Přejít k hlavnímu obsahu

Finanční horoskop na září: Býk zůstává nohama na zemi, Štíři mohou mít finanční problémy

Finance jsou v mnoha rodinách téma číslo jedna, protože se okolo nich děje spousta věcí. Ať už chcete nebo ne, materiální věci jsou ve vaší rodině potřeba a hledáte možnosti, kde ušetřit na dovolenou, na nové auto nebo jen na něco, co si tak dlouho přejí děti. Finanční horoskop na září přinese zajímavé vlivy planet a vy se můžete těšit na finanční růst nebo nové výzvy. Jaké pro vás bude září z pohledu financí?

Finanční jistota podle horoskopu

Beran

Září přinese Beranům peripetie ve finanční oblasti. Vaše vlastní nejistota vám může být na obtíž, vytrvejte a snažte se překonat všechny výzvy, které jsou vám do života kladeny. Najděte nové způsoby, jak svůj příjem zvýšit, abyste se měli dobře. Ovšem pozor na rizika. Hodláte-li se zaměřit na investice, mohou se vám vymstít.

Býk

Finančně zůstáváte nohama na zemi, což je dobré znamení, nebudete mít nečekané výdaje. Ovšem na výdajovou stránku rozpočtu pozor. Můžete mít tendence rozhazovat, což z dlouhodobého spoření a investování není dobré. Využijte své momentální finanční zdroje k dosažení svých cílů a hledejte příležitosti, jak si přivydělat a to bezpečně.

Blíženci

V září bude potřeba dopřát financím více pozornosti. Je důležité přemýšlet nad budoucím cílem a rozvíjet tak strategie, abyste dosáhli finanční stability. Budete-li mít větší výdaje, dávejte si pozor, abyste nepodlehli rizikům. Vidina snadného zisku je lákavá, ale během chvíle můžete přijít o své celoživotní úspory.

Rak

Finance s sebou přináší určité změny a objeví se nové příležitosti k tomu, abyste vše zúročili. Zaměřte se lépe na správu svých financích, nebojte se zdravě riskovat, ale pozor, všeho moc škodí. Alternativní zdroj příjmů ve formě investic je dobrou pomocí, jak rodinnému rozpočtu přilepšit, ale pozor, všeho s mírou.

Mohlo by se vám líbit

Rituály při úplňku, které vám mohou změnit život: Přivolejte si lásku nebo si vyčarujte peníze

Létu v září definitivně odzvoní, blíží se barevný podzim, ve kterém se toho může také mnoho stát. Úplněk padá na 10.září a tím, že je velmi blízko podzimní rovnodennosti, tak jde o poslední velkou lunaci tohoto léta.
svetzeny.cz

Finanční horoskop pro jednotlivá znamení

Lev

Máte vysoké sebevědomí a také touhu překonat finanční problémy jedna dvě. Vaše cíle a strategie jsou fajn a využijte příležitosti, která se vám nabízí. Strach z riskování vás může brzdit, ale jděte do toho. Zkoumejte však, jaká rizika jsou před vámi a dobře si rozmyslete, zda vám to za to stojí. Ne každé riziko se vyplatí.

Panna

Jsou ve svém životě zodpovědné a ohleduplné, nejinak je to i v případě financí. Pečlivě spravují své výdaje, hlídají si investice a především přesně věcí, kolik kde utratili. Správná strategie je pro ně šetřit peníze a zvýšit příjem. Vyhýbejte se zbytečným rizikům a soustřeďte se na to, co máte před sebou.

Váhy

Pro Váhy je finanční situace v září dostatečně rozmanitá, proto se soustřeďte na investice. Spravujte je moudře a pozor na své výdaje, protože vám někde mohou utíkat peníze a to zcela zbytečně. Jste kreativní, vymyslete proto způsob, jak svému finančnímu plánu přilepšit. Září je ideální doba na přemýšlení o dlouhodobých finančních plánech.

Štír

Buďte odhodlaní a také trpěliví, úspěch se dostaví a vaše finanční problémy překonáte. Zbytečné výdaje jsou něco, co vás může trápit a je také místem, kde mohou peníze utíkat pryč. Najdete alternativní zdroje příjmu, ale pozor, riziku se raději vyhněte. Zvýšení příjmů vám pomůže v dlouhodobém měřítku.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Zlatokopky podle horoskopu: Lvice milují peníze, Střelkyně vidí jen sebe

Peníze světu vládnou a stále jsou velmi důležité. Ovšem, jsou nejdůležitější? To asi ne. Jejich význam je silný, ale stále je nejdůležitější zdraví a pak láska. I v té jde občas o peníze nebo se minimálně jeden z lidí snaží dostat do vztahu, kde se mu dostane finančního zajištění. Tento vzletný popis má často hanlivý název. Zlatokopky, a může jít o muže i ženy. Jde je nějak poznat? Možná podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Střelec

Jejich optimistická povaha jim pomůže překlenout i horší finanční období, které se u nich tu a tam může objevit. Když se na svět díváte pozitivně, objevují se nové možnosti i co se financí týče. Dlouhodobá strategie je vždycky dobrý plán a přijít k penězům a bez značného rizika jde, jen si pečlivě volte z nabídek. Ne každá je výhodná tak, jak se tváří.

Kozoroh

Ve svém zaměření je pevný a odolný i to mu pomáhá překonat finanční trable. Když se oklepete z nejhoršího, je na čase se zamyslet nad získáním finanční stability. Ta je totiž pro vás a vaše plány důležitá. Můžete přistoupit k investicím, ale pozor, opatrně. Raději si dopřejte menší riziko a výnos než přijít o vše a začínat od začátku spořit.

Vodnář

Před vámi se rozprostírá velké množství finančních příležitostí. Vymyslete si tu správnou strategii a neuhněte z ní. Chytré investice jsou ty, které vám pomáhají k finanční nezávislosti. Spravujte je moudře, abyste zbytečně neprodělali. Buďte otevřeni novým možnostem, ale nejděte do všeho po hlavě.

Ryby

Září pro vás bude plné příležitostí a záleží jen na vaší kreativitě, kolik finančních příležitostí budete mít. Spoření a investování je přesně to, co vám pomůže dlouhodobě generovat příjem a zajišťuje stabilní budoucnost. Je čas položit základy finanční budoucnosti, která se může projevit jako velmi stabilní.

 

Zdroj článku