Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Rok 2023 bude šťastným rokem pro pět znamení zvěrokruhu. Berani a Lvi, máte se na co těšit

Numerologie předpovídá pozitivní rok a numerologové tvrdí, že číslo roku 7 je velmi poklidné, přináší kariérní šance i pozvolné pozitivní změny. Hvězdy předpovídají úchvatný rok především pěti znamením zvěrokruhu. Pět znamení zvěrokruhu se může v roce 2023 zvláště těžit z astrologických konstelací, takže je čeká skutečně šťastný rok plný pozitivních změn a osobního růstu. Týká se to i vás?

Nový rok je ještě docela mladý, ale už pohled na konstelaci hvězd pro rok 2023 nabízí fantastické vyhlídky. Jupiter, Pluto, Saturn i Venuše se stále více zapojují a přinášejí pěti znamením zvěrokruhu úspěšný a šťastný rok. Přečtěte si, zda vaše znamení zvěrokruhu patří mezi ty šťastné pro rok 2023 podle horoskopu:

Beran

Pro Berana byl rok 2022 občas bohatý na události, ale rok 2023 má ještě větší šanci na úspěšný a šťastný krok kupředu. V polovině května se Jupiter přestěhuje do vašeho prvního domu identity, přičemž upřednostní osobní růst. Projekty a aktivity, kterých se v tomto období ujímá ohnivé znamení, budou s největší pravděpodobností úspěšné a nejen že vás dobře naladí, ale především posílí osobnost Berana.

Býk

Býci mohou konečně opět těžit z Jupiteru v roce 2023! V polovině května se planeta růstu, příležitostí a optimismu poprvé po 12 letech vrátí do znamení a vyvolá v Býcích velkou touhu po pohodlí, bezpečí a spokojenosti. Pokud mělo zemské znamení pocit, že v životě ve skutečnosti nepokročilo, mohla by tato starost brzy skončit. Jupiter dodává Býkům odvahu opustit zónu pohodlí. Zpočátku vám to může připadat trochu divné, ale změny budou stát za to a zajistí lepší budoucnost.

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší měsíc v roce 2023 pro každé znamení zvěrokruhu: Střelci bojte se října, Býky čeká příšerný červen

Bohužel, kromě mnoha šťastných hvězdných konstelací je v roce 2023 také měsíc, ve kterém se zdá, že každé znamení zvěrokruhu pronásleduje smůla. Přečtěte si zde, který měsíc může být pro vaše znamení zvěrokruhu ten nejhorší a pamatujte, vše zlé je pro něco dobré.
svetzeny.cz

Lev

Lev bude mít letos na čtyři měsíce ve znamení Venuši, planetu intimity a romantiky. Ideální pro konečné řešení všech srdečních záležitostí! Během této fáze se znamení ohně naučí nejen více milovat samo sebe, ale bude mít také zvýšenou touhu být milováno ostatními. I když to zpočátku může přinést několik emocionálních vzestupů a pádů, do konce roku se bude Lev cítit šťastnější a jistější než kdy předtím.

Vodnář

Vodnáři čeká od března sebou skvělý rok. Saturn, planeta pravidel a disciplíny, opustí znamení a pro Vodnáře bude vše hned lehčí a bezstarostnější. Svěží energie a kreativita se vrací a umožňují realizaci některých nových projektů. Znamení zvěrokruhu navíc od dubna podpoří planeta Pluto, takže se Vodnář bude cítit jako jiný člověk.

Ryby

V Rybách se Saturn od února přesune do vašeho znamení a nastaví kurz šťastné budoucnosti. Naděje a přání se nakonec mohou splnit jak v lásce, tak v práci – za předpokladu, že se vodní znamení bude snažit a cílevědomě půjde za svými sny. Saturn, planeta struktury, autority a hranic, jim v tom poskytne silnou podporu, takže se nemůže mnoho pokazit a Ryby si brzy budou moci užívat života naplno.

Zdroj článku