Přejít k hlavnímu obsahu

Ještě není pozdě. Začněte nový rok 2021 úspěšně!

Info ikona
Confident woman

Stačí pár pouhých triků a můžete začít nový rok mnohem uvolněněji a v lepší náladě. Svět ženy vám prozradí, jak na to!

Malé tipy, velké výsledky

Každý rok děláme tu stejnou chybu. Příliš velká a náročná předsevzetí, která zvládneme dodržovat jen velmi krátkou dobu. To v naší hlavě vytváří stres a především nepohodlí. Letošní nový rok takto začínat nemusí. Změníme-li malé věci v každodenním životě, může být pozitivní účinek mnohem větší. Úspěchy uvidíme rychleji, a proto se budeme cítit šťastnější.

Jakkoli to může znít neuvěřitelně, pokud ve svém každodenním životě změníte maličkosti, může to ovlivnit vaši psychickou pohodu. Díky těmto tipům bude váš život méně stresující.

Připravte si věci už večer

Ráno prohledáváte ve spěchu svůj šatník a ne a ne se rozhodnout, co na sebe? To vás stresuje a zároveň zdržuje. Místo toho si vyberte oblečení už večer a připravte si ho do koupelny nebo k posteli. Ušetří to váš čas i nervy. Den předem si můžete také připravit snídani a oběd. Vyzkoušejte si připravit ovesnou kaši přes noc – je to zdravá a výživná snídaně.

Udělejte si čas na zábavu

Každý den si vymezte čas na věci, které vás baví. Například si před prací dejte klidnou ranní kávu, večer si dejte relaxační koupel nebo zkuste meditaci či cvičení online. Stačí jen 15 až 20 minut, abyste pro sebe udělali něco dobrého a vaše mysl i tělo vám poděkují.

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

Co vás na nový rok čeká z hlediska lásky a sexu podle znamení zvěrokruhu? Velký horoskop pro rok 2021 vám odhalí budoucnost.
svetzeny.cz

Slunce a vitamin D

Je to jednoduchá rovnice: Slunce = dobrá nálada. Vitamin D potřebujeme jako sůl! Nyní se nám slunce ukazuje jen na pár hodin denně, proto je dobré vyrazit na procházku nebo si alespoň sednout na balkon. Zkuste změnit svoje návyky a místo polední pauzy v kantýně se běžte projít kolem kanceláře.

Najděte si své oblíbené místo

Často během pracovního nasazení přebíháme mezi domovem a kanceláří. Najděte si své oblíbené místo: může to být lavička v parku nebo krásný strom v lese. Pokaždé, když dojdete k tomuto místo, naplní vás pocit klidu a psychicky se vám uleví. Navíc se vymaníte ze svého známého prostředí a to vám prospěje!

Vypněte mobil a televizi

Jak často vám chodí zprávy v noci? Probudil vás už někdy telefon? Neustálé blikání a zvonění telefonu nám přerušuje spánek a ubírá nám energii. Minimálně před spánkem vypněte mobilní telefon nebo ho nastavte do leteckého režimu. To platí i o televizi – minimálně dvě hodiny před spaním byste ji neměli sledovat a v posteli? To už vůbec ne!

Dopřejte si odpočinek

Nedělejte nic. Ano, čtete správně. Jeden den v týdnu prostě nedělejte nic. Prádlo se může vyprat i zítra a nikomu nebude vadit, když vysajete až zítra. Je důležité umět si odpočinout správně a kvalitně.

 

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz

Bylinková encyklopedie podle vašeho znamení zvěrokruhu. Co pomůže právě vám?

Na každý neduh existuje nějaká bylinka. Stejně tak bychom mohli říci, že i každé znamení zvěrokruhu má své bylinky, které na ně působí víc než na ostatní podle toho, k jakým neduhům jsou tito jedinci náchylní. Léčivé bylinky vám pomohou nastartovat organismus, osvěžit mysl a uzdravit nemocné tělo.
svetzeny.cz