Přejít k hlavnímu obsahu

Typy žen, které vám mohou zničit život: Pozor si dávejte na ty extrémně závislé, nebo lítostivé

Každý vztah začíná romanticky. Zamilovanost z vás září na kilometry, vše je zalité sluncem a partner je ten dokonalý, se kterým to bude do konce života. Když toto romantické období skončí, obvykle se ukazuje pravá povaha obou partnerů. A ta ne vždy je ideální.

Z partnera nebo partnerky se tak může vyklubat někdo, o kom toho moc nevíte. A může vás nemile překvapit. Ať už půjde o partnerku, kolegyni nebo kamarádku, po čase můžete zjistit, že máte ve svém okolí někoho, kdo vám může život negativně narušit nebo dokonce zničit. Na jaké typy si dát pozor?

Hysterická

Emoce v tomto vztahu lítají nahoru a dolů, během pár sekund se výrazně mohou změnit. Na začátku to může působit temperamentně, což mnohé muže přitahuje. V přátelském vztahu je to člověk, který se nebojí říct svůj vlastní názor, i když se možná nesetká s obdivem. Postupem času však získává pocit, že má nad celým vztahem kontrolu a když není něco tak, jak chce, je zle. Pokusíte-li se s ní rozejít, může vám udělat ze života peklo. Také nenese dobře, když se s ní její kamarádka přestává postupně bavit a neodpovídá ji na zprávy.

 

Mohlo by se vám líbit

Ideální milenka podle mužů: Rozhoduje věk, ale i touha po nezávislosti

Strach z nevěry nebo dokonce i nevěru samotnou zažilo v partnerském vztahu mnoho lidí. V dlouhodobém vztahu odpadá prvotní zamilování, růžové brýle a apetit už není takový, jako na začátku. Začíná opravdový dlouhodobý vztah, který s sebou nese i řadu nevýhod, nebo minimálně zlomových bodů.
svetzeny.cz

Stíhačka

Občas se chcete vidět s kamarády u pivka, ohlédnout se za hezkou ženou? Nebo jako kamarádka chcete trávit čas i s jinými kamarádkami nebo rodinou? Tak to nesmíte randit/kamarádit se stíhačkou. Ta má totiž pocit, že ji v tu chvíli zrazujete. Vaše pivo s kamarády bude jen zástěrka pro nevěru a kafe s jinými kamarádkami zase zrada a zničení přátelství. Co na tom, že to ve skutečnosti může být úplně jinak. Neustálé otázky kde jste byli, s kým, kdo vám píše a podobně. A po čase začnou být nepříjemné a obtěžující.

 

Závislačka

Vztah, ať už přátelský nebo partnerský, s někým, kdo se po čase projeví jako závislý na vás, je dost komplikované a vyčerpávající. Stačí drobnost, odmítnutí společné romantické večeře nebo neodepsání na zprávu a partnerka si začne v hlavě vymýšlet ty nejhorší scénáře. Odmítnutí přátelské kávy je pro ni známkou, že věnujete pozornost jiným kamarádům a snažíte se ji vyšachovat. Jde o člověka, který se na vás nezdravě upnul a má až paranoidní obavy, že o vás přijde.

Mohlo by se vám líbit

Otestujte se: Jediný pohled na obrázek určí, jak vysoká je vaše emoční inteligence

Inteligence není jen o logickém uvažování nebo mazanosti. Existuje hned několik druhů inteligence a v současné době se často mluví i o novém typu: emoční inteligenci. Emoce jsou součástí každého člověka a často definují celou osobnost. Emoční inteligence je schopnost jednotlivce porozumět pocitům druhého člověka. Otestujte tu svoji pomocí jediného obrázku, který vám napoví, jaká je ta vaše.
svetzeny.cz

Fňukna

Občas to v životě není jednoduché a potkává nás řada nepříjemných problémů a situací. Mít rameno, na kterém se můžete vyplakat nebo komu si “postěžovat” je příjemné. Existují však “profesionální fňukny”, které neustále nacházejí věci a situace, na které si stěžovat. Často se vnímají jako oběti, které mají neustále nějaký problém, vše se proti nim spiklo a oni si potřebují někomu postěžovat. Ubírá vám to energii, ničí partnerský vztah a přátelství na tom, že jeden fňuká a druhý ho musí poslouchat také nevzkvétá.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku