Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vypadat každý den upraveně?

Ať už pracujete v kanceláři nebo z domova, vždy se budete cítit lépe, pokud si ráno dopřejete několik minut sama pro sebe a upravíte se. Tepláky a rozpuštěné, neupravené vlasy jsou sice pohodlné a nezaberou vám žádný čas, ale na sebevědomí vám nepřidají.

Základem úspěšného dne je pocit pohodlí, ale také sebevědomí a krásy, a to hlavně u žen. Nepodceňujte proto ranní přípravu a zaměřte se na tři základní kroky – přirozený make-up, upravené vlasy a sladěné oblečení s doplňky.

 

Krok 1: make-up

 

Méně je někdy více, a pokud chcete vypadat upraveně, nemusíte líčením trávit desítky minut. Stačí, abyste pleť sjednotila BB krémem, líčkům dodala trochu tvářenky, lehce vyplnila obočí a řasy zvýraznila řasenkou. Na rty naneste balzám nebo průhledný lesk. Pokud se nebojíte barev, můžete vyzkoušet výraznější rtěnku. Make-up slouží především k tomu, abyste zakryla nedokonalosti a zvýraznila přednosti obličeje, proto se nebojte experimentovat s barvami, jedině tak zjistíte, která vám nejvíce sluší.

 

Krok 2: vlasy

 

Mnoho žen své vlasy zanedbává a po umytí je nechává přirozeně uschnout, ráno je pročešou a takto vyráží do zaměstnání. Pokud chcete, aby vlasy vypadaly jako od kadeřníka, budete muset sáhnout po stylingových pomůckách jako je fén na vlasy, žehlička nebo kulma. Všechny zmíněné pracují s vysokými teplotami, a proto je nutné počítat s poškozením vlasových vláken. Chcete-li se horku vyhnout, střídejte různé účesy, díky kterým budete vypadat vždy dokonale.

 

TIP: Jestliže se potýkáte se suchými, nepoddajnými vlasy, dodejte jim výživu a lesk bez zatížení s vlasovou péčí Elseve Extraordinary Oil Coco s obsahem kokosového oleje. Vůni produktů zaručeně neodoláte!

 

Krok 3: oblečení a doplňky

 

Nemusíte mít šatník plný oblečení, abyste vypadala upraveně. Pokud stále hledáte svůj styl, sáhněte po klasických kouscích, jako jsou bílá košile, dobře padnoucí džíny, sako nebo třeba černé šaty – s těmi nikdy chybu neuděláte. Ani s doplňky to nepřehánějte, postačí vždy jeden výraznější, např. barevná kabelka, zbytek outfitu dolaďte jemnými šperky a obuví v neutrálních barvách.