Přejít k hlavnímu obsahu

Typologie obličeje: Co o vás prozradí vaše rty? Ti s malými ústy a tenkými rty zažívají nejtěžší vztahy

Stejně jako z dlaně, tak i z obličeje dokážeme vyčíst mnoho lidských vlastností i předpokladů. Naše tělo je jednoduše obrazem našeho života. Pojďte se podívat na rty. Co asi tak na vás prozradí?

Z obličeje lze rozpoznat povahu, charakteristiku nebo vlohy a to pomocí fyziognomie. Stačí se na člověka podívat, a hned si můžete všimnout určitých rysů jeho osobnosti. Například, zda je odměřený, ne příliš přátelský nebo naopak velmi sympatický a radující se ze života. To potvrzuje také Jean Haner, expertka na čtení z obličeje a autorka známé knihy The Wisdom of Your Face “Tvar vašeho obličeje má tendenci odhalovat vaši základní osobnost a váš celkový přístup k životu”. Expertka se zaměřuje také na čtení ze rtů. „Nejdůležitější věcí, kterou o vás vaše rty prozradí, jsou vztahy. Narodili jsme se s vlastnostmi, které mají svůj důvod – každá naše reakce nebo vlastnost je spojena s částí našeho těla a všechny společně pracují, aby reprezentovaly, kdo jste!”

Ani tenké, ani tlusté

Vaše rty nejsou ani tenké, ani tlusté, mají střední velikost a srdíčko nemá jasně definované vrcholy. Pokud takové rty máte, znamená to, že jste ve vztazích docela vyrovnaní. Budete v pohodě a nikdy příliš nepřestřelíte v hádce, pokud to nebude vyloženě drama. Ve vztazích toužíte po pocitu spojení.

Přirozeně plné horní a dolní rty

Tento tvar rtů sympatizuje se silnou touhou být matkou a ukazuje, jak moc vám záleží na ostatních. Představuje někoho, kdo dává, ostatní upřednostňuje před sebou samým a nacházíte v tom velkou radost. Tato osoba je také někdo, kdo chce mít dobrý okruh přátel a dobré vibrace s ostatními. Opravdu si cení kvalitních vztahů, ať už milostných nebo přátelských. „Ačkoli se hodně zaměřujete na ostatní, ​​nemusí to ale znamenat, že jste extrovertní typ člověka.“, dodává Jean Haner.

Typologie obličeje: Co vypovídá tvar obličeje o vaší osobnosti?

Tvář toho umí prozradit mnoho. Ukazují se na ní emoce jako radost, smutek, lítost, vztek, štěstí, ale také zamilovanost a mnoho dalších. Je to často jedna z prvních věcí, kterou zkoumáte u druhého člověka. Díváte se mu do tváře a pamatujete si, jak vypadá. Víte však, že podle typologie obličeje zjistíte, jaký člověk je? Ambiciózní nebo vůdce? Co prozradí váš obličej?
svetzeny.cz

Tenký horní i dolní ret

Tato osoba může být samotář a je to tak v pořádku. Nemá potřebu být k někomu připoutána po boku. Také se jí vztahy nenavazují tak snadno. “To ale vůbec neznamená, že byste ve vztazích nebyli dobrým partnerem.”, dodává Jean Haner.

Uměle vytvořené plné rty

V čínském čtení obličeje, pokud si změníte něco na obličeji, měníte tím svůj nastavený systém a tím i svůj osud. Změna fyzické části je jednoduše změna vaší bytosti. Pokud si pohráváte s velikostí rtů, můžete toužit víc být potřebnými, stanete se sobečtějšími a budete více emocionálně mimo kontrolu. Čím víc budete vaše rty „nafukovat“, tím více budete vyhledávat dramata. Pokud jste si nechali uměle zvětšit horní ret a ten je větší v porovnání se spodním, znamená to jediné – jste někdo, kdo miluje vytváření dramat ve vztazích.

Zvětšili jste si spodní ret a ten je teď větší v poměru s horním? Jste někdo, kdo se chce nechat hýčkat. Můžete být pro někoho ve vašem okolí pouze potěšením. Výhodou tohoto změněného tvaru rtů je, že jste také někdo, kdo si chce opravdu užívat života.

Typologie milenek: Muži podléhají nejčastěji čtyřem typům. Nespoutané ženy hledají pouze zábavu, nesebevědomých se nezbavíte

Muži si velmi často vybírají ženy k nevěře podle určitého vzorce. Dávno už, podle psychologů, nejsou nevěrní jen muži či ženy, kteří jsou ve vztahu nespokojení. Jaké typy milenek si muži vybírají, a kterým ženám nelze odolat?
svetzeny.cz

Rty se špičatým „srdíčkem“

Ten tvar rtů znamená, že člověk je dobrý v komunikaci, je zběhlý a velmi kreativní. “Tyto osoby jsou velmi rychlé, proto jsou často i velmi aktivní a často nemyslí, než promluví, ať už říkají cokoliv.”, doplňuje Jean Haner.  Vaše dvě základní vlastnosti? Laskavost a temperament!

Rty se zaobleným „srdíčkem“

“Tento tvar rtů ukazuje na osobu, která je mimořádně milá.”, říká Jean Haner, expertka na čtení z tváře. Tito lidí jsou obecně soucitnější, tráví více času s lidmi a jsou ohleduplní.

Rty s nevýrazným „srdíčkem“

Toto je známka někoho, kdo může skutečně postrádat emocionální hranice. Mohou příliš dávat a stanou se spíše vychovatelem. Nepraktikují péči o sebe.

Malá ústa s přirozenými plnými rty

Lidé s tímto tvarem rtů mají zpočátku tendenci myslet ve vztazích více na sebe. Jakmile ale budou mít pocit, že jejich partner věnuje pozornost jejich potřebám, začnou se i oni partnerovi věnovat.

Malá ústa a tenké rty

Někdo s malými ústy a tenkými rty zažívá naopak ty nejtěžší vztahy, protože necítí potřebu být ve spojení s ostatními. “Nebojte se, nakonec ale kvalitní vztah dorazí i k těmto lidem, akorát to bude chvíli trvat.”, uklidňuje expertka.

Zdroj článku