Přejít k hlavnímu obsahu

Podporujte svoji imunitu během celého roku

Imunitu je vhodné povzbuzovat dlouhodobě v průběhu celého roku, aby byl organismus připraven odpovědět okamžitou reakcí na invazi nepřátelských protivníků. Správným doplňkem stravy si usnadníte mnoho starostí a vaše tělo vám poděkuje.

Potřeba vitaminů a minerálů stoupá při psychickém a fyzickém vyčerpání organismu, dlouhodobém vystavení stresu a znečištěnému prostředí a při stárnutí organismu. Jak vitaminy, minerály, tak stopové prvky představují základ pro udržení mnoha tělesných funkcí, pro stavbu tělesných tkání a všeobecně přispívají k ochraně zdraví.

O imunitní systém je třeba pečovat

K správně fungujícímu imunitnímu systému můžeme přispět zdravějším životním stylem, dostatkem pohybu, pestrou stravou bohatou na přirozené zdroje vitaminů a minerálů a kvalitním spánkem.

Proč si zvolit doplněk stravy ULTRA-C IMUNO COMPLEX?

Protože je to produkt jednoduchý složením, ale přitom s efektivním působením 4 důležitých minerálů a vitaminů.

 • Synergicky působící kombinace vitaminů a minerálů ve správném poměru

 • Obsahuje přirozené formy organicky vázaných minerálů a vitaminů v bioaktivní formě, které jsou lépe dostupnější pro potřeby organismu.

 • Tyto látky díky podpůrnému, vzájemnému působení dokážou působit efektivněji.

 • Doplněk stravy vhodný v období, kdy organismus vykazuje zvýšené nároky na přísun důležitých vitaminů a minerálů.

 • Užívání produktů tohoto typu je zcela na místě u osob v období regenerace, v období zvýšeného výskytu sezónních neduhů v důsledku změn počasí a pro správnou funkci imunitního systému po celý rok.

Doplněk stravy Barny´s ULTRA-C Imuno Complex, 30 kapslí obsahuje

Pokročilou formu nekyselého (pH neutrálního) vitaminu C značky NUTRA-C™, která je lépe využitelná organismem. Tato forma se vyznačuje delším setrváním v organismu, nižší ztrátou močí a absenci trávicích obtíží po konzumaci.
NUTRA-C™ je registrovaná ochranná známka firmy Novotech Nutraceuticals, Inc. (USA).

Vitamin C přispívá ke každodenní podpoře imunitního systému, ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, dásní, kostí, chrupavek, kůže i zubů a při stavech vyčerpanosti a fyzickém vyčerpání při sportu.

Mikronizovaný vitamin D3

 • Hojně zmiňovaným vitaminem dnešní doby je vitamin D. Co se vám vybaví když se řekne vitamin D? Důležitý vitamin pro vstřebávání vápníku a klíčový hráč při vývoji kostry a mineralizaci kostí, chrupavek a zubů. Zároveň pomáhá udržovat ve formě svalovou hmotu, usnadňuje rozvoj a dělení buněk.

 • Ale to není všechno! Vitamin D významně podporuje činnost imunitního systému, převážně v podzimním a zimním období, kdy je jeho hladina výrazně nízká a organismus je náchylný ke vzniku různých sezónních nákaz.

  Obsažená mikronizovaná forma vitaminu D3 je ve vodě rychle rozpustná. Díky tomu je snáze dostupná v organizmu a zároveň poskytuje ochranu před světlem a kyselinami a zabraňuje vzájemné interakci s jinými složkami. Tím se zvyšuje účinnost celého produktu a odlišuje se od „klasických“ forem vitaminů a minerálů.

 • Minerální látka zinek chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k udržení zdravého stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.

Zinek společně s vitaminem C ovlivňuje kožní bariéru a je nezbytný k tvorbě některých bílkovin.

 • Selen je nepostradatelný prvek se silným antioxidačním účinkem, příznivým účinkem k uchování normální funkce imunitního systému. Reguluje také vyplavování hormonů štítné žlázy.

 • Účinnost selenu se posilňuje v kombinaci s vitaminem C a zinkem.

Proto výběr tohoto synergicky působícího komplexu základních vitaminů a minerálů je vhodným řešením pro průběžnou podporu imunitního systému po celý rok.

Info ikona
Barnys

Dávkování je stanoveno na denní pokrytí základních vitaminů a minerálů pro potřebu řádně fungujícího imunitního systému.

Užívání doplňku stravy Barny´s ULTRA-C IMUNO COMPLEX je vhodné:

 • pro každodenní podporu imunitního systému dospělých (vitaminy C a D, selen, zinek)
 • při stavech vyčerpanosti, po fyzickém vyčerpání při sportu (vitamin C)
 • při nízkokalorických dietách, nevyvážené stravě, stravě chudé na základní vitaminy a minerály
 • pro ochranu před oxidativním stresem (vitamin C, selen, zinek)
 • pro normální metabolismus kyselin a zásad (zinek)
 • pro správnou tvorbu kolagenu, k normální funkci krevních cév, dásní, kostí, chrupavek, kůže i zubů (vitamin C)
 • pro udržení správné činnosti svalů, nervové soustavy (vitamin D, vitamin C)
 • k udržení normálního stavu vlasů, nehtů (selen) a pokožky (zinek)