Přejít k hlavnímu obsahu

6 aplikací na cvičení doma

Fitness centra jsou momentálně zavřená, to ale neznamená, že nemůžete cvičit doma a vypěstovat si nový zdravý návyk. Ba naopak. Cvičení doma skýtá mnoho výhod. Máte soukromí, nemusíte se chystat a trávit čas na cestě do posilovny a nakonec si po cvičení můžete dát horkou koupel jako odměnu. Těchto šest aplikací vám domácí cvičení zjednoduší.

1. Seven- 7 minute workout
Pokud nejste fanoušky dlouhého cvičení, jsou tyhle „sedminutovky“ právě pro vás. Stačí vám cvičební podložka a telefon. Speciálně sestavené tréninky vám poskytnou v co nejkratším čase účinné cviky. Nastavte si cíl, zda chcete zhubnout, trénovat kondici nebo nabrat svaly a hurá do toho!

2. Freeletics
Tento osobní digitální trenér vám dá pořádně do těla. Vytvářejte si zdravé návyky a dosahujte svých vysněných cílů pomocí této aplikace. Cvičit můžete kdykoliv a kdekoliv vás napadne, nepotřebujete žádné pomůcky, cvičíte s vahou vašeho těla.

3. Home workout
Tato aplikace poskytuje denní tréninkové plány pro všechny vaše svalové kategorie. Nemusíte chodit do fitka, a přesto můžete budovat svaly v pohodlí vašeho domova. Nepotřebujete žádné vybavení, stačí si udělat denně volnou chvíli a můžete začít. Na výběr máte z mnoha variant - hrudník, nohy, ramena, zadek a celé tělo. Aplikace obsahuje také zahřátí před tréninkem a poté protažení, aby vás druhý den nic nebolelo.

4. 30 Day Fitness Challenge Pro
Pokud máte rádi výzvy, tohle je aplikace přímo pro vás. Den po dni budete zvládat těžší a těžší cviky a již po třiceti dnech uvidíte výsledky na svém těle.

5. Nike training club
V této aplikaci nalezte opravdu vše. Cvičení zaměřené na speciální části těla jako je břicho, paže, ramena nebo nohy. Tréninky jsou rozděleny na silové a vytrvalostní, rovněž zde najdete lekce jógy. Vše je rozřazeno dle úrovní - začátečník, středně pokročilý a pokročilý. Tréninky jsou v rozmezí od 15 do 45 minut.

6. Sworkit
Ať už chcete zhubnout, nabrat svaly, zlepšit svou flexibilitu nebo zvýšit vytrvalost, aplikace Sworkit je tu, aby vám pomohlo a nabízí toho vskutku hodně. Vyberte si úroveň a začněte! V aplikaci najdete HIIT, Tabatu, kardio, silové tréninky, Pilates a jógu. Sworkit si dokonce připravil i knihovnu cvičení pro děti!