Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete zdravou aloe? Musíte vybírat

Aloe vera v sobě ukrývá více než 200 zdraví prospěšných látek. Při jejím pěstování se však bohužel často používají chemická hnojiva, která je spolehlivě ničí. Pokud tedy chcete čerpat její benefity, nezbývá než pečlivě vybírat ty správné produkty. 

Aloe je ceněná pro svůj obsah enzymů a polysacharidů, které jsou v rostlinné říši považovány za nejsilnější látky podporující imunitu. Prospívá ale také dobrému trávení, zamezuje nadýmání a je považována za vůbec nejúčinnější prostředek, který organizmus očišťuje. V posledních letech je populární vnitřní užívání Aloe vera. Je výborná pro střevní mikrofloru a jak jistě víte, imunita a kondice střev spolu totiž úzce souvisí. 

Ne každá je dobrá

Sklizená Aloe vera je ale mnohdy nešetrně a špatně zpracovávána a tím vlastně znehodnocována. V takovém případě nemá a ani nemůže mít žádný zdravotní přínos. Celý problém ještě navíc zhoršuje průmyslová výroba finálních produktů, které jsou chemicky zahušťovány a dochucovány. Zákazník většinou neví, že Aloe vera gel je vlastně čirá, vodnatá a bezbarvá tekutina bez chuti.

Jak se v tom tedy vyznat? 

Na zákazníka rozporuplné informace působí zmatečně. Každý prodejce přirozeně prezentuje svůj produkt s Aloe vera jako ten nejlepší. Rozpoznat zrno od plev však není složité. Telefon, oblečení a nebo i jiné zboží si vybíráme podle značky. Activ Aloe reprezentuje vůbec nejkvalitnější Aloe vera na světě. Activ Aloe využívá šetrnou technologii Qmatrix. Ve finálním výsledku dosahuje stejných parametrů složení a bio-aktivity, kterou se může pochlubit jen čerstvá rostlina.

Activ Aloe je proto využívána pro farmaceutickou výrobu na celém světě. Z tohoto důvodu byla zařazena do sortimentu kanadské značky kvality Barny´s. V České republice je pod označením Barny´s Activ Aloe-Lékárenská Aloe vera a prodává se jen v lékárnách. Každé prodané balení má analytický certifikát z laboratoře, který informuje zákazníka o skutečné kvalitě složení, tedy o tom, co vlastně zákazník kupuje. Žádný jiný prodejce nic takového nenabízí a vlastně ani nemůže, protože by se ukázala kvalita anebo spíše nekvalita v plné nahotě.

Chtějte ji také

Nyní ji zakoupíte v limitované dárková edici 2+1 ZDARMA, k dostání v lékárnách a na www.barnys.cz