Přejít k hlavnímu obsahu

Pyžamová party: uspořádejte s kamarádkami ten nejlepší večírek!

Info ikona
Dámská jízda

Jedním z nejzajímavějších nápadů na večer s kamarádkami je jistě pyžamová party! Je zábavná, neobvyklá a hravá, takže si ji všechny přítomné jistě pořádně zapamatují. Jak takovou pyžamovou party uspořádat a co by na ni nemělo chybět? Poradíme vám v našem článku!

Čas a místo

Hlavní myšlenkou pyžamové párty je užít si pohodový, příjemný a zábavný večer s nejlepšími kamarádkami. Pokud jste organizátorkou takového večírku, měla byste být připravena na to, že hosté mohou v domě zůstat až do rána. V bytu nebo domě je třeba zajistit místo, kde se přítomní mohou rychle převléknout do pyžama. Raději pro takovou událost vybírejte volný den, nejlepší variantou je sobota. Následující den ráno pak nikdo nikam nemusí spěchat, všichni si tak můžete užít vzpomínky na příjemný večer s nejbližšími.

Zábavný program

Nejlepší nápad na skvělou pyžamovou party je udělat si domácí SPA. Pro takový večer budete potřebovat čelenky, vonné svíčky, pleťové masky a další pečující pleťové produkty. Doporučujeme se také zásobit laky na nehty a dekorativní kosmetikou. Můžete si pak se svými kamarádkami nalakovat nehty nebo vytvořit neobvyklé vzhledy pomocí kosmetiky. Zakoupit laky na nehty můžete na webových stránkách MAKEUP, pokud kliknete zde: https://makeup.cz/categorys/23453/. Další skvělou variantou je filmový maraton. Napište seznam filmů, které byste chtěly během tohoto večera sledovat a rozhodně nezapomeňte na občerstvení! :)

Dress code

Oblečení může být v jakémkoliv stylu a v jakékoliv barvě. V domácím pohodlném oblečení můžete relaxovat, sledovat zajímavý film, hrát hry a bavit se. Večírek je zároveň důvodem k tomu vypadat krásně a neobvykle. Můžete dát přednost jemnému saténovému županu, noční košilce, která připomíná koktejlové šaty, nebo krajkovému topu s šortkami. Můžete si obléknout i originální kigurumi! Doporučujeme promluvit si s kamarádkami a dohodnout se, jaký styl pyžamové party bude pro vás nejvhodnější.

Naplánujte si jídelníček

Před sestavením jídelníčku věnujte pozornost preferencím vašich hostů. Klidně se kamarádek zeptejte předem, co by si rády daly. Pokud chcete hosty překvapit, můžete připravit domácí fondue (sýrové nebo čokoládové). Můžete také objednat pizzu a sushi. Jako dezert rozložte na talíře pestrobarevné sladkosti: M&M's, marshmallows, nebo třeba popcorn. Pokud vaši hosté milují koktejly, nabídněte jim mojito (může být alkoholické i nealkoholické) nebo připravte pohárky s vínem.