Přejít k hlavnímu obsahu

Tajemství Gwyneth Paltrow pro její nestárnoucí krásu: Do intimních partií si vkládá vajíčka

Tato oscarová herečka mimo herectví působí také jako guru životního stylu a je zakladatelkou úspěšné wellness společnosti „goop“. Za necelý týden oslaví 50. narozeniny, přesto však zůstává dvojnásobná maminka svěží a nadčasově krásná. Paltrow se ráda dělí o svá tajemství, která jí podle ní dodávají tuto zářivou svěžest a krásu.

Paul Walker by byl pyšný: jeho dcera Meadow je zamilovaná, neskutečně krásná a prorazila i jako modelka

Když v roce 2013 svět dozvěděl, že při automobilové nehodě zemřel oblíbený herec Paul Walker, herecká branže přišla o talentovaného muže a v té době 15 dívka o otce. Meadow se vyrovnávala se smrtí otce těžko. Jak nyní vypadá a co prožila?
svetzeny.cz

Napařování intimních partií

Herečka věří, že napařování intimních partií zcela pročistí její dělohu a znovu vyrovná ženské hormony. Herečka proces popsala jako sezení na „mini-trůně“ a kombinaci infračerveného záření a pelyňkové páry. Ačkoliv si herečka nemůže proceduru vynachválit, věda doposud nenašla žádný důkaz, že tato praxe skutečně funguje. Podle odborníků intimní partie produkují výtok, který napomáhá k samočištění.

Bodnutí včelami

Herečka jednou prozradila, že se nechala od včel poštípat úmyslně. Jedná se prý o tisíc let starou léčbu zvanou apiterapie a lidé ji používali, aby se zbavili zánětů a jizev. Herečka však také varovala před bolestí během procesu. I když je Paltrow fanouškem této starověké techniky, vědci stále nedokázali prokázat její výhody.

Pití slané vody

Vzhledem k zdravému životnímu stylu si Paltrow hlídá pitný režim a vypije několik litrů vody denně. Prozradila však, že svou vodu ráda mineralizuje přidáním himálajské mořské soli, protože pomáhá při vstřebávání. Herečka přiznala, že to nechutná příliš dobře, ale prý je v tom velký rozdíl.

Hvězda pobřežní hlídky Donna D'Errico od 90. let nezestárla ani o den. Jaké je její tajemství věčného mládí?

Existuje celá řada „zaručených“ rad pro lidi, kteří chtějí vypadat mladě co nejdéle. Ať už jde o dostatečnou hydrataci nebo spánek na hedvábném polštáři, všechna tato doporučení mají pomoct těm, kteří chtějí osvěžit svůj vzhled bez plastických operací. Americká herečka Donna D'Errico však možná skutečně objevila tajemství věčného mládí, protože se zdá, že vůbec nestárne.
svetzeny.cz

Baňkování

Kdysi se herečka zúčastnila jedné premiéry v šatech s odhalenými zády, na kterých měla několik symetrických fialových koleček. Ta byla způsobena baňkováním, což je starověká východní forma alternativní medicíny spočívající v umístění speciálních pohárků na kůži, aby se vytvořil podtlak. Říká se, že tato metoda snižuje záněty a podporuje prokrvení pokožky. Paltrow koneckonců v minulosti několikrát vyjádřila lásku k východní medicíně, zejména baňkování.

Proplachování úst kokosovým olejem

Každodenní ranní rutina herečky zahrnuje proplachování ústní dutiny pomocí surového organického kokosového oleje, což podle ní odstraní bakterie z úst. Neexistují však žádné spolehlivé vědecké studie, které by prokázaly, že proplachování úst olejem má skutečně nějaké výhody.

Stárnutí podle horoskopu: Váhy stárnou s elegancí, pro Blížence je věk jenom číslo. Jak je na tom právě vaše znamení?

Stárnutí je jev, který dříve či později dostihne snad každého z nás. Někdo umí stárnout s elegancí, jiný se zase urputně snaží zmírnit procesy a známky stárnutí. Víte, že stárnout se dá i podle vašeho znamení horoskopu?
svetzeny.cz

Minimum make-upu

Ačkoliv řada hereček bez make-upu nechodí ani mimo záři reflektorů, Paltrow se mu snaží vyhýbat, jak jen může. Často je tak na fotkách pouze s řasenkou nebo trochou tvářenky. Své pleti pak dopřává denně peeling, ačkoliv by se měl podle odborníků provádět jen dvakrát až třikrát týdně.

Vkládání vajíček do jejích intimních partií

Její společnost zabývající se wellness a životním stylem, goop, v minulosti prodávala jadeitová vejce v přepočtu za více než 1600 korun, které si ženy vkládaly do svých intimních partií. Herečka přitom výrobky, které její společnost nabízí, sama používá. Její společnost se dušovala, že vejce mohou mít celou řadu výhod, jako je například srovnání cyklu nebo zesílení ženské energie. Tato tvrzení se však ukázala jako nevědecká a v roce 2018 musela její společnost zaplatit v přepočtu asi 3,6milionu korun v soudním sporu, jelikož se zdravotní přínosy nefritového vejce neukázaly.

Zdroj článku