Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop lásky na únor 2024: Býky čeká vzrušující jízda, Střelce menší zemětřesení ve vztazích

Opět nám začíná měsíc, ve kterém budeme slavit svátek všech zamilovaných. Dost možná vás Valentýn nechává chladnými, ale přesto se podvědomě budete zaměřovat na svůj vztah, a to díky postavení planet Venuše a Marsu. Co čeká na poli lásky a milostných vztahů právě zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Mars a Venuše tvoří nerozlučnou dvojici. Mars představuje ohnivou sexuální energii Venuše zase jemnou lásku a city. Celý únor se budou pohybovat vedle sebe s tím, že oba vstoupí 13. února do znamení vzdušného Vodnáře. Obě tyto planety ovlivní spojení s Plutem, který touží po moci. Pokud svou energii ve vztahu správně nasměrujete, můžete síly tohoto postavení využít. Venuše a Mars oficiálně završí svůj únorový flirt 22. února během své jediné vzájemné konjunkce v roce 2024. Věští to nové začátky a celkově pozitivní energie v lásce. Nenechte se ale ukolébat a všímejte si i různých znamení, která by mohla značit problémy.

Beran

Vaše životní energie nabírá na obrátkách, což se projeví i v oblasti milostného života v podobě vášně a nespoutanosti. Obecně se zlepší vaše stávající vztahy, zejména pokud v nich byly dlouhodobější neshody. Najednou najdete cestu, jak spolu komunikovat. Pokud jste nezadaní, možná pocítíte, že se ve vašem okolí objevuje někdo, kdo vás zajímá. Jděte mu naproti a když to tak budete cítit, oslovte ho jako první.

 

Jaké životní změny na vás v roce 2024 čekají podle horoskopu: Býci se budou stěhovat, Kozorozi si ušpiní ruce

Sice už nám pomalu končí leden, ale prakticky skoro celý rok 2024 je ještě před námi. Co vás letos čeká? Budete mít klidné období, ve kterém se nestane nic zvláštního, nebo vás čekají turbulence, krize, či snad radostná překvapení? Přečtěte si náš horoskop, ať víte, na jaké změny se můžete letos připravit.
svetzeny.cz

Býk

Únor pro vás bude obecně o rozšiřování obzorů, což se bude týkat samozřejmě i lásky. O novoluní, které se odehraje 9. února, se ve vašem znamení potká vládnoucí planeta Venuše s Uranem, který miluje porušování pravidel. Čekejte něco, na co jste absolutně nebyli připravení, ať už jste ve šťastném svazku nebo nezadaní. Vzrušující jízda by mohla udat tón, v jakém letos budete slavit Valentýna.

Blíženci

Blíženci mohou v únoru čelit v milostném životě určitým výzvám. K nedorozuměním mohou vést zejména problémy v komunikaci. Vyjadřujte své myšlenky a emoce jasně, pak budete mít vše mnohem snazší. Nezadaní Blíženci, kteří se chystají vstoupit do nového vztahu, by neměli dělat žádná unáhlená rozhodnutí. Valentýn vás ničím nepřekvapí.

 

"Stydím se za tuhle otázku. Milenec, nebo manžel?" Hana neví, jak se rozhodnout. Terapeutka radí, co s tím

Po letech manželství se může ze vztahu něco vytratit. Pak má člověk pocit, že jen vedle partnera žije, ale ke štěstí něco chybí. A lehce stane, že se objeví někdo jiný, kdo nám dá to, po čem toužíme. Lásku, pozornost, vášeň a něhu. Dříve či později dojde na otázku, zda paralelní vztah přiznat a z manželství odejít, nebo jestli radši zůstat tam, kde to známe. Rozhodnutí je pak jen na vás. Manžel, nebo milenec? Hana právě takové dilema řeší a neví, jak se zachovat.
svetzeny.cz

Rak

Únor vám, milí Raci, přinese v milostných vztazích samé pozitivní věci. S partnerem k sobě budete mít opravdu blízko, zlepší se váš intimní život a posílí se touha dělat věci společně. Postavení Venuše s Marsem dokáže zázraky. Nezadaní Raci mohou narazit na protějšek, který bude vyznávat stejné životní hodnoty a také pochopí vaše touhy. Nemusíte se bát ukázat svoji zranitelnost a citlivou povahu.

Lev

Těšte se, milí Lvi, v milostném vztahu zažijete vášeň a vzrušení. Nouze nebude ani o nezapomenutelné romantické chvíle. Dost možná už jste ani nedoufali, že se váš vztah může odrazit ode dna. Zapomeňte na výčitky a to, co bylo. Žijte přítomností, samozřejmě pokud to není úplně proti tomu, co cítíte. Spíše se snažte přestat trucovat a mít nad partnerem navrch.

Panna

Tento měsíc vás, kvůli postavení planet vůči vašemu znamení, trochu znejistí a potrápí. Okolnosti vás přimějí udělat menší inventuru všeho milostného života a vztahu jako takového. Co vám vadí, bude potřeba pojmenovat a vyřešit. Bát se nemusíte navštívit ani párového terapeuta, za záchranu vztahu to stojí. Dost možná půjde jen o to říci si vzájemně s partnerem, co je důvod vaší nespokojenosti. 

 

Horoskop zdraví na únor 2024: Raci by se něměli přejídat, Váhy budou řešit problém s nohama

Únor patří k měsícům, kdy už si opravdu uvědomujeme, že nám dochází energie a většina z nás už nedočkavě vyhlíží jaro a spolu s ním i slunce. Na naše fyczické i psychické zdraví má vliv mnoho faktorů. Ovlivňuje ho i astrologie. Každé znamení zvěrokruhu bude řešit trochu jiné věci, ale obecně tento měsíc ovlivní naše ledviny. Proto si dávejte pozor nejen na nastydnutí, ale i na jejich očistu v podobě bylinkových čajů a detoxikačních šťáv. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení, pokud jde o zdraví?
svetzeny.cz

Váhy

Na obzoru je blaženost, plynutí na obláčku a spokojenost. Tohle si teď, milé Váhy budete zase po delší době užívat. Využijte této příznivé konstelace a naplánujte s partnerem něco, po čem jsou už dlouho toužili. Společné zážitky vám nikdo nevezme a povzbudí vás ve dnech, kdy vám třeba do smíchu nebude. Nezadané Váhy mohou potkat intelektuálně zaměřený protějšek. Možná budete okouzleni, ale brzy by mohla přijít trochu nuda.

Štír

Připravte se na to, že únor přinese velkou proměnu vašeho milostného života. Pokud jste ve vztahu, projdete mnoha emocemi. Pamatujte ale, že mohou být dobrým kompasem k porozumění vašemu partnerovi a tmu, co od něj očekáváte. Nudit se tento měsíc nebudete a zažijete širokou škálu pocitů od beznaděje po největší štěstí. Jste-li ve fázi hledání partnera, nebuďte tak nároční. Pan dokonalý neexistuje. Volte podle svého srdce a ne toho, kolik má na účtu nebo jakým autem jezdí.

Střelec

V únoru zažijete v oblasti vztahů menší zemětřesení. Pochopíte, že když něco od partnera chcete, musíte mu to říct a ne ublíženě čekat, že ho to napadne samo. Zkuste mu navrhnout třeba divadlo. Buď půjde rád a ocení, že zařídíte lístky, nebo vám řekne, že ho to nezajímá, vy alespoň budete vědět, na čem jste a zkusíte vymyslet něco jiného. Nezadaní Střelci by mohli potkat někoho výjimečného z úplně jiného prostředí.

 

Velký výklad mariášových karet na únor: Známá kartářka Jana Rubešová odhaluje budoucnost

Než se nadějeme, je tu únor a spolu s ním i nové možnosti, ale i nejrůznější překážky, které bude potřeba překonat. Zajímá vás, na co se těšit a na co se připravit? Blízkou budoucnost odkrývá známá kartářka Jana Rubešová.
svetzeny.cz

Kozoroh

Tento měsíc jsou vaším tématem z pohledu milostného života setkávání. Nyní bude velmi důležité věnovat si s partnerem navzájem dostatek času a pozornosti. Dost možná se dočkáte i překvapení, které pro vás bude důkazem, že je váš vztah v pořádku a stojí za to o něj pečovat a rozvíjet ho. Nezadaní Kozorozi by mohli přilákat někoho ambiciózního a oddaného, což může být protějšek, který s vámi bude kompaktibilní.

Vodnář

Slunce putuje vaším znamením a vy můžete zažít chvíle sebepoznání v mnoha oblastech vašeho života a láska nebude výjimkou. Bude pak záležet na tom, jak vše uchopíte a začleníte do života. Na všechny situace se dívejte z několika úhlů pohledu, zkuste pochopit i postoje vašeho partnera. Po 22.únoru zatoužíte po volnosti ve smyslu trávit čas po svém a sami. Partner to přivítá. Navíc vám to do vztahu přinese nový náboj.

Ryby

Připravte se na měsíc plný emocí, ale duchovního spojení. Pravděpodobně pocítíte více empatie vůči svému partnerovi, budete mu rozumět a snažit se ho i podpořit, když se mu nebude dařit. To povede k odstranění napětí ve vašem vztahu. Naopak se snažte potlačit jistou žárlivost, která pramení z vašeho nevelkého sebevědomí. Ukažte partnerovi, že mu důvěřujete, ocení to. 

Zdroj článku