Přejít k hlavnímu obsahu

Ploché bříško do léta: Vyzkoušejte stejný postup jako herečka Amber Heard

Amber Heard nedávno zveřejnila fotky, které zachycují, jak se připravuje na natáčení filmu Aquaman 2. Ihned začala dostávat otázky, čemu vděčí za svou štíhlou postavu a vyrýsované břicho. Pokud tipujete, že herečka drží přísnou dietu, tak se mýlíte. Přečtěte si, jak dosáhla své vypracované postavy.

1. Cvičení s vlastní vahou

Nedávno zveřejnila Amber Heard fotografii, kde cvičí na kruzích vlastní vahou. Herečka je pověstná tím, že si zakládá na svých vypracovaných „břišácích“. Výhodou tohoto typu cvičení je, že s ním může začít opravdu každý doma, zvlášť, když jsou nyní uzavřené posilovny, je to skvělá alternativa. Nepotřebujete k tomu vůbec žádné náčiní. A jaké jsou nejúčinnější cviky na břicho? Určitě vyzkoušejte osvědčené sklapovačky, to je základní cvik, který vám pomůže shodit přes břicho a vyrýsovat jej. Mezi další účinné cviky patří boční plank, nůžky, kliky, prkno a loďka. Na internetu najdete spoustu návodů, jak cvik správně provést. Pamatujte, že hlavní je pravidelnost a vytrvalost, bez té se výsledky nedostaví. Amber Heard upřímně přiznává, že na své postavě musí tvrdě pracovat, v rámci přípravy na film Aquaman 2 cvičí intenzivně 5 hodin denně, přičemž jí nevyhovuje chodit do posilovny: „Jsem docela aktivní. Nebaví mě chodit do posilovny. Nelíbí se mi myšlenka jít na jedno místo a mít stanovenou rutinu. Hýbu se, cvičím. Ráda chodím na túry, běhám, jezdím na koni. Mám ráda, když je to zábava a střídám to,“ říká herečka.

Mohlo by se vám líbit

Studie: Sedm nejlepších potravin, které fungují jako spalovač tuků. Překvapí vás, které potraviny to jsou

Jak zhubnout do léta přebytečná kila? Na vaší cestě za vysněnou postavou vám mohou pomoci i vhodně zvolené potraviny. Představujeme vám sedm nejlepších spalovačů tuků, díky kterým vám hubnutí půjde jako po másle. Překvapí vás, které potraviny vám pomohou rychleji spálit tuk.
svetzeny.cz

2. Běh

Amber Heard běh doporučuje, pro magazín Shape uvedla: „Ráda běhám, protože je to pro mě způsob, jak zmírnit stres, vyčistit si hlavu a znovu se soustředit. Navíc to mohu dělat kdekoliv. Cestuji tolik, že je pro mě k nezaplacení mít něco, co mě udržuje zdravou a cítím se dobře bez ohledu na to, kde jsem.“ Běh je skvělým způsobem, jak zhubnout přes břicho. Je to aerobní aktivita, při které už po 20 minutách tělo začíná spalovat tuk. Není přitom potřeba „běžet jako o život“, stačí pomalejší běh či jogging. Určitě je zpočátku lepší dávat si menší cíle, abyste zůstali motivováni.

3. Tai-chi

Tai-chi je cvičení původem z Číny, které kombinuje starodávný bojový styl umění s ladnými pohyby. Má nejenom pozitivní účinky na zdraví a vzhled, ale také na psychiku člověka, protože pracuje s vědomým dýcháním a energetikými drahami. Toto cvičení si velmi oblíbila i Amber Heard, dokonce na svém Instagramu sdílela video z tréninku. Při tomto cvičení se skvěle uvolníte, načerpáte novou energii a protáhnete si tělo. Také se při něm naučíte, jak správně dýchat do břicha. Tai-chi je vhodné pro každého, kdo chce zhubnout v klidu a bez stresu.

4. Jídelníček

Herečka nedrží žádnou speciální dietu, ale vyhýbá se určitým potravinám. Především průmyslově zpracovaným potravinám, o svém stravování říká: „Cítíte se lépe, když jíte jídlo, které si zachovává svou výživovou hodnotu.“ Snaží se omezit na maximum donášku jídla a stravování v restauracích, chce mít kontrolu nad tím, jaké suroviny jí. Dále také přiznala, že kvůli tomu, aby se zcela dostala do formy pro natáčení filmu Aquaman 2, se kompletně vzdala svých oblíbených koblih.


Zdroje: https://www.hindawi.com/journals/ecam/2015/976123/

Mohlo by se vám líbit

Vyzkoušejte japonskou metodu na ploché břicho. Efekt je vidět za dva týdny.

Žádné doplňky stravy, drastické diety ani hodiny „pod palbou“ fitness trenéra. K dokonalému bříšku, které se po vánočním hodování tak nějak zakulatilo, stačí jen dvě minuty denně věnované speciální technice dýchání. Nevěříte? Tak to zkuste!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

3 důvody, proč jsou banány dobrým bojovníkem proti břišnímu tuku

Chcete-li se zbavit faldíků ze sladkostí, slaninky a nezdravých jídel, které nám nepomáhají zrovna s plochým břichem, zkuste banány. Prozradíme vám tři důvody, proč pomáhají v boji proti břišnímu tuku.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

Chybí vám motivace a už nemáte tak nějak chuť do ničeho? My se vám pokusíme energii naopak dodat. Svět ženy vyhlašuje výzvu. Čtěte dál a dozvíte se více.
svetzeny.cz