Přejít k hlavnímu obsahu

7 rad, jak si užít singl období

Láska vás možná zatím míjí, ale i bez muže svých snů si můžete užívat naplno. Jen se musíte zaměřit na ty správné priority a uvědomovat si hodnoty, které vám život přináší.

1. Nejste sama!

Někdy se můžeme cítit osamocené i ve vztahu. A tato emoce je silnější, než když jsme bez partnera. Zkuste ze svého slovníku vynechat slovo samota a rozlédněte se kolem sebe. Máte skvělé kamarádky, rodiče, děti, kolegy v práci. Nejste sama. Jen prožíváte období bez partnerství a to není nemoc. Naopak, může se z něj stát etapa života, kterou si skvěle užijete.

2. Finanční restart

Častou jsou singl ženy nešťastné, že na ně padne celá zodpovědnost za správu peněz. Pravdou ale je, že by se každá z nás měla naučit starat se o své finance. Využijte období bez partnera k tomu, abyste se stala finančně nezávislá. Bude se vám to hodit i v budoucnu.

3. Objevování nových aktivit

Ve vztahu jste velké množství energie investovala do svého partnera, společného programu a možná jste odkládala své vlastní aktivity. Tak proč nezačít právě teď? Nové aktivity vám přinesou nejen hezké zážitky, ale i nové přátele… a kdo ví, třeba také nového partnera.

4. Úklid domova

Možná stále používáte hrníček od bývalého partnera a vždy, když pijete kávu, se vám vybaví bolestivé vzpomínky. Co takhle očistit i svůj domov od starého a vytvořit v něm prostor pro nové? Podle učení feng-šuej je energie domova klíčová pro to, abychom byly šťastné a do života přivolaly ten správný protějšek.

5. Tělesné ladění

Možná jste si přála mít o pár kilo méně, jinou barvu vlasů nebo hezky upravené nehty, ale stále jste změnu své vizáže oddalovala. Nebojte se v singl období experimentovat a hledat si svůj nový a jedinenčný styl. Vyzkoušejte také druh cvičení, které bude vaše tělo protahovat a nabíjet ho novou energií. Co se přihlásit na kurz kundalini jógy nebo tai-či? Díky těmto aktivitám se naladíte na své ženství, které je pro muže skutečné afrodiziakum.

6. Nové pracovní úspěchy

Konečně máte čas na to, abyste se zapsala do kurzu, který vám pomůže v oblasti vaší kariéry. V kanceláři se nemusíte koukat na hodinky a vymýšlet, co partnerovi večer uvaříte. Jste volná jako pták a je jen na vás, jak svůj čas využijete. V singl období můžete zapracovat na své kariéře. Jen nezapomeňte, že práce by neměla kompenzovat váš pocit osamocenosti. I při velkém pracovním vytížení myslete na své ženství. hyčkejte se a dopřejte si dostatek volného času.

7. Než vstoupíte do nového

Singl období je naprosto ideálním časem, kdy můžeme svoji duši tak trochu vyléčit od zranění z minulosti, především od těch vztahových. Využijte ho k tomu, abyste sama pro sebe analyzovala svoji partnerskou historii a pochopila, proč se vám některé situace opakují stále dokola. Do nového vztahu tak půjdete očištěná od všech emočních nánosů, které by vám pouze škodily. A pokud vám to samotné nejde, vyzkoušejte psychoterapii nebo koučink, které vás mohou navést správným směrem.