Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězdný Hugh Grant: Poznali byste kdysi největšího svůdníka, jenž se proměnil v šarmantního a stylového staříka?

Svého času patřil Hugh Grant (62) k největším krasavcům filmového plátna a měl každou ženu, na kterou si ukázal. Herec platil za velkého svůdníka, ale i na něm se podepsal zub času. Neztratil však nic ze svého šarmu a šediny herci sluší.

Rodák z Londýna se nejdříve proslavil romantickými postavami a v jeho modrých očích se utopila nejedna žena. Kariéru zahájil už v 80. letech a na svém kontě měl několik úspěšných trháků. Průlomovým filmem byl ale Notting Hill (1999). Přes noc se z Granta stala hvězda první velikosti a bylo jasné, že se zrodil nový milovník. 

Hugh Grant jako romantik i záporák

Chlapecký vzhled s něžným pohledem podlamoval nohy všem dámám. Grant si pozornost hojně vychutnával a šel z role do role. Ač byl prototypem romantického hrdiny, předvedl, že i role záporáka mu jde skvěle. Navíc, když jde o záporáka sukničkáře, jako tomu je ve filmu Deník Bridget Jones (2001). Záletníka Daniela si všichni zamilovali a možná mu fandili i více než sucharovi, který nakonec získá srdce boubelaté Bridget v podání Renée Zellweger (54). Hercova romantická linka pak ještě chvíli pokračovala - okouzlil nás tancem ve filmu Láska nebeská, ale přibývající šediny a vrásky udělaly své…


 

Láska nebeská po 20 letech: Charismatický Hugh Grant prozradil pravdu o taneční scéně

Láska nebeská oslaví na podzim v roce 2023 dvacet let od své premiéry. Už nyní se ovšem připravuje speciál tohoto ikonického filmu, kde se sejdou hvězdy této romantické komedie. Pamatujete na taneční scénu? O té prozradil Hugh zajímavé věci.
svetzeny.cz

Hugh Grand nikdy nebyl hodným klukem

Na stará kolena se tak Hugh ke svému potěšení konečně vymanil z rolí milovníků a milých mužů. „Protože jsem už starý a ošklivý, tak mi hlavní role v romantických komediích už nenabízejí, za což jsem svým způsobem rád,“  uvedl herec se smíchem pro Daily Mail s tím, že je úsměvné, jak díky svým filmům působil na veřejnost, jako hodný kluk.  „To bylo opravdové charakterové herectví, protože pan správňák jsem nikdy nebyl,“ dodal Grant, kterému stárnutí sluší.

‚‚Vypadám jak šourek”

Řadí se tak po bok dalších hollywoodských krasavců, kteří vypadají s šedinami lépe, než za mlada. S šedesátkou na krku se z něho stal šmrncovní stařík, jemuž to v obleku pořád sekne. Neztratil nic ani ze svého pověstného humoru. Když se na letošních Oscarech potkal s kolegyní Andie MacDowell, prohlásil, že je na nich dvou vidět, jak je důležité používat hydratační krém. ‚‚Andie tak činí pravidelně a vypadá skvěle, zato já ho nepoužil nikdy a vypadám jako šourek,” odzbrojil Grant přítomné novináře. A jeho slavné modré oči? Pořád je v nich vidět ona pověstná jiskra a pohled do nich nikdy neomrzí. Jak vypadá slavný krasavec nyní, se můžete podívat v naší galerii.


 

Jaký Hugh je váš favorit? Prošedivělý elegán, roztomilý klučík nebo okouzlující nevěrník?
Zdroj článku