Přejít k hlavnímu obsahu

Karma: Negativní zátěž z minulých životů ovlivňuje ten nynější. Očistěte se a přitáhněte si do života štěstí

Info ikona
Karma

Špatná nebo negativní karma vás může zacyklit a tím pádem vás to vždy přitahuje ke stejným lidem, stejnému typu práce, k nemocem, různým životním situacím, které se neustále opakují. Obvykle se v takovém kruhu točit nechcete a potřebujete, aby nastal zlom. Jak na to?

Vaše osobní karma teď nezažívá správné časy, je potřeba prolomit karmický cyklus. Podívejte se na svou osobní karmu a udělejte pár kroků k tomu, aby se opět pročistila a vás v životě začali potkávat dobré a správné věci. Odrazte se od své současné karmy a přijměte novou realitu. Jak očistit svou negativní karmu?

Modlitby, meditace, mantry

Očista duše a spojení se s vyššími duchovními bytostmi je možné přes modlitby, meditace nebo mantry. Pravidelná každodenní meditace, osobní mantry, kterými do vesmíru vysíláte svá přání a touhy vám mohou do života vnést klid a pročistí karmu. Mantry pomáhají zharmonizovat vaši mysl a pomáhají vám čistit všechno negativní.

Zbavte se toxických lidí

Nedovolte špatným a toxickým lidem, aby vám život komplikovaly a přitahovaly do něj jen negativa. Můžete mít ve svém okolí lidi, kteří jsou negativní, kteří si neustále na něco stěžují, hlídají vás, jsou na vás napojeni a nepřejí vám nic dobrého. Takové lidi v životě nepotřebujete. Odstřihněte je a pusťte do života ty, kteří vám nabízí pozitivní energii, kteří vám pomohou a pochválí, když se něco povede.

Karmické lekce roku 2023: Berani se musí naučit být milejší, Lvi by měli přestat být naivní

Každé znamení zvěrokruhu čeká v letošním roce určitá karmická lekce. Z té bude plynout ponaučení, které si pak poneseme další roky. Zjistěte, jaká karmická lekce je připravena pro vás. Obstojíte ve zkoušce seslané z vesmíru?
svetzeny.cz

Poučte se ze svých chyb

Když uděláte chybu, tak to přiznejte. Přijměte za to zodpovědnost, řekněte, byla to moje chyba. Možná to není nic příjemného, taky komu by se chtělo říct, že za něco může. Ovšem do budoucna vás to posílí a dodá vám to spoustu poučení. Převezměte zodpovědnost a také analyzujte, proč se chyba stala. Poučit se je důležité pro další životní rozhodnutí a velmi vás to posune.

Očistné rituály

Očištění karmy můžete zajistit také různými očistnými rituály, které odblokují čakry, tedy energetické dráhy. Využít můžete například různé šamany či léčitele, kteří tento druh pomoci nabízí. Když se však nebudete na očistě aktivně podílet sami, nikam daleko se nedostanete. Podívejte se na váš karmický dluh, zbavte se věcí, které vás tíží, vsaďte na pravidelné meditace a konání dobrých skutků.

Karma: Zátěž, kterou si nesete z minulých životů, má zásadní vliv na ten nynější. Zbavte se jí jednou pro vždy

Určitě už jste někdy zaslechli otřepané rčení „karma je zdarma“. Obvykle se pronáší ve chvíli, kdy někdo udělá něco zlého a čeká ho jakási odplata osudu. Jenže to je dost zkreslená představa. Jak to tedy je s karmou ve skutečnosti a co je dobré o ní vědět?
svetzeny.cz

Slabosti? Vzepřete se jim!

Každý je v něčem dobrý a v jiných věcech zase méně, to už je běžný koloběh života. Slabosti však nejsou ničím, za co se stydět. Má je každý. Slabé stránky vás, podobně jako ty silné, definují a pomáhají vám v životě. Povzneste se nad nimi, bojujte s nimi a uvidíte, že z toho vzejdete silnější a odolnější. Pracujte také na svých silných stránkách, které zdokonalíte a vytvoříte z nich svou přednost.

Odpusťte

Máte v životě lidi, kteří vám ublížili? Odpusťte jim. Je to možná těžké, ale každá křivda, kterou si s sebou nesete vám zase přitahuje do života další negativitu a tak se karma může nepříjemně zacyklit. Odpustit, odpoutat se od bolesti, hněvu, frustrace a uvolnit karmu novým věcem je správné rozhodnutí.

 

Zdroj článku