Přejít k hlavnímu obsahu

Účesy podle horoskopu: Dle astroložky by Raci měli vsadit na romantické copy, Ryby na poloviční drdol

Astroložka Eunice Lucero-Lee radí, jaký účes by měla jednotlivá znamení zvěrokruhu zvolit, aby podtrhl jejich osobnost. Víte, co vám skutečně bude slušet na základě poznatků z astrologie? Zjistěte to, inspirovat se můžete v naší galerii.

Beran

Berani jsou velmi aktivní lidé, kteří milují dobrodružství. Proto jsou pro ně dle astroložky Eunice Lucero-Lee vhodné rychlé účesy nenáročné na údržbu. Slušet jim budou rozcuchané chic ležérní vlny, jednoduchý uhlazený culík či drdol ozvláštněný šátkem. Co se týče střihu, lze jim doporučit krátké vlasy i mikádo. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Býk

Býk je velmi ambiciózní znamení, které bere vážně svou kariéru. Ženy ve znamení Býka se velmi starají o svůj zevnějšek a chtějí, aby byl jejich účes vždy upravený a reprezentativní. Opravdu slušet jim budou lehce zvlněné vlasy sčesané na jednu stranu i elegantní drdoly. Hodí se k nim spíše delší vlasy. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Blíženci

Blíženci jsou velmi charismatické osobnosti, které jen tak nepřehlédnete. Rádi s účesy experimentují, proto se pro ně hodí nechat si narůst delší vlasy – mohou si pak mnohem víc vyhrát s různými typy účesů. Skvěle se k nim hodí ležérní drdoly, oslnivé objemné vlny i pletené copánky. Na rozdíl od jiných znamení si mohou dovolit být extravagantní. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

Přitažlivost podle znamení zvěrokruhu: Berani jsou sebevědomí, se Střelci se vždy zasmějete

Každý člověk je jedinečný, ale s ostatními ho může pojit jeho znamení zvěrokruhu, které má své charakteristické rysy. Ty se u mnoha nositelů znamení silně projevují. To samé platí ohledně atraktivity, která je pro každé znamení trochu jiná. Přečtěte si, čím můžete zaujmout právě vy s vaším znamením zvěrokruhu a ověřte si také případnou komptabilitu se svým partnerem. Více se k jednotlivým znamením dozvíte v naší galerii.
svetzeny.cz

Rak

Rakům dle astroložky nejvíce sedí romantické účesy. Vyniknou v různých typech copů, vlnitých retro účesech i dlouhých sestříhaných vlasech. Sluší jim vše, co působí jemně a žensky. Rozhodně by si měli vyhrát i s různými doplňky – mašlemi, sponami či čelenkami. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Lev

Ne nadarmo se říká lví hříva. Tomuto znamení zvěrokruhu sluší účesy, které jsou velmi objemné. Řadí se sem afro, velké hollywoodské vlny či vyztužené drdoly. Lvi rádi poutají pozornost a chtějí zaujmout na první pohled, proto zvolí buď trendy krátký účes nebo naopak velmi dlouhé vlasy. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Panna

Panny jsou perfekcionistky, které extrémně řeší svůj vzhled. Bez dokonale upravených vlasů nevychází z domu. Jejich šikovnost jim umožňuje zvládnout vytvořit i složité typy účesů, například zaplétané culíky a copy. Hodí se pro ně i mikádo po bradu či delší sestříhané vlasy. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Váhy

Váhy jsou ztělesněním elegance. Často si oblíbí jeden účes, který se stane jejich „signature lookem“. Toto znamení vynikne v jemném vlnitém mikádu, zaplétaném drdolu a také v dlouhých vlasech obecně, je jedno jaké struktury, slušet jim budou rovné i kudrnaté vlasy. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Štír

Štíry obklopuje tajemná aura a mají uhrančivý pohled. Měli by volit účesy, které podtrhnou jejich osobnost. Slušet jim budou uhlazené drdoly, krátké vlasy „ulíznuté“ za pomoci gelu dozadu i výrazná ofina. Jsou to výrazné charismatické osobnosti, které si stejně jako Blíženci mohou dovolit i extravagantní a trendy účesy. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Střelec

Střelci se nemusí bát zkoušet odvážné účesy. Jsou to silné osobnosti, které rádi svým stylem vybočují z davu. Rozhodně je budou lákat nejnovější trendy. Zároveň chtějí svým účesem oslnit, proto se pro ně hodí dlouhé zapletené vlasy, ozdobené například sponou či třpytivým hřebínkem, hippie plážové vlny či princeznovské lokny. Hlavně to nesmí být nuda. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

Krása podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, co vás činí neodolatelnými pro druhé

Každý z nás je něčím krásný. Astrologové hovoří o tom, že jednotlivá znamení zvěrokruhu mají vždy jeden až dva výrazné rysy, které je činí neodolatelné pro druhé. Zjistěte, jaká je vaše přednost a co vás činí krásnými.
svetzeny.cz

Kozoroh

Cílem Kozoroha je vypadat seriózně, různé infantilní účesy tedy vůbec nepřichází v úvahu. Nejvíce jim sedí drdoly, které jsou elegantní a uhlazené. Skvěle se pro ně hodí i mikádo a rovné vyžehlené vlasy. Sestříhané vlasy nejsou tím pravým ořechovým pro toto znamení. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Vodnář

Vodnář má právem pověst rebela. Rozhodně si nenechá diktovat, jak má jeho účes vypadat, je ochoten experimentovat a nebojí se ani extravagantních střihů. Vodnáři vypadají nejlépe v kreativních zaplétaných účesech, sluší jim i copánky. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Ryby

Rybám úplně nejvíce sluší tzv. poloviční drdol, tedy účes, který kombinuje drdol vyčesaný nahoru s rozpuštěnými vlasy. Skvěle se hodí k jejich originálnímu stylu. Skvěle vypadají i v nespoutaných plážových vlnách a sluší jim třpytivé doplňky do vlasů. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Účesy podle horoskopu
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček