Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší měsíc v roce 2023 pro každé znamení zvěrokruhu: Střelci bojte se října, Býky čeká příšerný červen

Bohužel, kromě mnoha šťastných hvězdných konstelací je v roce 2023 také měsíc, ve kterém se zdá, že každé znamení zvěrokruhu pronásleduje smůla. Přečtěte si zde, který měsíc může být pro vaše znamení zvěrokruhu ten nejhorší a pamatujte, vše zlé je pro něco dobré.

Nový rok, nové štěstí. Ale pokud máme být upřímní, 365 dní blaženosti by byla docela nuda. Budou tedy existovat i v roce 2023, dny, týdny – a dokonce měsíce, ve kterých se všechno pokazí. Ale díky hvězdám se na to můžeme dobře připravit. Podle astrologie existuje jeden měsíc pro každé znamení zvěrokruhu, které se stane nejhorším měsícem v roce. Prozradíme vám, o jaké znamení zvěrokruhu se jedná, abyste se mohli náležitě připravit.

1. Beran: Září 2023

Zatímco v létě je ohnivé znamení stále hllavou v oblacích, těžký pád přijde v září 2023: V práci se střídá jeden problém za druhým a v soukromí je také napětí ve vzduchu. Výsledkem je, že Beran vydrží chvíli, než řijde na řadu emocionální výbuch. V září by si proto toto znamení zvěrokruhu mělo dát rozhodně pauzu. Co takhle, milí Berani, vzít si dovolenou na letošní září a vyrazit za odpočinkem?

2. Býk: Červen 2023

Býci mají velké ambice a nemohou se dočkat, až všechny v roce 2023 konečně zrealizují. A skutečně, hvězdy jsou v dobré pozici a zemské znamení může stoupat po kariérním žebříčku. Ale ne v červnu! Hvězdy chtějí Býka svádět k unáhleným rozhodnutím – a to by ho mohlo srazit dolů. Duďte opatrní!

Nejhorší leden 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Raci a Váhy se rozhodně nemají na co těšit

I když je nový rok na svém začátku, hvězdy poukazují na tři znamení zvěrokruhu, která nebudou mít zrovna šťastný start. První měsíc v roce 2023 bude náročný po psychické stránce a věřte, že budete rádi ve chvíli, kdy budete vítat nový měsíc-zamilovaný únor.
svetzeny.cz

3. Blíženci: Leden 2023

Vzdušné znamení teď musí být silné. Nejhorším měsícem totiž Blíženci začínají nový rok 2023. Mají pocit, že všechno jde proti nim. Ale nezoufejte, milí Blíženci, v únoru už budete mít to nejhorší za sebou a od té chvíle to půjde pěkně nahoru.

4. Rak: Květen 2023

Ať už jsou Raci single nebo ve vztahu, květen se hemží milostnými nedorozuměními. Tváří v tvář mnoha hádkám a konfliktům se zdá, že vodní znamení v květnu ztrácí veškerou naději. Ale teď je čas neztrácet víru v pravou lásku – a ujasnit si nedorozumění dobrou komunikací. Držíme palce!

5. Lev: Červenec 2023

Je pravda, že trpělivost není zrovna silnou stránkou ohnivého znamení. Ale v červenci jsou Lvi blízko k úplné ztrátě trpělivosti. To by mohlo způsobit, že budou jednat unáhleně, a co je důležitější, emocionálně. To není dobré pro vztah ani pro profesní život lLa. Lev by proto měl raději vložit svou nahromaděnou energii do něčeho jiného. Co takhle plavání, které pomůže zachovat chladnou hlavu? 

6. Panna: Srpen 2023

Cílevědomá Panna miluje pečlivé plánování – a naprosto nesnáší, když tyto plány nevycházejí. Podle astrologie se však přesně to stane v srpnu 2023. To zemské znamení přímo psychicky deptá. Uprostřed léta se zrozenci Vah cítí, jako by šlapali vodu. Ale buďte trpěliví, právě trpělivost se vyplácí nejvíce.

Velký horoskop lásky pro rok 2023: Lvi potkají lásku svých snů, Ryby čeká vzrušující jiskření

Láska hraje v našem životě jednu z nejzásadnějších rolí. Zajímá vás, jak se vám v oblasti milostných a partnerských vztahů bude v letošním roce dařit? Ukončíte nefungující či toxický vztah, čeká vás milostné vzplanutí, nebo prožijete poklidný rok po boku toho, koho milujete? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

7. Váhy: Srpen 2023

Srpen 2023 tvrdě zasáhne i jinak vyrovnané Váhy. Vlivem Uranu a Pluta je vyvede z rovnováhy i ostrý komentář. Váhy to pociťují i ​​finančně. Srpen tedy není čas na investice ani na velké nákupy.

8. Štír: Červenec 2023

Léto, slunce, zábava - a spousta dramatu čeká Štíra v červenci 2023. V přátelství nebo ve vztahu to teď může opravdu eskalovat do velkých nepříjemností. Udělejte sobě i svému okolí laskavost, drazí Štíři, a buďte shovívaví. Ve většině případů vám nikdo nic zlého nepřeje.

9. Střelec: Říjen 2023

Na podzim 2023 musí padnout těžké rozhodnutí. A jak už to u obtížných rozhodnutí bývá, vždy existuje riziko, že se rozhodnete špatně. Bolí vás z toho hlava nebo břicho? Pokud se ohnivé znamení rozhodne v říjnu 2023, je to špatná volba, protože Střelci nemají správný úsudek. Proto byste se, milí Střelci, měli v ideálním případě rozhodnout v létě.

10. Kozoroh: Červenec 2023

Kozoroh prožívá první polovinu roku opravdu dobře. Ať už se jedná o dovolenou, nákup nebo přestavbu bytu, zemské znamení nešetří žádné náklady. Ale v červenci 2023 přichází nepříjemné probuzení – nebo dlouhý účet za kreditní karty. V druhé polovině roku je na denním pořádku spoření, nikoli utrácení milý Kozorohu.

Týdenní horoskop od 2. do 9. ledna: Býci dostanou velkou příležitost, Ryby čeká pohoda v partnerském vztahu

Stojíme na prahu nového roku a doufáme, že bude lepší, než ten předchozí. Že se poučíme z chyb, které jsme udělali a bude se nám dařit. A hlavně, že budeme zdraví. Pro všechna znamení je nejdůležitější snažit se vidět na tom, co se děje, spíše to dobré. Právě tento postoj vám pomůže přenést se přes různá trápení, jež vás mohou potkat. Co vás čeká konkrétně v následujícím týdnu? Přečtěte si náš horoskop.
svetzeny.cz

11. Vodnář: Červenec 2023

Svobodní Vodnáři, pozor! Láska je ve vzduchu. V měsících leden až červen létají jiskry a vy nevíte, kde vám samou láskou hlava stojí. V červenci 2023 však Vodnář cítí, že tato náklonnost není vzájemná. V létě nastává utrpení. Spojí se konečně to, co k sobě patří, nebo půjdou Vodnáři od té chvíle každý svou cestou? Vodnáři, kteří budou zadaní, budou mít v červenci 2023 také pochybnosti. Rozchod ve vztahu by mohl přinést vytoužený klid a mír.

12. Ryby: Říjen 2023

Jeden problém následuje v říjnu 2023 další, takže je Ryby dokonce raději přestanou počítat. Se všemi překážkami je pro vodní znamení těžké zůstat pozitivní. Tento měsíc mají Ryby tendenci se ztrácet v myšlenkách ještě více než obvykle. Komunikujte se svými bližními, milé Ryby, protože sdílený smutek je známý jako smutek poloviční.

Zdroj článku