Přejít k hlavnímu obsahu

Magická znamení kolem nás, která bychom neměli ignorovat: Všímejte si nejen modrého motýla

Info ikona
magická znamení

Magická znamení, která nás mají před něčím varovat nebo upoutat naši pozornost, aby nám byl předán vzkaz z vesmíru, jsou všude kolem nás. Často je však míjíme bez povšimnutí. Ignorovat je se přitom nevyplatí. Která to jsou? Zjistěte, co se vám vesmír snaží sdělit.

Všímejte si zvířat obecně, nejenom modrého motýla

Magická znamení jsou všude kolem nás. Mnohdy kolem nich však procházíme bez povšimnutí. Ani nás nenapadne, že motýl, který kolem nás poletuje, se nám snaží něco sdělit. Zvířatům bychom měli věnovat velkou pozornost. Začneme u motýlů, ti obecně značí, že je ve vzduchu nějaká velká změna. Můžeme je pozorovat buď naživo, nebo ve snech, obojí má stejný význam. Některá náboženství věří, že motýli jsou poslové zpráv ze záhrobí. Pokud kolem vás krouží motýlek krátce poté, co vám zemře někdo blízký, symbolizuje to uklidnění, je to vzkaz, abyste netruchlili.

Modrý motýl

Speciální význam má pak modrý motýl. Ten přináší podstatnou zprávu – je třeba změnit styl komunikace. Věnujte pozornost tónu hlasu i obsahu sdělení, až budete s někým mluvit. Pokud řešítě nějaký palčivý problém, a zjeví se vám modrý motýl, znamená to naději. Pro nemocné na vyléčení, pro nezadané na seznámení, pro frustrované na lepší časy...

Prosinec dle astrologie: Čeká nás Slunce v rovině s nejjasnější hvězdou Štíra, magické datum 12.12. i čarovný slunovrat

svetzeny.cz

Vesmír se s vámi snaží komunikovat prostřednictvím magických znamení a vzkazů

Andělská čísla

Znamení mají různou podobu, výše byla zmíněny vzkazy přenesené skrze živočišnou říši, nyní se zaměříme na další způsoby komunikace, která je k nám vysílána z vesmíru. Jednou z forem této „řeči vesmíru“ jsou číselné vzkazy, někdy také hovoříme o tzv. andělských číslech. Jedná se o určitá opakující se čísla, například čas 11:11 na hodinkách, 2222 jako domovní číslo či opakující se číslice na SPZ, čísle pokoje, rezervaci. Pokud byste chtěli umět tyto kódy „rozlousknout“, přečtěte si náš článek.

Velký prosincový horoskop: Ponořte se do svého nitra a posuňte mysl na vyšší úroveň dřív, než vás lepkavá energie začne brzdit

svetzeny.cz

Déjà vu

Dalším typem vzkazu je tzv. déjà vu, v překladu „již viděno“. Je to intenzivní pocit, že jsme přítomný okamžik již v minulosti zažili, přitom to tak ovšem reálně není. Zaměřte se na jádro toho, o čem déjà vu je, v něm je ukryta zpráva z vesmíru. Více o tomto fenoménu se dočtete v tomto článku.

Náhlá bolest

Naléhavým vzkazem je pak náhlá bolest. Nejprve je třeba vyloučit, že jde o zdravotní problém, pakliže jste však zcela v pořádku po zdravotní stránce, možná existuje jiný důvod, proč se vám bolest v daném místě objevuje. Každé bolavé místo v těle může souviset s jinými emocemi a problémy, více se dočtete zde.

Rozbité věci 

Není také náhodou, že se vám něco rozbije. Ačkoliv vás to dost možná naštve, takto vás vesmír nutí k akci. Možná cestou na nákup nového produktu potkáte někoho, kdo je vám souzen, kdo ví, jaké má vesmír plány.

Sny

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na sny, ty jsou mocnými nástroji vesmíru pro komunikaci s naším světem. Věnujte jim pozornost, obzvláště těm, které se neustále opakují – ty mohou obsahovat velmi naléhavou zprávu. Nepodceňujte ani jasnovidecké sny, někteří lidé jsou obdařeni darem vidět budoucnost.

Zdroj článku