Přejít k hlavnímu obsahu

Magie se zrcadly: Přivolejte si do života bohatsví, lásku nebo sebevědomí pomocí věci, kterou má každý doma

Zrcadlo se už od dávných dob spojuje s magickou silou. Japonci věří, že zrcadla v sobě ukrývají věrný obraz duše svého majitele. V některých kulturách se věřilo, že umí spojit svět živých s nadpozemskou říší. Magie se zrcadly má přinášet sebevědomí, lásku, ale také důvěru nebo bohatství.

Podle esoteriků je důležité, co říkáte svému odrazu v zrcadle. Myšlenky a vůbec vše, co takto řeknete se může naplnit. Mnoho psychologů také radí být k sobě a potažmo i ke svému odrazu v zrcadle pozitivnější. Usmívejte se na sebe, přejte si hezké věci, posilujte sebevědomí. Existují také různé rituály, kterými si do života můžete přivolat bohatství, lásku nebo důvěru. Jak na to?

Zrcadla plní přání

Když si něco přejete, zrcadlo vám to splní. Je důležité, abyste si správně přáli, tedy bez špatných a sobeckých pohnutek a myšlenek. Tím se naděje na splnění zvyšuje. K tomu je důležité správně formulovat přání, protože dostáváte od vesmíru to, co do něj vysíláte. Vyslovte své přání před zrcadlem, bez falše a intrik.

Mohlo by se vám líbit

Rituály při úplňku, které vám mohou změnit život: Přivolejte si lásku nebo si vyčarujte peníze

Létu v září definitivně odzvoní, blíží se barevný podzim, ve kterém se toho může také mnoho stát. Úplněk padá na 10.září a tím, že je velmi blízko podzimní rovnodennosti, tak jde o poslední velkou lunaci tohoto léta.
svetzeny.cz

Jak přivolat sebelásku?

Pro tento magický rituál budete potřebovat menší až střední zrcadlo, krystaly, které s vámi souzní a podtrhují vaši povahu (růženín, ametyst a další…), bílý papír a další potřeby jako pastelky, tužky, třpytky a podobně. Zkrátka věci, které vás umí vystihnout. Zrcadlo položte na rovnou plochu. Krystaly vyskládejte do tvaru, který je blízký vám a vašemu srdci. Spolu s krystaly tvořte na bílý papír kresbu nebo kresby, které představují vaše oblíbené činnosti, vyjadřují vaše vlastnosti. Umístěte kresbu na viditelné místo a myslete na pozitivní věci kdykoliv, kdy se na něj podíváte.

Info ikona
srdce
Mohlo by se vám líbit

Přičarujte si peníze: Prastaré magické rituály pro zbohatnutí

Existují prastaré rituály, které už naši předci používali k tomu, aby si do života přivolali hojnost, dobrou úrodu, úspěšný lov a později i peníze. V dnešní těžké době možná nastal čas vrátit se ke kořenům a vyzkoušet sílu dávno zapomenuté magie. Z pohledu čarování jsou peníze určitou formu energie, kterou si můžete nasměrovat k sobě a my vám řekneme, jak na to.
svetzeny.cz

Jak přivolat lásku?

Pro tuto magii je ideální malé kulaté zrcadlo, klidně i kapesní, které nosíte v kabelce. Chcete-li vědět, koho budete mít v životě po svém boku v roli partnera, musíte počkat na večer, kdy je v místnosti tma. Zapalte si černou svíčku, připravte si hřeben a postavte se před zrcadlo. Začněte si česat vlasy přes obličej a to přesně stokrát. Jakmile to uděláte, rychle se přes vlasy podívejte do zrcadla před vámi. Měla by se v něm objevit tvář budoucího partnera, kterého poznáte.

Jak přivolat bohatství?

Někteří lidé stále věří, že je možné použít magii zrcadla k zvýšení vašeho bohatství. K tomu potřebujete zrcadlo. To je nutné pověsit tak, aby v něm bylo vidět místo, kde máte své úspory. Ať je to ve skříňce, šuplíku nebo kdekoliv jinde. Podle pověr by se díky tomu mělo vaše bohatství zvýšit.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku