Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na týden od 8. do 14. ledna: Blížence může potkat nepříjemný zánět

Info ikona
Horoskop zdraví

Venuše je ve Vodnáři a Mars v Blížencích, což svádí k různým experimentům. Některým znamením se nevyhnou spory, budou tak vystavena větší psychické zátěži. V sobotu se navíc mírumilovná Venuše ve Vodnáři dostane do stresujícího čtverce s nestálým Uranem v Býku. Přečtěte si, jaký je váš horoskop zdraví podle astrologů na následující týden.

Horoskop: Rok 2023 bude šťastným rokem pro pět znamení zvěrokruhu. Berani a Lvi, máte se na co těšit

svetzeny.cz

Info ikona
Aries

Beran

Začátek týden pro vás bude více stresující, ale od 12. ledna se konečně budete zase cítit sami sebou. Od října jste v pořádném psychickém zápřahu, tento týden by se vám měla vrátit energie.

Býk

Tento týden se na vás budou všichni obracet pro rady, což vás bude psychicky vyčerpávat. Dbejte proto na spánkovou hygienu a odpočívejte, abyste nabrali síly. Kvůli Marsu se budete cítit trochu zpomalení.

Blíženci

Připravte se na to, že vás může potkat nepříjemný zánět. Od října se tlačíte do extrému a tento týden se projeví dopad všeho toho nadměrného úsilí na vaše zdraví. Zpomalte a odpočívejte, abyste se úplně nevyčerpali a neonemocněli.

Rak

Od října držíte velkou část svého života pod pokličkou. Od 12. ledna vás čekají nové příležitosti, neduste proto v sobě důležité informace či emoce, abyste byli v psychické rovnováze.

Horoskop: Nejlepší víkend čeká dvě znamení zvěrokruhu. Střelci, máte se na co těšit

svetzeny.cz

Info ikona
Leo

Lev

Opustili jste své velké sny, ale stále máte nové vize. To vám pomáhá i při zvládání složitých rodinných vztahů. Nejspíš se cítíte potom všem vyčerpaní, ale od 12. ledna získáte novou energii a budete chtít komunikovat s ostatními.

Panna

V polovině týdne vás čeká velké kariérní rozhodnutí, které vás již měsíce stresuje. Tento týden z vás konečně všechen ten stres odpadne a vy si můžete dopřát zaslouženou relaxaci. Tu však může mírně pokazit nachlazení, proto myslete na prevenci.

Váhy

Vaše sebevědomí je závislé na vašich vztazích s ostatními. Zkuste posílit své sebevědomí tím, že upevníte nějaký ze svých blízkých vztahů. Je možné, že se budete muset postarat o nemocného příbuzného, i tím posílíte vaše pouto.

Štír

Od konce října řešíte účty za lékařskou péči, ale nyní byste si od toho konečně měli oddechnout. Chronická onemocnění by se měla tento týden po 12. lednu zlepšit.

Andělská poselství pro rok 2023: Těžký rok vyzkouší vaši osobnost a donutí vás zapomenout na minulost

svetzeny.cz

Info ikona
Střelec

Střelec

Udělejte si pauzu a rozhlédněte se kolem sebe, co se ve vašem životě od října změnilo. Vyplula na povrch nějaká tajemství? Objevili jste nový vztah? Je na čase si udělat pořádek ve svých záležitostech, jinak vás čeká nadměrný stres, který bude mít za následek nespavost.

Kozoroh

Ať už jste trávili příliš mnoho času v posilovně, nebo se vyčerpávali přesčasy v práci, tento týden se projeví následky vašeho přílišného úsilí. Je na čase zpomalit a občas relaxovat. Zajděte si na masáž, která může ulevit bolesti zad, která vás může od října trápit.

Vodnář

Během několika posledních měsíců jste byli natolik pohlceni svojí kariérou, že jste úplně zanedbávali své zdraví. Je na čase se nadopovat vitamíny a posílit váš imunitní systém. Také zkuste nějaká protahovací cvičení, abyste ulevili bolavému tělu.

Ryby

Od konce října se potýkáte s finančními problémy, které vás stresují. Tento týden můžete realizovat svoje plány na zlepšení finanční situace, což vám uleví od stresu. Může vás často bolet hlava, proto nezapomínejte na pitný režim.

Zdroj článku