Přejít k hlavnímu obsahu

Toto je moment, kdy žena definitivně ztrácí zájem o svého partnera

Info ikona
smutná žena

Ženy jsou velmi trpělivé a některé z nich vydrží spoustu výmluv, omluv, pohádek a všeho, co muži dokáží vymyslet, jen aby zakryli své prohřešky. Když se ženy zamilují, mohou si partnera idealizovat. Představa, že se ho vzdají, protože není takový, jakého si přejí, jim často propůjčuje až svatou trpělivost.

Jsou to v podstatě lidé s dobrým srdcem. Takoví, kteří uvěří všemu, co se jim řekne. Věří v to, že jsou lidé hodní a snaží se v nich hledat to dobré, i když už to mnozí vzdali. Nejsou to blázni, nejsou hloupí a ani naivní jedinci, jen chtějí na všech vidět to pozitivní. Sami se řídí tím, že lidé k sobě mají být slušní a mají spolu jednat s respektem. A přesně takto se staví ke každé konverzaci i ke každému vztahu. A to můžou někteří vypočítaví jedinci zneužívat.

Ženy s dobrým srdcem

Mají pochopení pro každého, nikdy nikoho neodmítnou, jsou z těch, které umí poradit, dát tu správnou podporu a lásku. Když se takové ženy zamilují, chtějí v muži vidět to správné a dobré. Dělal předtím chyby? Může se změnit, každý se může změnit. Podváděl bývalou partnerku? Je důležité dávat druhým šanci. Sliboval, že něco udělá, někde dorazí, ale čekáte marně? Něco mu do toho vlezlo. Poznáváte se v těchto odpovědích? Pak se pravděpodobně řadíte k ženám, které mají dobré srdce a jsou velmi trpělivé. Často je muž zklame a to i opakovaně. Ale touha vidět v něm to dobré a doufat, že se to zlepší, je silnější.

 

Co shledávají muži na ženách atraktivními a zastíní kdejakou nedokonalost? Není to vždy o kráse a vzhledu

svetzeny.cz

Bezpodmínečná láska

Ženy s dobrým srdcem jsou ty, které milují partnera se všemi jeho chybami, které omlouvají. Vidí v něm to dobré, na tom staví. Že má negativní stránky? Každý je přece má. Že to ovlivňuje jejich život a často jim to přináší sérii zklamání a špatných rozhodnutí? Pořád vidí to dobré. Nedávají jednu, dvě, ale klidně i tisíc šanci. A to mohou muži přirozeně začít zneužívat. Mávnout rukou nad pozdním příchodem nebo nedodržením slibu. Však ona mi zase odpustí, mohou si myslet. A často mají, bohužel, pravdu. Trpělivá žena udělá vše, aby vyšla partnerovi vstříc. Hlavně, aby byl spokojený.

Jednoho dne to přijde

I když ženy s dobrým srdcem odpustí stokrát nebo i tisíckrát, jednou přijde den, kdy toho bude už moc. Kdy se jejich nezlomná víra a touha odpouštět nalomí. Důvěra, která byla jako silné sklo, praskne. A začne si pokládat otázku, jestli je to všechno v pořádku, jestli udělala něco špatně ona nebo proč se všechno tak změnilo a pokazilo? Kde je ten problém? Když si bude pokládat tyto otázky, pravděpodobně na ně najde odpovědi. A tím, kdo je za to zodpovědný, je ten, kdo neustále pokouší ženinu trpělivost. Jaké z toho vyvodí závěry?

 

Info ikona
muž a žena

Když se muž chová takto, nemá to budoucnost: 5 varovných signálů, že mu jen lechtáte ego a nemyslí to s vámi vážně

svetzeny.cz

Nechá vás jít

Ženy s dobrým srdcem nejsou z těch, které by se snažily partnerovi mstít, dělaly mu scény, křičet na něj nebo mu cokoliv vyčítat. Jednoduše ho nechá jít. Takový partner totiž pro ni zůstane navždy už člověkem, který zneužil její dobré srdce, její trpělivost, který ji zradil a ublížil. A to se neodpouští. Partnerovi sice nic nevyčtou, ale ve skrytu duše je to zasáhne a bude je to bolest ještě velmi dlouho. Možná déle, než vás.

 

Zdroj článku