov a Vánoce si užíváte, ale čeho je moc, toho je příliš. Vylezte mezi svátky ze své ulity a buďte alespoň nějaký čas se svými přáteli. Nebo si dopřejte nějaké aktivity, co máte rádi, o samotě. Je jedno, zda si půjdete zacvičit nebo vyrazíte s knížkou do kavárny. Vaši blízcí to pochopí a dost možná to i přivítají. Silvestr slibuje nečekané zážitky, na které budete dlouho rádi vzpomínat.

Blíženci

V tomto týdnu vás čeká menší zkouška nervů. Ne vždycky se všechno vydaří tak, jak jste si naplánovali. Ale to je život. Ideální je brát všechno, co se stane, s nadhledem a optimismem. Překvapit vás může nečekaná návštěva někoho, koho zrovna nemusíte. Otestujte svoji asertivitu a ve vší slušnosti nevítaného hosta vyprovoďte hned jak vypije kávu a sní vánočku. Budete mít ze sebe skvělý pocit, který vám vydrží až do Nového roku.

Měsíční předpověď roku 2024 podle numerologie: Únor bude o vztazích, v září se odpoutejme od minulosti

Prastaré studium čísel a jejich vibrací nabízí hluboký vhled do našich životů. Přijetím vlivu numerologie můžeme získat cenné rady a také orientační návod, jak se lépe najít a kam směřovat v různých aspektech našeho bytí. Numerologické předpovědi pro rok 2024 vám neřeknou, co kdy máte udělat, ale získáte přehled v energetických vlivech pro jednotlivé měsíce.
svetzeny.cz

Rak

Tak rádi byste si užili romantiku v podobě procházky večerním městem a zažili magickou sváteční atmosféru. Pokud to ale váš partner tak nebude cítit, nenuťte ho a nevyčítejte mu to. Hezké chvíle můžete strávit i doma. Když vypnete televizi, získáte úžasnou příležitost nejen k povídání, ale i k milostným hrátkám. To okoření váš vztah, který v poslední době trochu stagnoval. Silvestra prožijete bez větších překvapení, což přivítáte s povděkem.

 Lev

Pokud jste utratili za dárky více, než jste si mohli dovolit, teď přijde studená sprcha. Budete hledat, jak zacelit díru v rozpočtu. Není nic jednoduššího, než strávit Silvestra doma a v trochu skromnějším provedení. I tak si ale můžete užít zábavu a chvíle se svojí rodinou či přáteli. Jestli jste to ještě neudělali, naplánujte si důležité kroky v příštím roce. Vždyť sami dobře víte, že štěstí přeje připraveným.

Panna

Vyčerpání z příprav vánočních svátků pomalu odezní a vám se začne vracet energie v podobě plánování. Uvědomte si ale, že ne každý to má stejně. Respektujte to, co chtějí dělat ostatní členové rodiny a neorganizujte jim poslední dny roku. Je čas myslet na to, co vám dělá radost a nenechat se pohltit tím, „co by se mělo udělat“. Dopřejte si třeba jen malé radosti a uvolněte se. Budete překvapeni, jak skvěle se budete cítit.

Kdo v roce 2024 zakope válečnou sekeru podle horoskopu: Střelci se ztracenými přáteli

Život je plný zvratů, které mohou vést k nepříjemným a dlouhotrvajícím konfliktům. Na konci vztahově hektického roku by bylo hezké říct, že je život je příliš krátký, než abychom svou energii plýtvali na spory a smutky. Jenomže zakopat válečnou sekeru vyžaduje spoustu vnitřní síly a zralosti, a ne všichni na to máme. Která tři znamení to v roce 2024 dokáží a usmíří se svými ex, přáteli či rodinnými příslušníky?
svetzeny.cz

Váhy

Dejte na svoje pocity. Hlavně tehdy, až budete řešit dilema, zda jít na další návštěvu k příbuzným nebo si dopřát klid u pohádek a cukroví. Je načase přestat dělat něco jen proto, že se to od vás očekává. Vaše předsevzetí do nového roku by se mělo týkat vymezení osobních hranic. Radost vám koncem týdne udělá někdo z vašeho blízkého okolí. Možná pro vás bude mít ještě nějaký opožděný vánoční dárek.

Štír

Vaším tématem bude v tomto týdnu upřímnost. Máte-li něco na srdci, v klidu to řekněte, i když to může ostatní bolet. Pravda je lepší než falešná naděje. Konec roku pro vás bude celkově příznivý. Pocítíte, že se vám vrací vaše energie, kterou jste poslední dobou postrádali. Vzpomeňte si na vše, čeho chcete dosáhnout a zrekapitulujte i to, co se vám letos nepovedlo. Jste na prahu nové etapy vašeho života.

Střelec

Čím dál více nasloucháte tomu, co vám našeptává vaše srdce. Dostáváte odvahu se trochu „odvázat“ a spoustu věcí začít dělat po svém. Nenechte se odradit a vytrvejte. Dávat se na první místo a žít v souladu s tím, co chce vaše pravé já, je úplně nejdůležitější. Jak se začne měnit energie, kterou vysíláte do světa, začnou se k vám chovat ostatní lidé s respektem. Dost možná si řeknete, proč jste vlastně nevzali život do svých rukou už dávno.   

Roku 2024 bude podle čínského horoskopu vládnout Dřevěný Drak: Mocnou energii ucítíme už v půlce prosince

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí a máte rádi horoskopy, nenechte si ujít výklad čínského horoskopu. Na obzoru je rok Dřevěného Draka, který se ujme vlády sice až 10. února 2024, ale jeho energie jsou mocné a silné, takže je všichni pocítíme už na přelomu prosince a ledna. Na co se můžeme těšit a na co si dát naopak pozor?
svetzeny.cz

Kozoroh

Hoďte na chvíli za hlavu obavy z toho, co přinese budoucnost. Stejně to hned nevyřešíte a nemá smysl si kazit konec roku. Tečku za vánočním týdnem, který bude tak trochu stereotypní, přinese silvestr. Ovšem jen za předpokladu, že upustíte od klasiky v podobě televize a chlebíčků. Uspořádejte večírek pro sousedy nebo přátele nebo vyrazte za zábavou někam do společnosti. Je tu naděje, že získáte jiný pohled na vše, co vás trápí a zjistíte, že se vlastně nic nejí tak horké, jak se to uvaří.  

Vodnář

Pod vlivem zvláštních událostí přehodnotíte některá osobní přání. Dojdete k závěru, že ať se stane cokoli, nenecháte si vnutit nic, co opravdu nechcete. Samotné vás možná takový postoj překvapí. Na návštěvách vám sice bude fajn, ale pocítíte také potřebu být jen sami se sebou a zalézt si před světem. Prosinec byl náročný a trochu vám chybí energie. S klidným srdcem řekněte rodině, že potřebujete chvilku klidu a vezměte si knížku nebo dělejte cokoli, co vám přinese radost a pohodu.  

Ryby

Nenechte na sebe přehodit problémy a starosti ostatních. Ti se vám sice rádi svěřují, ale vám to může ubírat dost energie. Jako empatické a introvertní bytosti chcete každému pomoci, ale ne vždy to druzí ocení. To ve vás může vyvolat pocity frustrace. Pokud se chystáte na oslavu silvestra někam mimo domov, nezapomeňte si dobře zkontrolovat, zda máte s sebou všechno, co potřebujete. Roztěkanost a nesoustředěnost by se vám mohla prodražit a zkazit vám radost z oslav konce roku.   

Zdroj článku