Přejít k hlavnímu obsahu

Buďte skvělá kamarádka. S těmito tipy zabodujete!

Každá z nás má nejlepší kamarádku. Tu, které se svěřujeme se všemi bolístkami a trápeními. Tu, která je tady pro nás, když nám není nejlépe. Přítelkyni takového kalibru je ale třeba opečovávat! Udělejte kamarádce radost drobným dárkem, výletem, společným nakupováním či klábosením u vína. Nezapomeňte, že radostné věci je třeba sdílet!

Společné nakupování – místo otravy radost a zábava

Potřebujete nutně doplnit šatník, ale nemáte příliš v lásce přehrabování se stovkami kusů oblečení v desítkách obchodů nákupního centra? Vezměte s sebou nejlepší kamarádku! Před cestou se na nákupy nalaďte dobrým vínem, doporučit lze například Víno Mikulov Motýl, které je chuťově vynikající a cenově výhodné. Peníze na nákupy vám tak určitě zbydou. Po skleničce či dvou vezměte se svojí kamarádkou obchody útokem! Nemusíte si přitom zkoušet jen věci, které si chcete koupit. Odvažte se, zkoušejte v kabinkách bláznivé kreace, ověste se bižuterií a nezapomeňte se odměnit dobrou zmrzlinou! Samotná byste si takovou zábavu při nakupování určitě neužila.

Drobný dárek zažene splín a potěší při nemoci

Má vaše kamarádka splín, zlobí ji děti či partner nebo si zlomila nohu? Určitě ji potěší dárkový balíček, do kterého nezapomeňte přidat čokoládu a lahev dobrého vína z jižní Moravy. Například růžové víno Motýl z Mikulova dokáže spolehlivě zahnat všechny chmury, obzvlášť když ho vypijete spolu.

Společný výlet dodá nové zážitky

Kdy jste naposledy podnikla s kamarádkou nějaký výlet nebo akci, na kterou byste mohly dlouho vzpomínat? Vezměte mapu, vyberte nějaký atraktivní turistický cíl ve svém okolí a vydejte se společně za zážitky. Výborným dopravním prostředkem je například vlak, ve kterém můžete pozorovat nejen krajinu, ale i spolucestující. Na cestu s sebou přibalte třeba svařák z kvalitního vína s motýlem na etiketě z vinařství Víno Mikulov. Věřte, že vám nápoj dodá výbornou náladu, uvolníte se a výlet si užijete stejně, jako když jste kdysi jezdily na ty povinné školní.

Klidný večer u vína vyřeší víc než sto psychologů