Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zhubnout břicho za 2 dny bez dřiny? 4 geniální triky, které fungují v každém věku

Potřebujete celkem narychlo co nejvíce zeštíhlit váš pas? Dobré je, že na to máme zhruba dva dny. S tím se dá udělat malý zázrak a minimálně 2 - 3 cm shodit. A to v každém věku! Principem našich tipů bude úprava jídelníčku, a hlavně vynechání zlozvyků, které nás "nafukují" během dne. Odlehčíme bříšku a zpevníme pár svalů.

Krok č. 1: Změřte se! Tohle je výchozí bod

Psychologicky nám samozřejmě pomůže, když se změříme na začátku našeho pokusu a na jeho konci, tedy o dva dny později. Rozhodně si prosím neklaďte nereálné požadavky, o sedm centimetrů menší džíny vážně nezapnete, stejně jako tady půjde spíše o oblečení, které skutečně máme v pase. Nikoliv o bokovky, protože zhubnout v bocích či části těsně pod pasem už zabere rozhodně více času.

U této metody nejde o velké hubnutí tuku, s tím patrně ty dva dny ani nehnou, ale půjde o to co nejvíce dát do kondice střeva a zároveň lehce zpevnit svaly, což také opticky zeštíhlí pas.

Jak zpevnit zadek bez toho, aniž byste udělali jediný dřep: Máme pro vás návod, který zaručeně funguje

Většina fitness trenérů vám poradí, abyste cvičili dřepy, pokud chcete mít dokonale kulatý pevný zadek. Co když vás však toto cvičení nebaví, nebo vás při něm bolí kolena? Existuje spousta alternativ, které jsou stejně účinné, jen se o nich tolik nemluví. Kterými dalšími cviky docílíte sexy zadečku?
svetzeny.cz

Krok č. 2.: Zákaz nafukování

Možná to dobře znáte. Ráno máte břicho téměř ploché, ale jen co se najíte...  a co teprve večer? Pokud trpíme nějakou nesnášenlivostí potravin, může pak rozdíl činit až 10 cm v pase - ranní a večerní měření! Typicky tyto problémy dělá laktóza nebo lepek. Ale také perlivé nápoje. Ty navýší objem pasu všem, i těm, kteří s trávením žádný problém nemají.

Takže krok druhý zní: Na dva dny vyřaďme to, co by teoreticky mohlo vaše břicho zbytečně nafukovat.

  • jezte jen minimum pečiva, vyhněte se sladkému pečivu
  • zmenšete objem mléčných výrobků, případně je na čas vysaďte
  • nepijte perlivé nápoje 
  • vyhněte se všem nadýmavým potravinám (i potravinám s čekankovým sirupem)

Už  jen tato drobná změna se může postarat o kýžené dva centimetry. 

Jak zhubnout v obličeji: Jednoduché kroky, které pomohou ženám nad 40 ke štíhlejšímu obličeji

"Potřebuju zhubnout v obličeji." Napadá vás tato věta při pohledu do zrcadla? Na vině mohou být dvě věci: stárnutí a přirozený pokles lící, nebo jste jednoduše trošku přibrala. Zhubnout v obličeji může být jednoduché, a tak se nemusíte ničeho bát. Podívejme se na faktory, které hrají hlavní roli a poradíme vám, jak efektivně zhubnout.
svetzeny.cz

Krok č. 3.: Zpevňovací cvičení

Najděte si nějaké lehké pilates na oblast pasu nebo středu těla. Ideální je pilates (bezvadné jsou cviky vleže s drobnými pohyby nohou a rukou). A pak opravdu stačí 10 - 15 minut lehkého cvičení a do dvou dnů cítíte zpevněné svaly v okolí pasu, ale i zadečku. V kombinaci s nenafukovanými střevy to přidá další centimetr, případně dobrý pocit ze zpevněného břicha.

Cvičení je o to jednodušší, že se dá praktikovat u hudby, oblíbeného seriálu nebo podcastu. Dvě mouchy jednou ranou!

Krok č. 4.:Blíží se den D, odlehčete jídelníček

A samozřejmě, pracně nabyté centimetry si nebudeme kazit pořádnou porcí jídla, takže na den, kdy se potřebujete vejít do svého oblečení, si naplánujte obecně lehčí jídelníček, jste-li zvyklé, tak třeba i půst.

 

Nemůžete zhubnout? Chyba není ve vás, ale v dietě, kterou držíte

Na začátek jedno přiznání: nemám sklony k tloustnutí a můj BMI ukazuje spíše na podváhu. Asi si teď říkáte, že někdo jako já si nemá na co stěžovat. Jenže moje horní polovina se vejde do velikosti 34, kdežto dolní obléká velikost 38. Spojená se svým tělem jsem nebyla nikdy.
marianne.cz

Aby to nebyla jen Potěmkinova vesnice

Víme velmi dobře, že  jsme se tu snažily, milé dámy, jen zakrýt ty nejhorší nedostatky na postavě a nejspíš se vám to s těmito snadnými kroky povedlo. Chcete ale, aby to vydrželo dál?

Rozhodně máte nyní dobrou šanci zjistit, jestli vaše střeva skutečně dobře snáší pečivo a mléčné výrobky? 

Máte možnost vnést do své večerní nebo ranní rutiny malé 10 minutové cvičení, které kromě štíhlejšího pasu vylepší i kondici vašich zad.

Vlastně takový pokus je docela dobrý začátek nového životního stylu!

Zdroj článku